Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele wasill (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: wasill Čas: 2019-02-18 10:19:02 Titulek: Zákon
Web: neuveden Mail: ondrej.kapek v doméně gmail.com
Zdravím,

jen pro upřesnění - nacisté ani komunisté přímo zakázaní nejsou, akorát nacisté jsou stíháni na základě § 403 trestního zákoníku "Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka", což by samozřejmě na komunisty dopadat mohlo taky, jen se to tak prostě nevykládá z důvodů, co píše urza (jednou se to třeba zase otočí, aniž by se změnil zákon :-)

Btw., proč mi nejde článek stáhnout do pocketu? :-)
Autor: wasill Čas: 2019-02-18 10:18:51
Web: neuveden Mail: ondrej.kapek v doméně gmail.com
Zdravím,

jen pro upřesnění - nacisté ani komunisté přímo zakázaní nejsou, akorát nacisté jsou stíháni na základě § 403 trestního zákoníku "Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka", což by samozřejmě na komunisty dopadat mohlo taky, jen se to tak prostě nevykládá z důvodů, co píše urza (jednou se to třeba zase otočí, aniž by se změnil zákon :-)

Btw., proč mi nejde článek stáhnout do pocketu? :-)
Autor: wasill Čas: 2019-02-18 10:18:40
Web: neuveden Mail: ondrej.kapek v doméně gmail.com
Zdravím,

jen pro upřesnění - nacisté ani komunisté přímo zakázaní nejsou, akorát nacisté jsou stíháni na základě § 403 trestního zákoníku "Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka", což by samozřejmě na komunisty dopadat mohlo taky, jen se to tak prostě nevykládá z důvodů, co píše urza (jednou se to třeba zase otočí, aniž by se změnil zákon :-)

Btw., proč mi nejde článek stáhnout do pocketu? :-)
logo Urza.cz
kapky