Lojza k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Ehm...zrovna z tomto pripade ano. Tim, ze si koupim ty nastroje, nasledne mnohem vice usetrim, protoze nemusim kupovat vysledne suroviny s marzi, ale vyrobim si je z levnejsich surovin. Taky si asi domu kupujes hrnce, abys v nich mohl varit a nemusel […]
Komentář 129581
hefo k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Keď už nič iné, treba si uvedomiť, že ani zaobstaranie mlynčeka, ani jeho údržba ani nové zaobstarávanie po skončení životnosti nie sú zadarmo, ani pomoc kamarátov či príbuzných, ani ubytovanie. Pokiaľ to neplatí konkrétny človek, priamo alebo nepriamo to […]
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Je mi to fakt jedno. Je to jeho volba, že chce žít v místě, kde nemá kamarády , příbuzné a práci a nebude se stěhovat, kde je práce, možné kamarády a i ubytování. Jeho volba.
Komentář 129576
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Zadarmo si může mlýnek i vločkovač (dělá vločky) i pekárnu zapůjčit zadarmo v komunitní zahradě Sazenice. A i zadarmo použít elektřinu přes léto. V zimě solary moc nefunguji.
Rakusak k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Nech si sve otazky, opakujes se. Naposledy: To, co spolecnost nekde bude tolerovat, jinde tolerovat nebude. A to se bude tykat i volnotrznich soudu. Staci? ;-D