Autor: TaxationISTheft
Čas: 2017-07-24 00:00:02

Majk poprvé

Existuje jeden youtuber, který točí videa, ve kterých se dohaduje s policisty – vy všichni víte, koho myslím – a já na jedno takové z nudy koukal. Následně jsem zamířil do komentářů a četl si různé nadávky typu „to je dement“ a podobně.
Jeden mě ale zaujal a mohl bych ho parafrázovat: „Majku, máš velký štěstí, žiješ v ČR, protože v Americe by se s tebou nesrali! Tam už by tě vytáhli za límec a seřezali pendrekama!“
Nedávno jsem mimochodem viděl jiné video – bylo právě z Ameriky a chlápek chvíli trollil policisty dronem a pak se s nimi dohadoval. V komentářích zaznívalo něco podobného o Evropě. „V Evropě by se s ním takto nedohadovali. Po pěti minutách už by měl želízka!“ Je vidět, jak moc pravdivé to celé „za hranicema se s lidma policisti neserou“ bude.
Co mě ale skutečně děsí, je myšlenka, že policisté by měli mít větší pravomoci. Aneb „Majk je takovej spratek. Škoda, že mu ti policajti nemůžou rozbít hubu a sebrat rovnou řidičák.“
Představa policistů, co mají možnost lidem brát řidičáky a mlátit je, je daleko děsivější než deset takových Majků. A něco mi říká, že tahle sorta lidí volajících po větších pravomocích pro policii by si to velice rychle rozmyslela, až by poznali nějakou tu policejní šikanu. Například pokuta za to, že z auta upadla poznávací značka během jízdy.
Komentář (lze psát i [b]tučně[/b] či [i]kurzívou[/i]):
Uživatelské jméno:     Titulek:
Prosím, opište kód z obrázku:
Zaregistrovaný a přihlášený uživatel nemusí opisovat kód z obrázku a získá přístup i některým dalším funkcím.
Registrace je extrémně rychlá, stačí zadat login a heslo (ani e-mailová adresa není povinná).
Čas: 2017-07-24 01:02:46 Autor: Lojza Titulek:
Web: neuveden Mail: neuveden
Osobne znam lidi, kteri tu sikanu vyzaduji, a to I vuci sve osobe.
Kdyz jsem udelal chybu, tak za to musim zaplatit.
Dodrzovat zakony je spravne, I ty debilni

Fakt znam lidi, kteri nemaji zadny problem zaplatit pokutu trebas za to, ze jeli 100 metru a nevzali si po ceste pas - oni vedi, ze porusili zakon, takze je zcela spravne, ze je ten policista zastavil a dal jim pokutu. Jooo, takhle je to spravne, takhle se to ma delat, padni komu padni!!!

Neudelas nic...
Čas: 2017-07-24 07:05:59 Autor: Salitrník (neregistrovaný) Titulek: Knihy
Zdar lidi. Zbyly mně bez užitku 4x Anatomie státu a 1x Nakolněni svobodě. Kdo chce může si napsat o ně semhle: bawerk at bawerk.eu. Nemám pro tyto knihy využití, tak se jich rád zbavím. Přidám k nim Bylo za komunistů lépe, či něco jiného. Samozřejmě to platí jen do vyčerpání této zásoby.
Čas: 2017-07-25 11:22:15 Autor: Fotkyznovin (neregistrovaný) Titulek: Re: Knihy [↑]
Ještě jednou tady ve stokách, děkuju za knížky! =)
Čas: 2017-07-24 10:44:12 Autor: pathy Titulek:
Web: neuveden Mail: neuveden
Ja som zase videl také video (viac videí), kde chlapik v usa, v niektorom state, kde maju policisti zakazane hliadkovať/merať v neoznačenom vozidle, chodil za tými policajtmi, citoval im paragrafy priamo cez stiahnuté okienko a žiadal ich aby svoju činnosť zanechali a tí policajti najprv pozerali ako telce, že čo môže civil po nich niečo požadovať. ani netušili, že nejaký taký paragraf existuje, ale nakoniec sa pakovali preč, že si idú konzultovať zo svojím šéfom. Mal som z toho pocit, že tí usa fizli sú predsa len trochu inde mentálne než naši a dá sa s nimi hovoriť, lebo fakt si neviem predstaviť, že by som slovenskemu fizlovi povedal, že má na zaklade §xy prestať robiť čo robí a ísť do preč a on by posluchol.
Čas: 2017-07-24 13:26:47 Autor: marek28 Titulek:
Web: neuveden Mail: neuveden
Taky si toho už delší dobu všímám. Nejvíc v případech, kdy někdo dělá obstrukce a nechce policistům třeba ukázat občanku a tak. Jak to, že se nepodřídil?!! Policii se přece musíš podřídit!!! Já v tom už vidím až sexuální podtón, v další jejich větě už už čekám, že napíšou něco jako i kdyby ti polda nakázal vykouřit mu péro, tak ty musíš kleknout a přeblafnout ho!!!!
Čas: 2017-07-24 14:13:37 Autor: velkej Ká Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Dokud na vykouření péra policajtovi není paragraf, tak se lidé budou zrovna u tohohle argumentu škubat. Až to zákon povolí, tak teprv budou schvalovat i tohle.
Čas: 2017-07-24 14:18:55 Autor: pz100000 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Coz byste pochopitelne taky musel...
Ciste teoreticky si pak sice muzete stezovat, ale nepochybne by lehce prokazal, ze pojal podezreni, ze jste ten, co mu to delal fcerafparku a pred zasunutim pak zahl bez vraceni penez.
Hubu mate, ergo jste mu podobny. Tudiz Vas jen opravnene proveroval a ztotoznoval.
Čas: 2017-07-25 09:52:03 Autor: Rýže 58 Titulek: Off topic
Web: neuveden Mail: ryzeto v doméně gmail.com
Kdo se bojí diskutovat s Urzou aneb hledání safe spaces během pochodu hrdosti: http://a2larm.cz/2017/07/blizi-se-tyden-hrdosti-a-ja-se-nebudu-bat/

Pokud uvidíte někde trojúhelník v zeleném kruhu. Prosím sdělte. Zajímá mě, kolik jich v ČR je.
Čas: 2017-07-25 11:47:04 Autor: Urza Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: http://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně rdx2.cz
Zajímavé....
Čas: 2017-07-25 13:01:51 Autor: TaxationISTheft Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: enkeli33 v doméně gmail.com
jestli píše pro 2alarm, pak je to jasné :D
Čas: 2017-07-25 13:39:52 Autor: pz100000 Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Dobrej exemplar. A mimo to, nemylim-li se, bud je to pekna krava, nebo Vam nasla nejakeho pribuzneho. (Coz se vlastne nevylucuje... :))
Čas: 2017-07-25 13:56:10 Autor: Mario Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: mariocv v doméně seznam.cz
Zvláštní nekonzistence - paní (nebo pán, kdo ví?) neuznává jako validní možnost sama se diskuse nezúčastnit, avšak účast někoho jiného by ráda zakázala. A zvládne to dokonce obsáhnout v rámci jednoho článku...
Btw. Omluvte mou neznalost, ale vrtá mi hlavou ta záležitost s trojúhelníky v zeleném kruhu. O co se jedná?
Čas: 2017-07-25 15:58:46 Autor: Rýže 58 Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: ryzeto v doméně gmail.com
Čas: 2017-07-25 21:03:07 Autor: marek28 Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Marii Ferynu jsem párkrát zahlédl na Facebooku. Je to nějaká socialistka/komunistka/radikální levičačka/kdovíco, co se chlubí Marxem v knihovničce a bojuje proti kapitalismu, obhajuje třeba krádeže formou squattingu atp. Její FB profil je občas síla. :)

https://www.facebook.com/marieferyna?fref=ts

Ale to je vcelku jedno, jen mi prostě přijde zajímavé, že někdo s tak násilnickou a agresivní povahou a ideologií najednou potí nějaké ublížené články, jak se bojí o svou existenci a že s pravicovými extrémisty se přece vůbec nemá mluvit, ti se mají napadat a mlátit. :) Pro mě jsou tihle lidé na stejné úrovni s nácky, nevidím mezi nimi přiliš velký rozdíl a fascinuje mě, že oni to nevidí.
Čas: 2017-07-25 21:16:23 Autor: velkej Ká Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Proč by to měli vidět, když jim jde o správnou™ věc?
Čas: 2017-07-25 21:39:46 Autor: marek28 Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já vím no, fanatismus zaslepuje. :) Btw by mě zajímalo, kolik zrovna tahle osobně vyhnala nácků z ulic. :)))
Čas: 2017-07-25 22:42:17 Autor: velkej Ká Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Nečekal bych, že by je mlátila. Ale pokud je šeredná, jak tyhle bývají, třeba by mohla pár nácků vyděsit. Ono mezi nimi je taky dost podobných srábků jako je ona. Ale fuj, zase ty stereotypy... pokud je dotyčná krásná, snad mi promine. A když nepromine... no co, chodit s ní stejně nebudu, takže je mi u prdele, co si o mně myslí.
Čas: 2017-07-25 23:30:38 Autor: marek28 Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Mně připomíná Marylina Mansona. Ale nevím, zda-li je to Váš vkus. :)
Čas: 2017-07-25 23:34:55 Autor: velkej Ká Titulek: Re: Off topic [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Až teď jsem si vygooglil její obličej, a moje podmínka ohledně promíjení je nesplnitelná. Znám hezké transky, a tohle není ten případ.
Čas: 2017-07-26 07:23:12 Autor: Vlach (neregistrovaný) Titulek: Re: Off topic [↑]
kdysi mel kdosi napad, ze by se mel agresivni, zavistivy a netalentovany koukol rozdelit presne napul a pustit do sebe. Nacci proti levicakum. Tam je tolik nahromadene energie, ze staci pak jen skrtnout sirkou.
Tyhle gender vyzirky studuji zcela nepotrebne obory a my jim to platime. Kdyby musely do prace, velmi brzy by prisly na uplne jine myslenky. Nastesti je tomu odporne se mnozit a prevzit jakoukoliv odpovednost. Aids je taky dobry vynalez
Čas: 2017-07-26 07:41:25 Autor: Vlach (neregistrovaný) Titulek: Re: Off topic [↑]
ve vlaku do Decina se kdysi potulovavalo podivne individuum, ktere si hralo na zenskou a davalo se otravne do hovoru. Jakysi borec mu rekl:Ty ses tak nesmirne skerede! A byl klid. Nekde pry pak brecelo a uz se pak neobjevovalo. Oni si mysli, ze jsou hezky zensky. Pak je takovy skutecny, tvrdy zrcadlo taky dobra vec.
Čas: 2017-07-27 12:29:27 Autor: Šedák (neregistrovaný) Titulek: Re: Off topic [↑]
Já jsem ale fakt pěknej bitevní vrtulník!
Čas: 2017-07-25 22:46:37 Autor: jester (neregistrovaný) Titulek: US policie
Zkušenosti z USA mám a Majk má skutečně štěstí, že nežije v USA - teda alespoň na západním pobřeží. S policistou se nediskutuje, nesmlouvá a neodmlouvá - to vše případně počká až na soudce. Sedíš na místě řidiče v zákazu vjezdu a nemáš na to povoleni? Žádná diskuze se konat nebude :-). Překračuješ rychlost o více než 10 mil mimo osadu? Přes 200 dolarů pokuty a nebo jít k soudci - žádné smlouvání. Těch 10 mil se toleruje. NA druhou stranu existuje dost firem podobných té Majkově, které tyhle pokuty umí řešit podobnými způsoby, jako my v Česku, nejčastěji spoléhají buď na nedostatek důkazů a nebo na dobrou vůli soudce. Ale jestli ten Majk dělá vážně tolik průserů na silnicích, jak popisuje, tohle by mu neprošlo ani přes ty firmy - i ten soudce nechce jezdit po stejné silnici jako tenhle magor a nebo přispívat k dojmu, že policie či strážníci jsou zde jen pro legraci.
Čas: 2017-07-25 23:32:17 Autor: marek28 Titulek: Re: US policie [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A nevíte, jak to je se šerify? Ve filmech i knihách bývají takoví dobrosrdeční a lidsští, tak si říkám, jestli to tak je i v reálu (mohlo by být, když je to volená funkce).