Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Venca 21 (strana 2)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Venca 21 Čas: 2018-02-16 00:09:22
Web: neuveden Mail: venca21 v doméně email.cz
Divím se, že ještě nezakázali název "pleťové mléko" (co když se někdo napije?), nebo španělský ptáček (chudáci ptáčci) a dalších příkladů najdeme spoustu. Všichni tihle dobroserové by si měli zamést před vlastním prahem a začít nazývat nácky levicí, nikoli pravicí a hlavně nahradit pojem daně pojmem krádež!
Autor: Venca 21 Čas: 2018-02-16 00:02:01 Titulek: Re: Kdo by to byl čekal [↑]
Web: neuveden Mail: venca21 v doméně email.cz
Děkuji za komentář. Sám jste zářným příkladem (těch pitomejch argumentů)
Autor: Venca 21 Čas: 2018-02-15 23:44:29 Titulek: Re: Kdo by to byl čekal [↑]
Web: neuveden Mail: venca21 v doméně email.cz
To jsem tam rozpoutal já. Pokoušel jsem se o párkrát i dříve, ale to jsem neznal Urzův web, Stoky ani ideje anarchokapitalismu, takže jsem neuměl pádně protiargumentovat na ty jejich etaistické kecy. Doufám, že vám tam nedělám moc ostudu, snažím se argumentovat věcně a bez emocí, ale nejsem zas tak dobrý rétor a někdy mi to ujede jinam, než bych chtěl. Donedávna jsem byl také přesvědčen, že alespoň nějaký malý efektivní stát potřebujeme, stejně jako to hlásají Svobodní. Nyní, cca dva týdny, co jsem objevil Urzu, Stoky a anarchokapitalismus si to už nemyslím. Samozřejmě, že Svobodné nezavrhuji, nic lepšího na politické scéně zatím není a i když nejlepší strana je žádná strana, dokud bude (ne)fungovat demokracie, Svobodní budou mít můj hlas jistý.

Mimochodem - "zaplevelil" jsem i jiné diskuzní fórum, tentokrát o papírovém modelářství (sám jsem papírovým šílencem), vypůjčil jsem si tam i část Urzova textu - šlo o vysvětlení jak určit cenu slepení papírového modelu na zakázku. Kupodivu to tam zůstalo bez odezvy.

http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=6589
logo Urza.cz
kapky