Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele afrostylercz (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: afrostylercz Čas: 2020-12-11 00:18:11 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: afrostylercz v doméně gmail.com
Je to možná stroze napsáno, nechtěl jsem jít do detailu. Proč ne 100% ? Protože je dobré v takovém testu mít 90% a být nejlepším. Vysvětlím. Pokud se test přizpůsobuje skillu studentů pak senior Oracle bude za pár let každej, kdo by dneska byl junior. Pokud by se zvolnila kritéria, pak bude mít stejnou cesrtifikaci jako Vy po X letech každý, kdo splní vstupní test. Ale Máte garanci té firmy, že test nezmění pravděpodobně tímto směrem. Státní certifikace se ale pohybují směrem k tomu, že se snaží aby průměr byl vrcholem. Vše se zjednodušuje a Vaše maturita před x lety se rozhodně nedá srovnat s dnešní.
Autor: afrostylercz Čas: 2020-12-11 00:01:38 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: afrostylercz v doméně gmail.com
Já se domnívám, že inkluze není v zásadě špatná, špatné je jak ji provídíme. Rád ale napadnu formu kterou je inkluze řešena v dnešní době. Kontroverzním pravičákem mě klidně můžete nazývat, já se tak ale nevidím.
Autor: afrostylercz Čas: 2020-12-10 23:57:31 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: afrostylercz v doméně gmail.com
Vycházím ze zákona, který říká, že je nepřípustné nemít "devítiletku", tudíž z něj jasně vyplývá, že nelze dokončit povinnou docházku a být negramotný. Proto nebylo důležité zjišťovat vzdělání dané osoby.
Autor: afrostylercz Čas: 2020-12-08 00:19:07 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: afrostylercz v doméně gmail.com
I já, jako autor doufám v permanentku na Vaše komentáře zdarma.
Autor: afrostylercz Čas: 2020-12-07 22:56:17 Titulek: Re: Nájemníci [↑]
Web: neuveden Mail: afrostylercz v doméně gmail.com
Dobrý den, jaký je dle Vas rozdíl oproti současnému stavu? Stát stále bere daň z pozemku, který jste zakoupil, a má výhradní právo ho od Vas kdykoli získat zpět za pro Vas nevhodných podmínek.
logo Urza.cz
kapky