Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Jakub Galgónek (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Jakub Galgónek Čas: 2020-03-23 02:26:26 Titulek: Re: Neplatí to spíš pro Urzu? [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A nejen to. Poslední dobou i maže příspěvky kritiků, nebo dokonce jejich profily, ačkoli vždy tvrdil, že cenzurovat nebude a že mu kritika nevadí. Lže jako když tiskne!
Autor: Jakub Galgónek Čas: 2020-03-23 00:52:54 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já narozdíl od těch, co tu jen kydají špínu na stát, jsem si ji ušil sám a to hned několik a ještě jsem jich pár daroval přátelům. Ale to vy ziskuchtivý kapitalisti stejně nikdy nepochopíte, že peníze nejsou to nejdůležitější v životě.
Web: neuveden Mail: neuveden
Ty kecy, jak by to volný trh vyřešil líp. Volný trh by jen vygeneroval různé spekulanty a překupníky s předraženými rouškami a respirátory a jiné hyeny, co by chtěli parazitovat na neštěstí druhých. Ochrané pomůcky by se tak dostaly jen k těm bohatým a chudí by mohli pochcípat. Jenom by mě zajímalo, kdo by potom ty bohaté živil.
logo Urza.cz
kapky