Omlouvám se za výpadek Stok i jiných částí webu Urza.cz; pracuji na nápravě.
Autor: GrafSchmetterling
Čas: 2018-05-22 00:00:02

Majetek a Svoboda

Karel Marx se snažil ideově rozvrátit a organizačně ovládnout anarchisty první internacionály. To se se mu historicky podařilo: mnozí přijali jeho centrální tezi, že majetek (jiných) je jádrem všeho zla. Zbytek těch, kteří s ním nesouhlasili, prostě udal nebo vyšachoval z výboru (zachovaly se dokumenty, že aktivisty udával rakouským úřadům a byl za to placen). Symbolickým vyvrcholením jeho snahy byl pozdější krompáč do hlavy Trockého. Anarchokapitalisté zřejmě jako jedni z mála dosud nepodlehli této kampani. Tolik nám říkají možná druhořadé historické zajímavosti. Centrální otázka ale zůstává: je majetek dobro nebo zlo?

Co je ale majetek? Je to v první řadě právo rozhodovat o něčem co nám „patří“. Možnost rozhodovat se je svoboda. Zde se nám rýsuje důležitá spojitost: majetek -> svoboda. Možná je to jasnější naopak: když nic nemáš, tak nemůžeš o ničem moc rozhodovat, musíš dělat za obživu pro někoho jiného a poslouchat jeho rozkazy. Čili je z tebe otrok. Tvoje šance využít svoje talenty, iniciativu a inovaci jsou nulové. Je už celkem jedno, jestli odevzdáš svůj majetek nějakému zlému bankéři nebo zlému státu. Tvoje výsledná situace je v obou případech stejná. Tudíž pozitivní program je: hájit a šířit soukromý majetek, předcházet jeho akumulaci buď ze strany státu či bankéřů, odmítat Marxovu pohodlnou fikci, že fiskální podrazy jsou jakkoliv „zákonité“, rovněž tak socialistickou fikci, že zneužívání a rozšiřování moci státu je normální, zajistit vrozená práva majitelů, ne se pozdě a impotentně přít o to, proti kterému zloději více agitovat.
Komentář (lze psát i [b]tučně[/b] či [i]kurzívou[/i]):
Uživatelské jméno:     Titulek:
Zaregistrovaný a přihlášený uživatel nemusí opisovat kód z obrázku a získá přístup i některým dalším funkcím.
Registrace je extrémně rychlá, stačí zadat login a heslo (ani e-mailová adresa není povinná).
Čas: 2018-05-22 00:31:58 Autor: Szaszián Titulek: Dvě možnosti
Web: neuveden Mail: neuveden
1) Možnost rozhodovat se je svoboda.
- Možnost rozhodovat se je vlastnost vědomé bytosti. Rozhodně to není svoboda.

2) když nic nemáš, tak nemůžeš o ničem moc rozhodovat, musíš dělat za obživu pro někoho jiného a poslouchat jeho rozkazy. Čili je z tebe otrok.
- To je vtip? Nebo mi tak chce Urza sdělit, že má málo textů? Nebo… Existuje třetí možnost?

3) Tvoje šance využít svoje talenty, iniciativu a inovaci jsou nulové.
- Pokračování vtipu/skryté žádosti o texty?
Čas: 2018-05-22 11:23:37 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: Dvě možnosti [↑]
>>- Možnost rozhodovat se je vlastnost vědomé bytosti. Rozhodně to není svoboda.

Treba kvadruplegik, ze?

Ok, mozna mel autor pouzit realizovat sve svobodne rozhodovani, jinak co napsal je v souladu se skutecnosti. Resp. rozhodovat se muzete vedome v duchu, kdyz nemate moznost svoji svobodu rozhodovat se realizovat, jde stale o svobodne rozhodovani?

Čas: 2018-05-22 23:12:26 Autor: Szaszián Titulek: Re: Dvě možnosti [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
1) Treba kvadruplegik, ze?

- A ti budou v ankapu chodit, nebo co?

2) mozna mel autor pouzit realizovat sve svobodne rozhodovani, jinak co napsal je v souladu se skutecnosti. Resp. rozhodovat se muzete vedome v duchu, kdyz nemate moznost svoji svobodu rozhodovat se realizovat, jde stale o svobodne rozhodovani?

- Zda máte nebo nemáte možnost uskutečnit rozhodnutí, nesouvisí se svobodou, protože i otrok může uskutečnit rozhodnutí, když mu to pán dovolí.
Čas: 2018-05-22 00:38:29 Autor: Szaszián Titulek: Pohlreichovo hodnocení
Web: neuveden Mail: neuveden
Ještě hodnocení článku od Zdeňka Pohlreicha, zde: https://www.youtube.com/watch?v=w2xUOHtcPmw 0:25
Čas: 2018-05-22 07:26:37 Autor: Vostál Petr Titulek:
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Centrální otázka ale zůstává: je majetek dobro nebo zlo?
........................................................
V případě DUCHOVNÍ SVOBODY je jakékoliv VLASTNICTVÍ velkou překážkou na cestě poznání sebe sama (poznej sám sebe a poznáš boha a univerzum)

Jedním z nejlepších způsobů jak překonat pocit vlastnictví je cesta SVOBODY UČENÍ, kde rozvinutím své vůle (individuální svobody) dojde k překročení této individuální vůle a člověk pozná, že není konatelem svých skutků, tedy že není vlastníkem vůbec ničeho...
To je cesta taoismu jehož "cílem" je wu wei,
konání nez záměru konání (bez pocitu vlastnictví - já konám)

Záleží tedy především na tom, o jaké svobodě hovoříme,
tedy z jaké úrovně na svobodu nahlížíme...
Čas: 2018-05-22 08:24:45 Autor: Voy (neregistrovaný) Titulek: Je to taky nakládání s hmotou
Opět se typicky ignoruje vlastnictví vlastního těla... bez něj si mohou i duchovně založení lidé tak leda trhnout nohou... no, vlastně nemohou... Nikomu neberu možnost vlastnictví příliš nevyužívat nebo na něj nahlížet velmi pokorně... nebo ho definovat trochu složitěji, ale furt tu něco jako vlastnictví bude, ať už se to někomu líbí nebo ne... takže co takhle se s tím smířít, říct si, že všichni nechají všechny na pokoji a začít se podle toho chovat, pokud to aspoň trochu jde...
Čas: 2018-05-22 13:48:39 Autor: GrafSchmetterling Titulek: Definice Svobody
Web: neuveden Mail: libr v doméně pm.me
Uznávám, že co jsem zde nabídl ve snaze být stručný nebylo zamýšleno jako definice svobody a už vůbec ne její kompletní definice. To je na jinou zajímavou a důkladnější diskuzi. Jak správně podotýká kolega odpovídající Szasziánovi, jde o možnosti realizovat naše rozhodování. Začíná to s vlastnictvím vlastního těla, ale to tělo potřebuje také si přisvojit jídlo, teplo, atd. Takže rozhodování které nám vlastnictví umožňuje nakonec zahrnuje hodně z našich konkrétních interakcí s reálným okolním světem.

Ovšem pokud máte nějakou mystickou definici svobody která s tělem a materiálním světem nemá žádnou spojitost, pak můžete nesouhlasit.
Čas: 2018-05-22 16:07:29 Autor: velkej Ká Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Divil byste se, kolik lidí má naprosto šílené chápání svobody, pochopitelně ohnuté tak, aby jim různé aspekty současné společenského uspořádání nepřipadaly jako porušení různých definic svobody. V jejich pojetí tedy svoboda nemusí být odvozená od možnosti něco vlastnit (o čemž je Váš výborný článek, a je to i směr, kterým odvozují lidská práva anarchokapitalisté), ale může být dána shůry, ať už Bohem, státem, či jinými božstvy, a tatáž entita také tradičně svobody může brát, což je ale v pořádku, protože je to v zájmu víry, vyššího dobra či jiného konceptu. Spousta lidí pak (alespoň per huba) používá tuto definici, a tím pádem se nedomluví s Vámi nebo se mnou, protože používáme jinou definici.
Čas: 2018-05-22 17:25:13 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Diky za paradni a strucny clanek.

Myslim, ze ani rozdil mezi rozhodnutim a moznosti rozhodnuti realizovat neni zase takovy problem.

Predstavme si situaci cloveka co zije z ruky do huby. On se sice muze rozhodovat, ale ty rozhodnuti zalozene na moznostech plynoucich z vlastnictvi kapitalu ani nedela, protoze vi ze nemaji smysl, resp. ze je realizovat nemuze, tak je nedela.Čas: 2018-05-22 17:31:49 Autor: norbertsnv (neregistrovaný) Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Práveže rozdiel medzi hypotetickou slobodou a reálnou možnosťou ju využiť je dôležitý.
Čas: 2018-05-22 20:28:03 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Chapu ten rozpor, mozna je to takto:

Rekneme, ze svoboda je pasivni stav veci, ze zadny subjekt by vam nemel branit v nejake cinnosti, pokud tim neposkozujete prava druhych (jejichz prava jsou odvozena od vlastnictvi).

Moznost realizovat rozhodnuti je pak jen skutecny vykon svobodneho rozhodovani. Toto uz bych pak nenazyval uplne svobodou. Je to jen projev svobodneho jednani. Vychazim z toho, ze bysme mohli mit nekonecne druhu nebo typu svobod, tolik co by existovalo typu a druhu rozhodnuti.

Tak kvadruplegik ma sice svobodu, ale protoze nema moznost sva rozhodnuti realizovat, nemuze tu svobodu konzumovat. Podobne treba ja chci letet na Pluto nebo bydlet v San Diegu, ale protoze nemam dost prostredku, musim si nechat konzumaci teto svobody na par let zajit.
Čas: 2018-05-22 23:34:57 Autor: Szaszián Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
1) co jsem zde nabídl ve snaze být stručný nebylo zamýšleno jako definice svobody a už vůbec ne její kompletní definice. Jak správně podotýká kolega odpovídající Szasziánovi, jde o možnosti realizovat naše rozhodování.

- Možnost realizovat rozhodnutí se svobodou nesouvisí, protože i otrok/nevolník může realizovat rozhodnutí, když mu to jeho pán dovolí.

2) Ovšem pokud máte nějakou mystickou definici svobody která s tělem a materiálním světem nemá žádnou spojitost, pak můžete nesouhlasit.

- To, co se myslí svobodou je "nepřítomnost autokracie v právním řádu", případně, že se autokracie nevztahuje na vás. Svoboda je právní pojem. A protože "svoboda" není jediný existující pojem, tak je neodlišován od jiných: od "volnosti" nebo dokonce od "bohatství" – což, pokud to chápu správně, děláte i Vy – a dalších.
Čas: 2018-05-22 23:56:37 Autor: Szaszián Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
1) Divil byste se, kolik lidí má naprosto šílené chápání svobody, pochopitelně ohnuté tak, aby jim různé aspekty současné společenského uspořádání nepřipadaly jako porušení různých definic svobody.

- Lidé chápou svobodu správně – když se dívají na Sever proti jihu, uvědomují si, že otroci jsou nesvobodní, i když nemají hlad, a jejich páni jsou svobodní, i když je zrovna něco trápí – jen ne vždy rozpoznají její porušování. To Urza používá výraz "svoboda" ve významu "Urzův ideál", což je jistě špatná definice. Je to stejně špatná definice, jako když Bob Kartouz legendárně definoval totalitu jako "zřízení, kde není oddělena legislativa, exekutiva a justice".

2) V jejich pojetí tedy svoboda nemusí být odvozená od možnosti něco vlastnit

- Od toho taky svoboda odvozená není; od toho je odvozen trh.

3) o čemž je Váš výborný článek

- Je to metahumor, že?

4) V jejich pojetí tedy svoboda nemusí být odvozená od možnosti něco vlastnit, ale může být dána shůry, ať už Bohem, státem, či jinými božstvy, a tatáž entita také tradičně svobody může brát, což je ale v pořádku, protože je to v zájmu víry, vyššího dobra či jiného konceptu.

- 1. Takže tentokrát svoboda ve významu "právo, oprávnění". 2. Upřít někomu právo v zájmu vyššího dobra je v pořádku, pokud to je vyšší dobro. Urza taky jedná v zájmu (svého) vyššího dobra. Bylo by divné, kdyby jednal v zájmu toho (svého) nižšího…
Čas: 2018-05-23 08:05:28 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
>>- Možnost realizovat rozhodnutí se svobodou nesouvisí, protože i otrok/nevolník může realizovat rozhodnutí, když mu to jeho pán dovolí.

"když mu to jeho pán dovolí." neni to jinymi slovy, kdyz mu tu svobodu jeho pan umozni?

Prestane mu branit v pasivni moznosti neco delat - da mu svobodu cinnit.

Otrok pak muze a nemusi (to je dulezite) tuto svobodu konzumovat ve forme realizace svych rozhodnuti.

Čas: 2018-05-24 23:02:42 Autor: Szaszián Titulek: Re: Definice Svobody [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
1)* Možnost realizovat rozhodnutí se svobodou nesouvisí, protože i otrok/nevolník může realizovat rozhodnutí, když mu to jeho pán dovolí.

"když mu to jeho pán dovolí." neni to jinymi slovy, kdyz mu tu svobodu jeho pan umozni?

- Neumožní mu přece svobodu, umožní mu nějakou činnost, třeba odcestovat. Svobodu dotyčný stále nemá, protože aby mohl dělat, co chce, potřebuje svolení svého pána; a nepřítomnost toho je svoboda.
Čas: 2018-05-23 09:07:58 Autor: vch (neregistrovaný) Titulek:
Majetek --> svoboda ???
To jako fakt? Větší hloupost jsem tu asi ještě nečetl.
Všude kolem sebe vidím, jak právě majetek a touha po něm lidi zotročuje. Za obživu děláme pro někoho jiného úplně všichni. Nebo snad anarchokapitalisti neprodávají jiným svou práci? I Urza žádal jiné o peníze, aby mohl propagovat ankap a nepřipadá mi jako nemajetný nevolník.
Když nic nemám, jsem maximálně svobodný, protože jediné o čem MUSÍM rozhodovat je můj život.
Čas: 2018-05-23 10:42:53 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
>>To jako fakt? Větší hloupost jsem tu asi ještě nečetl.

Chybi tu argumentace, jedine co se clovek muze z vasi reakce dovedet je, ze jste necetl nektere ekonomicke teorie. A ze si o vyroku autora clanku bez argumentu myslite, ze je to hloupost.


>>Všude kolem sebe vidím, jak právě majetek a touha po něm lidi zotročuje.

Ja kdyz cestuji po svete, tak hmatatelne vidim, jak s rostoucim majetkem se zvysuje svoboda jednotlivce.

Touhy lidi s majetkem nemaji nic spolecneho.

Treba kdyz jsem byl pubertak, touzil jsem po spoluzacce a take nemohu rict, ze bych tim nemel svobodu cinnit jinak. Jen jsem se pod vlivem chemicke nerovnovahy meho tela rozhodoval jinak nez by se jinemu cloveku zdalo racionalni a mohl by to povazovat za urcite omezeni meho svobodneho rozhodovani - jenze ja, stejne jako ti co touzi po majetku, ty svobody maji.

>>Když nic nemám, jsem maximálně svobodný, protože jediné o čem MUSÍM rozhodovat je můj život.

Chtel jsem vas opravit ve smyslu "protože jediné o čem MOHU rozhodovat je můj život." MOHU="svoboda realizovat rozhodovani." MUSIM="nesvoboda delat neco co neni v me vuli delat jinak".

Jenze kdyz nic nemate, v CR si o svem zivote take moc rozhodovat nemuzete. Napr. nemuzete jist nebo pit co chcete, musite platit zdravotni pojisteni, nekde nesmite sedet jinde nez na k tomu urcenych posezenich, nesmite chodit mimo verejna prostranstvi, nesmite se ve vetsich skupinach sdruzovat aniz by vam to nekdo explicitne povolil, ..

Naopak kdyz mate majetek, muzete vse a muze vam byt jedno jestli to nekdo zakazuje nebo ne.

>> I Urza žádal jiné o peníze, aby mohl propagovat ankap a nepřipadá mi jako nemajetný nevolník.

Pekna ilustrace spojitosti mezi majetkem a moznosti realizovat sve svobody. Urza potreboval vice majetku, aby tim ziskal moznost ve vetsi mire realizovat sve svobody.Čas: 2018-05-23 14:20:58 Autor: vch (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
"Chybi tu argumentace"
"Ja kdyz cestuji po svete, tak hmatatelne vidim, jak s rostoucim majetkem se zvysuje svoboda jednotlivce."
Majetek dává podle mě spíš iluzi svobody než svobodu samotnou. Vidím to na svém okolí. Čím víc majetku tím více závazků a závislostí. Slýchám nebo čtu téměř dennodenně stesky mnohem majetnějších než jsem já, jak je jejich život svazuje. Mě svazuje minimálně. Otázkou ovšem také je, co vy si představujete pod pojmem svoboda.

"jedine co se clovek muze z vasi reakce dovedet je, ze jste necetl nektere ekonomicke teorie. "
Máte pravdu. Teorie mě moc nezajímají. Víc se zajímám vždy o praktickou stránku věci.

Touha po majetku má s majetkem společného hodně.

MOHU -li rozhodovat o svém životě, mohu rozhodovat téměř o čemkoliv co se jej týká. Jsou příznivci ankapu majetní? Já myslím, že ano. Přitom mají neustále pocit, že žijí nesvobodně a to třeba jen pro takovou drobnost jakou jsou placené daně. Já daně téměř platit nemusím nebo spíš jen v nejnutnější pro mě přijatelné míře. Kdybych se zbavil majetku zcela neplatil bych vůbec žádné přímé daně.

"Jenze kdyz nic nemate, v CR si o svem zivote take moc rozhodovat nemuzete. Napr. nemuzete jist nebo pit co chcete, musite platit zdravotni pojisteni, nekde nesmite sedet jinde nez na k tomu urcenych posezenich, nesmite chodit mimo verejna prostranstvi, nesmite se ve vetsich skupinach sdruzovat aniz by vam to nekdo explicitne povolil, .."
To samé platí i pro majetné.

"Pekna ilustrace spojitosti mezi majetkem a moznosti realizovat sve svobody. Urza potreboval vice majetku, aby tim ziskal moznost ve vetsi mire realizovat sve svobody."
Závislost na jiných mi nepřijde jako ukázka realizace osobní svobody. Já si mohu dovolit šířit své myšlenky aniž bych musel nastavovat dlaň. Jistě, jde o míru, ale i tak mně ty veřejné žádosti přišly jako nastavená dlaň nebo klobouk žebráka na ulici. Tím nechci říct, že jsem nějak proti tomu.
Čas: 2018-05-23 16:59:15 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
>>Závislost na jiných mi nepřijde jako ukázka realizace osobní svobody. Já si mohu dovolit šířit své myšlenky aniž bych musel nastavovat dlaň.

Neberte si to prosim osobne. V prikladu treba ted vase myslenky muzete sirit, jen proto, ze vam to Urza prostrednictvim sveho majetku umoznuje. Kdyby vam tu svobodu zde mluvit chtel vzit, tak vase posty proste smaze a hotovo. Kdybyste nemel majetek, ktery jste smenil za internetove pripojeni (telefon, pocitac,..) tezko byste sem psal, mohl byste to tak akorat hlasat nekde na ulici (ale i tam by si urcite nejakej fizl nasel hul, kterou by vas klepnul).

Čas: 2018-05-23 17:02:34 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
>>To samé platí i pro majetné.

Neplati. Jen to ukazuje miru vasi indoktrinace. Kdyz mate prachy, tak si za ne koupite co chcete. Zakon neni zavora. Proste budto zaplatite pokutu, podplatite urednika nebo si zaplatite pravnika. Ze to jde az do extremu muzeme videt dnes na Slovensku v pripade tech dvou novinaru.
Čas: 2018-05-23 17:15:02 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
>> Přitom mají neustále pocit, že žijí nesvobodně a to třeba jen pro takovou drobnost jakou jsou placené daně.

Myslenkovy experiment: Jete do kramu a tam si koupite 20 rohliku. Po zaplaceni k vam prijdu a 13 vam jich snim. To se vam libi, to je drobnost?

Z kazde 1000Kc vam stat ujidat 666Kc a to jste netankovali benzin. To neni drobnost.


Čas: 2018-05-24 20:20:16 Autor: vch (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
Své myšlenky mohu šířit i v případě, že by mě Urza smáznul. Těch možností jsou miliony. Jistěže pokud bych neměl vůbec žádný majetek třeba v podobě PC, tak by ty možnosti byly omezeny a je jasné, že čím mám více majetku tím se mi otvírají další a další možnosti. Ale to nemá mnoho společného se svobodou. K čemu vám je takováto "svoboda" vázaná na majetek, když vám pořízení toho majetku sežere veškerý váš čas a mnohé taky uvrhne do trvalé závislosti a "otroctví". Čtu nebo slýchám celkem pravidelně jak si ti "majetní" (majetní jsme všichni, někdo víc někdo míň a rozhodně neplatí, že čím víc majetní tím víc svobodnější) stěžují, že nemohou změnit svůj život, neboť kdo by za ně platil složenky. Jistě oni si to složenkové otroctví sami svobodně zvolili, ale pořád je to otroctví a ne svoboda.
Čas: 2018-05-24 20:33:25 Autor: vch (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
Míru indoktrinace čím to ukazuje? :-)
Do extrému můžete jít i bez majetku. Jde vždy jen o míru vaši přizpůsobivosti systému. Tak jako vy můžete překračovat zákon s penězi, tak já jej mohu překračovat bez peněz. A jsem svobodnější, protože mně už by systém neměl co vzít, vám ano. Ostatně předpokládám, že budete majetnější než já. Proč vám vadí, že musíte platit daně? Měl byste být svobodnější a neplatit je. Možná že tomu tak u vás i je, ale u většiny ostatních nikoliv.
Čas: 2018-05-23 19:23:40 Autor: Bublifuck (neregistrovaný) Titulek: Nikdo nepočítá
s lidskou vlastností, která problém určuje a to je LIDSKÁ ZÁVIST. Když nebudeme pořád koukat, co lepšího má ten druhý, tak si nebudeme závidět a pak je majetek svoboda, vlastnitví, hmotný statek, cokoliv. Jestli majetek má znamenat svobodu, lidi musí přestat hamounit, střádat a hromadit. Berte to v nejširším smyslu slova.
Čas: 2018-05-23 20:25:42 Autor: Lojza Titulek: Re: Nikdo nepočítá [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Pokud nebudeme zavidet, hamounit, stradat a podobne, tak se lidstvo jako takove prilis nepohne kupredu.
Nastesti se zavidet, stradat a hamounit bude porad, takze o lidskou rasu nemam obavy...
Čas: 2018-05-23 20:51:19 Autor: Flákač (neregistrovaný) Titulek: Re: Nikdo nepočítá [↑]
Zavist neni jen lidska vlastnost. Kdo ma kocku nebo psa, vi ze maji vsechny tzv. spatne lidske vlastnosti.

Pro mne je pozitivni zavist hnaci motor. Treba kamosovi jsem onehda zavidel, ze si nasel cas a stravil zimu v Asii. Tak moc jsem mu zavidel, az jsem si koncem ledna koupil letenku a jel jsem tam taky. Samozrejme to musim z neceho platit. Tak ted musim makat a vyvijet a verim, ze z toho urcite mi zakaznici maji profit.

Last but not least, jsem dal vydelat chudejm lidem a nachvili zazil bajecny kapitalizmus.

A to uplne nejlepsi co mne na tom asi nevic hreje u srdce je, ze jsem to neutratil v Cesku. Takze Babis, Pirati a jini mu podobni smejdi mne okradli jen o to minimum co jsem musel pod hrozbou nasili vydat.
Čas: 2018-05-24 12:01:44 Autor: Bublifuck (neregistrovaný) Titulek: Re: Nikdo nepočítá [↑]
Toho jsem se obávala. Oba komentáře jsou z vasich individualnich pohledů a zkušeností. Držme se tématu. :-)
Stále tvrdím, že ty špatné vlastnosti se tématu týkají, protože když to do problému zakomponuji, vyjde mi nějaká úvaha a když tyto vlastnosti nezakomponuji, vyjde mi zcela jiný výsledek této úvahy.
Nesouhlasím s tím, že by se lidstvo bez těchto vlastností nevyvíjelo. Naopak, myslím, že bez těchto vlastností by svět nešel do háje, jak se právě děje.
1% psychomagorů syslí, závidí,shromažďuje a vlastní 90% bohatství Země. A to nestačí, přerůstá to nechutné podoby zbavit se většiny lidí a nechat si pár otroků. Krása, kam nas ty "hnací motory" pomalu ale jistě likvidují. Pokrok nezastavime, ze? :-)))
Čas: 2018-05-24 18:09:53 Autor: tučně (neregistrovaný) Titulek: Re: Nikdo nepočítá [↑]
>>Nesouhlasím s tím, že by se lidstvo bez těchto vlastností nevyvíjelo.

Respektuji nesouhlas, ale co rikate na to pozorovani reality? Mozna to neni jediny driver pokroku, ale troufam si rict, ze je to jeden z nejsilnejsich.

>>Naopak, myslím, že bez těchto vlastností by svět nešel do háje, jak se právě děje.

Na to ze jde svet do haje prihodte nejakej argument. I pres odpor komousu a neustale pokusy socialistu jednou v jihovychodni Asii podruhe na severovychode jizni Ameriky, je na tom svet kazdym dnem lepe a lepe. Snizuje se pocet lidi bez jidla, snizuje se kojenecka umrtnost, lide nemusi tolik pracovat, .. Vyberte metriku a Google vam vyhodi vam zlepseni.

>>1% psychomagorů syslí, závidí,shromažďuje a vlastní 90% bohatství Země.

Ja ty lidi co myslite neznam, ale znam par nekorporatnich super $ bohacu a to jsou pomerne fajnovy lide se silnou osobnosti hodnou nasledovani. Ze jsou sikovni a akumuluji prostredky je paradni, umoznuje jim to delat rozhodnuti, na ktery by beznej 99% clovek nemel prachy a jen by narikal jak je svet skaredej. Nerikam ze vsichni bohati jsou prumerem spolecenske predstavy normality, ale to same plati i o te 99% vetsine ne tak moc bohatych.


Čas: 2018-05-24 22:01:39 Autor: Bublifuck (neregistrovaný) Titulek: Re: Nikdo nepočítá [↑]
>>Respektuji nesouhlas, ale co rikate na to pozorovani reality? Mozna to neni jediny driver pokroku, ale troufam si rict, ze je to jeden z nejsilnejsich.
Nechci oponovat, každý vnímáme jinak a máme jiné zkušenosti a zážitky, keré z nás utvářejí originály. Snažím se to neustále brát v potaz.
Nicméně musím se přiznat, že nechápu. Realitu nepozoruji,ale prožívám, zažívám. A dopady pokroku pociťuji a vidím po celém světe. To je můj názor, který má původ v pátrání po tom, proč, když všichni chcme to "dobro", je mezi lidmi "zla" víc a víc. Pokrok. Nevím, jak ho vnímáte vy, ale já zcela opačným směrem, než jakým se lidstvo začalo v posledních letech ubírat.
>>Na to ze jde svet do haje prihodte nejakej argument. I pres odpor komousu a neustale pokusy socialistu jednou v jihovychodni Asii podruhe na severovychode jizni Ameriky, je na tom svet kazdym dnem lepe a lepe. Snizuje se pocet lidi bez jidla, snizuje se kojenecka umrtnost, lide nemusi tolik pracovat, ..
OK. Dávám pár odkazů:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvG8Hvy4LNWDjQyGAiBc02lNsXdtjmsOC&disable_polymer=true
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvG8Hvy4LNWC28zwUcTdKir7x93kXVZUj&disable_polymer=true
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvG8Hvy4LNWA2jOouF9ge4YM9ewy-qOUk
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvG8Hvy4LNWCEVqqfaf3qqQjXEwjF78EH&disable_polymer=true
FINANCE
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-proc-13-tisic-novych-uredniku-d8h-/p_politika.aspx?c=A160426_225806_p_politika_wag
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/babis-pozadavky-na-rozpocet-jsou-o-40-miliard-vyssi-nez-moznosti_381417.html
http://www.bankovnipoplatky.com/jake-zmeny-pro-sve-klienty-pripravila-komercni-banka-od-ledna-pristiho-roku-25661
http://prodej.mesec.cz/pujcky/pujcky-kalkulacka/
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14767-valka-proti-hotovosti-a-rizeny-pad-newyorske-burzy.aspx
http://pravyprostor.cz/jak-si-pred-bankrotujicim-statem-ochranit-uspory/
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/tri-rady-k-rozpoctu/
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/137559-mzv-chce-zvysit-vydaje-na-humanitarni-pomoc-navrh-projedna-vlada/
http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/babis-chce-kontrolovat-ucty-zdravotnich-pojistoven-1247205#utm_source=rubrika-domaci&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss
http://echo24.cz/a/wCDXY/cenite-si-sveho-zivota-a-jak-moc
http://sdeleni.idnes.cz/zvazujete-uver-jsou-veci-ktere-je-dobre-si-pohlidat-fxw-/zpr_sdeleni.aspx?c=A151124_113528_zpr_sdeleni_kro
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/139506-pejskek-a-kocicka-vari-dort-cerna-dira-na-penize-lidi-opozice-se-ostre-pousti-do-vlady-kvuli-rozpoctu/
http://www.lidovky.cz/cesko-dosud-nema-ucelenou-vlastnickou-politiku-uvedl-nku-pm7-/zpravy-domov.aspx?c=A151214_085440_ln_domov_ELE#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main
http://www.lidovky.cz/na-obrane-doslo-k-poruseni-rozpoctove-kazne-za-2-2-miliardy-odhalil-nku-1ko-/zpravy-domov.aspx?c=A151116_080510_ln_domov_ELE
http://www.lidovky.cz/nku-tajna-nemocnice-uz-stala-2-9-miliardy-nefunguje-nema-lidi-a-neplni-co-ma-1qn-/zpravy-domov.aspx?c=A150914_093846_ln_domov_sij
http://domaci.eurozpravy.cz/duchody/139867-jak-by-mela-vypadat-duchodova-reforma-cesi-promluvili-zavery-jsou-zajimave/
http://www.zvedavec.org/komentare2015/06/6479-bezhotovostni-demokracie-nebo-bankovni-koncentrak.htm
http://www.zvedavec.org/komentare2015/10/6640-centralni-banky-v-ocekavani-soku-zmatek-a-strach.htm
http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-jak-nam-ty-milardy-nepomohly-dya-/p_ekonomika.aspx?c=A151128_175608_p_ekonomika_wag
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bankam-se-v-Cesku-dari-Jejich-cisty-zisk-stoupl-mezirocne-o-3-9-miliardy-na-54-1-mld-Kc-413772
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Miroslav-Sladek-100527/clanek/Ministr-financi-aneb-Desatero-skudce-naroda-66110
http://www.ucetnictvino.cz/
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Aleksandra-Udzenija-2463/clanek/Byrokracie-si-zaslouzi-dietu-66166
http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/minimalni-mzda-v-eu-je-az-52-tisic-korun-v-cesku-zustava-pat/r~c7468096a3e111e594520025900fea04/
http://www.na-septande.cz/vse/politika/amoralni-vyplaty-z-nasich-dani
http://www.denik.cz/z_domova/na-obedy-30-milionu-20160106.html
http://www.ceska-justice.cz/blog/podnikani-2015-ekonomicky-rust-jen-pro-vybrane/
http://www.ceska-justice.cz/blog/miliardy-v-trapu-a-muzikanti-z-mmr/
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/cnb-vytrvale-klame-verejnost
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/centralni-banky-jsou-nepredvidatelna-monstra/
http://blog.escortmat.com/cs/vyhody-a-nevyhody-eskortnich-sluzeb/
http://roklen24.cz/a/ik4jX/analyza-cesi-rocne-schovaji-platby-za-vic-nez-600-miliard-korun
http://byznys.ihned.cz/c1-65170050-prijizdeji-penize
http://finance.idnes.cz/zivotni-pojisteni-a-chyby-pri-sjednani-d90-/poj.aspx?c=A160215_130132_poj_sov#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=fincentrum&utm_content=main
http://zpravy.aktualne.cz/finance/zmeny-v-duchodech-vyssi-odvody-zaplati-jen-bezdetni-minister/r~c7add472d63511e5bb3a0025900fea04/
http://ekonomika.idnes.cz/komentar-hany-lipovske-k-cerpani-penez-z-eu-fko-/eko_euro.aspx?c=A160218_115921_eko_euro_jav#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main
http://roklen24.cz/a/iKHjv/jak-jsou-na-tom-ceske-sazby-dph-v-ramci-eu
http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-zname-vinika-prichazejici-krize-fjg-/p_ekonomika.aspx?c=A160227_164657_p_ekonomika_wag
http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-vladnou-nam-prvni-mezi-rovnymi-nebo-drabove-fsc-/p_spolecnost.aspx?c=A160225_163441_p_spolecnost_wag
http://www.instory.cz/2489-dalsi-vladni-zlodejna-figly-jak-vytahnout-z-obcanu-dalsi-a-dalsi-prachy-neberou-konce-a-tentokrat-budeme-chudym-brat-a-bohatym-davat.html
http://zpravy.tiscali.cz/zahranicni-investori-vysavaji-cesko-ze-zeme-odtekaji-stovky-miliard-271691?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+tiscali-zpravy2+%28Tiscali.cz+-+Zpr%C3%A1vy+%28RSS+2.0%29%29
http://domaci.eurozpravy.cz/duchody/147530-verite-ze-dostanete-duchod-jste-naivni-vzkazuje-znama-ekonomka/
http://moneymag.cz/ekonomika/5800-smutny-scenar-dalsiho-vyvoje-deflace-zhrouceni-bankovniho-systemu-a-hyperinflace
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Platite-mene-nez-dostavate-delate-nacerno-neplatite-dane-a-kdyz-je-vam-zle-jdete-za-statem-Marksova-postavila-do-late-zivnostnika-ten-hovoril-o-sebevrazde-427839
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/zbynek-fiala-ceske-mizerne-mzdy-ukazte-nam-vychod-z-nouze/
http://www.finance.cz/zpravy/finance/463583-hodinova-minimalni-mzda-v-eu-v-roce-2016/
http://finexpert.e15.cz/insolvence-v-kostce_1
http://finexpert.e15.cz/kolik-skutecne-platime-na-danich_1
http://www.penize.cz/duchody-a-davky
http://echo24.cz/a/ixq6D/jak-na-platce-dani-pokyn-ma-kryci-jmeno-kombajn
http://echo24.cz/a/w8pNR/stat-bohatne-obcane-nebohatnou-jak-je-to-mozne
https://panobcan.cz/nejvstricnejsi-banka-jde-to-i-bez-poplatku-ukazuji-vysledky-souteze/
https://panobcan.cz/zrusit-euro-v-hotovosti-a-umistit-pod-kuzi-cip/
http://www.bankovnipoplatky.com/zruseni-uctu-u-kb-zdarma-zapomente-3745.html?diskuse=1
http://blog.brokertrust.cz/ostatni/lesk-a-bida-penzijniho-systemu-v-cr/
http://pravyprostor.cz/nova-lez-o-duchodech-je-tu/
http://www.ucetnikavarna.cz/archiv/vysledky-hledani/?query=$source=34%20sortkey0min:20160201%20sortkey0max:20160229&type=0
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/prispevky-na-cinnost-strany-loni-dostaly-od-statu-483-milionu_382739.html
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/ladislav-jakl-nechame-si-vzit-penize/
https://www.eucty.cz/default.aspx
http://www.penize.cz/kalkulacky/kam-jdou-moje-dane#kamjdoudane
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/oskar-krejci-budoucnost-nezamestnanost-a-rozkastovana-spolecnost/
http://pravyprostor.cz/proc-smerujeme-ke-statnimu-bankrotu/
http://manipulatori.cz/proc-cesi-nemaji-ctvrtinove-platy-oproti-nemcum/
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/156382-romove-inkluze-je-to-zvrhlost-dotace-poskozuji-cesko-a-sobotka-linhart-prozradil-jak-funguji-penize-z-eu/
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Skopecek-ODS-Vlada-dal-prohospodaruje-ekonomicky-rust-438099
http://www.svobodny-svet.cz/2546/babis-se-pripravuje-na-ovladnuti-vsech-statnich-podniku.html
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Nove-zakony-Ministerstva-financi-znamenaji-prulom-v-ochrane-spotrebitele-438175
http://www.novarepublika.cz/2016/03/pravy-pravek.html
http://bleskove.cz/fotogalerie/?id=1430&foto=5
http://dzmuran.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=487293
http://diskutujsvobodne.cz/content/penize-v-rukou-statu
http://roklen24.cz/a/wZ763/jak-velky-dluh-uz-je-moc-velky
https://www.zlato.cz/uncategorized/cena-zlata-kvuli-brexitu-prudce-vzrostla-prekrocila-1300-usd-za-unci/
http://epodpora.mfcr.cz/index.html
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nase-velmi-draha-demokracie-0
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/proc-dotujeme-bohatsi
http://www.denik.cz/z_domova/vlada-projedna-poskytnuti-195-milionu-korun-syrii-20160625.html
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-dostavame-100-miliard-rocne-tak-drzte-usta-f5h-/p_ekonomika.aspx?c=A160706_231009_p_ekonomika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.bankovnipoplatky.com/
http://www.bankovnipoplatky.com/exkluzivne-hromadny-postup-pri-vymahani-poplatku-za-vedeni-uverovych-uctu-19435
http://www.sazebnik-kb.cz/cs/obcane/uvery/povolene-debety.shtml
http://www.bankovnipoplatky.com/exkluzivne-hromadny-postup-pri-vymahani-poplatku-za-vedeni-uverovych-uctu-19435?diskuse=1
https://www.airbank.cz/cs/pujcka/proc-pujcku-u-nas/vypocet-nove-pujcky/?airbid1=com_2016070023-szom-685792-63671-18261675-37316858
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15565-ceska-republika-je-dojna-krava-zapadniho-kapitalu-ctete-dost-nehezka-fakta.aspx
http://denikreferendum.cz/clanek/23450-co-si-mysli-pikacu-o-danove-progresi
http://www.statistikaamy.cz/2016/02/odliv-penez-z-cr-je-jeden-z-nejsilnejsich-v-unii/
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/sloupky/rozpocet-cr-bezstarostnost-je-zpet/
UTRÁCENÍ, PLÝTVÁNÍ, FINANCOVÁNÍ HOVADIN
http://instory.cz/3184-no-tak-to-je-kseft-jak-remen-ministr-chovanec-nabizi-za-uprchliky-500-000-000.html
http://www.datovazurnalistika.cz/kdo-vysava-stat/
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/nku-ucetnictvi-ministerstva-skolstvi-bylo-bez-vetsich-chyb-n/r~931bebe85d2d11e6a3e5002590604f2e/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-kdy-nas-cnb-prestane-okradat-dhm-/p_ekonomika.aspx?c=A160812_100341_p_ekonomika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
https://www.novinky.cz/diskuse?id=452786&articleId=/domaci/410526-armada-se-docka-novych-radaru-da-za-ne-pul-miliardy.html&sectionId=8
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-vlada-schvalila-zniceni-podnikatelu-fas-/p_politika.aspx?c=A160920_204940_p_politika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://globe24.cz/domov/15933-statnich-zamestnancu-je-vi-dostanou-take-pridano-na-kolik-nas-to-vyjde
http://svobodneforum.cz/uz-je-lip-babisuv-majetek-vzrostl-o-sest-miliard/
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/je-treba-opravdu-koupit-nove-rakety
http://ekonom.ihned.cz/c1-65483600-digitalizace-statni-spravy-za-miliardy-urady-stale-obihaji-podnikatele-ne-dokumenty
http://pravyprostor.cz/co-vyjevi-vyrocni-zpravy-agrofertu/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nadace_Open_Society_Fund_Praha
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-to-se-podrzte-Tolik-dostala-z-vasich-penez-neziskovka-George-Sorose-ktery-podporuje-masovou-imigraci-a-Clintonovou-A-toto-nam-k-tomu-rekl-Babis-470980
http://soros.dcleaks.com/
http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/nerovnost-je-vetsi-nez-jindy-osm-bohacu-ma-majetek-jako-polovina-lidstva-1327729
http://forum24.cz/babis-priznal-fiasko-rozpocet-se-propadl-o-40-miliard-investic-je-mene-o-70/?utm_content=buffer1834b&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
http://www.idemvolit.sk/875-kauza/okradnutie-slovakov-predajom-24-elektrarni-za-cenu-jednej/
http://cesko2050.cz/socialni-stat-je-zakonem-organizovana-valka-proti-poctivym-produktivnim-odpovednym-lidem-a-proti-detem-a-vnukum-nas-vsech/
https://proevropu.com/takto-by-se-zilo-kdybychom-nebyli-v-eu-toto-se-nemelo-dostat-mezi-lidi-drsna-zprava-pro-eurohujery-tady-jsou-fakta-a-merkelova/
https://proevropu.com/proc-musel-skoncit-usvit-tomia-okamury-za-vsim-stalo-zverejneni-sokujicich-informaci-na-kterem-se-podilel-sam/
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skandalni-zjisteni-Kontrola-NKU-odhalila-nehospodarnosti-v-IT-zakazkach-na-resortu-prace-za-ministrovani-Marksove-Jedna-se-o-stamiliony-535635
https://www.hlidacstatu.cz/texty/dozvuky-kuponove-privatizace-aneb-majetek-na-ktery-se-zapomnelo/
http://bankovniinspektor.cz/2016/08/07/zaporne-urokove-sazby-platite-bance-za-to-ze-ma-vase-penize/
http://zpravy.tiscali.cz/kam-s-penezi-do-banky-slamniku-anebo-do-akcii-272725
http://pravyprostor.cz/finalni-a-totalni-katastrofa-menoveho-systemu/
http://pravyprostor.cz/pasti-na-stredni-tridu/
http://finexpert.e15.cz/dalsich-30-financnich-pravidel-ktera-se-vejdou-do-jedne-vety_1
http://forum.mesec.cz/?_ga=1.242739778.1740809816.1474180783#ic=discussions-box&icc=title
http://www.kurzy.cz/zpravy/407723-cr-dluzi-v-zahranici-cim-dal-vic/
http://www.dotyk.cz/publicistika/jak-se-caruje-na-financich-20160908.html
http://finmag.penize.cz/ekonomika/315697-proc-nejasat-nad-vyrovnanym-statnim-rozpoctem
EET
http://www.dotyk.cz/publicistika/eet-babisuv-nepruhledny-system-na-vymahani-dani-20160915.html
http://www.svobodny-svet.cz/3268/vyzva-proti-kh-eet-a-babisovi.html
http://svobodneforum.cz/babis-vysvetluje-eet-za-neinformovanost-mohou-nepratele-systemu/
http://svobodneforum.cz/zaviram-propoustim-stat-nas-zadupava-do-zeme-zneji-reakce-na-eet/
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/podnikatelsky-rebel-vyrazil-proti-babisovu-trumfu-eet-je-paskvil-3020
http://echo24.cz/a/iQPPw/podnikatele-a-eet-dil-c1-cert-vem-eet-vadi-mi-babisovy-urazky-a-lzi-rika-koncici-hospodska
http://echo24.cz/a/iRLWj/podnikatele-a-eet-dil-c-5-dat-sanci-studentce-je-pulmilionove-riziko
http://echo24.cz/a/itaNN/problem-s-eet-dil-c-2-chaos-kolem-eet-podnikatele-tapou-budou-kupovat-kasu-nadvakrat
http://echo24.cz/a/wCDah/problemy-s-eet-dil-c-3-system-testuje-tretina-podnikatelu-uz-ted-nestiha
http://echo24.cz/a/wi3iQ/podnikatele-a-eet-dil-c-4-pro-babise-jsou-to-drobne-zlobi-se-e-shoparka
http://www.dotyk.cz/publicistika/eet-babisuv-nepruhledny-system-na-vymahani-dani-20160915.html
http://forum24.cz/200-000-maloobchodniku-bojkotuje-eet-do-systemu-se-nehlasi-to-babis-nevyhraje/
http://echo24.cz/a/wFfiW/video-drza-klara-poslala-vzkaz-babisovi-kvuli-eet
http://forum24.cz/eet-odhalen-podvod-babis-a-spol-zapocitali-do-rustu-trzeb-dph/
http://forum24.cz/je-to-tady-objevila-se-vyzva-k-totalnimu-bojkotu-eet/
http://ekonomika.idnes.cz/eet-druha-vlna-start-brezen-dfz-/ekonomika.aspx?c=A170223_203207_ekonomika_bur
http://www.lupa.cz/clanky/jak-eet-vidi-ajtak-aneb-draze-zaplacena-vrazda-uzivatelske-privetivosti/?utm_source=facebook&utm_medium=soc-button&utm_campaign=jak-eet-vidi-ajtak-aneb-draze-zaplacena-vrazda-uzivatelske-privetivosti
http://echo24.cz/s/eet
http://echo24.cz/a/iEYug/financni-sprava-nema-s-podnikateli-zadne-slitovani
DANĚ
http://finmag.penize.cz/ekonomika/316377-zajistovaci-prikaz-nastroj-efektivniho-vyberu-dani-nebo-zbran-hromadneho-niceni
http://ekonom.ihned.cz/c1-65483920-infografika-rozpocet-na-bedrech-zamestnancu-zdaneni-prace-je-pro-stat-dulezitejsi-nez-dph-a-korporatni-dan
https://www.novinky.cz/domaci/423253-sobotka-musime-rozbit-danovy-system-chce-to-danovou-revoluci.html
http://www.realiste.cz/WP_NEWS?opendocument&ID=27F9067FC69EE961C1258083005BA6AC
http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/special-zmeny-pro-podnikatele-od-roku-2017-85270.html?utm_source=rss&utm_medium=web&utm_content=vyber-redakce-221&utm_campaign=rss_portal
https://cs.wikipedia.org/wiki/Da%C5%88
http://nedanim.cz/
https://glopolis.org/997939/pochopit-dane-raji
https://globe24.cz/domov/34409-prehled-zmen-od-cervence-vyssi-slevy-a-uprava-dani
http://echo24.cz/a/wiFFT/nespolehlivy-platce-potvrzeni-kontrolniho-hlaseni-dala-o-6-dni-pozdeji
http://www.pravniprostor.cz/clanky/financni-pravo/rozhovor-radek-bursik-danove-podvody-paralelni-danove-trestni-rizeni
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/absurdita-roku-zaplat-dan-i-kdyz-nemas-z-ceho-podnikatele-pl/r~44d12fe6352911e782e8002590604f2e/v~sl:85cac9a13f113eef1c0fb79ef3a2ef36/
http://www.e15.cz/finexpert/vydelavame/i-kdyz-jste-zamestnani-tyto-danove-zalezitosti-si-pohlidejte-1337383
https://echo24.cz/a/pua8E/nespolehlivych-platcu-dph-raketove-pribyva-nalepku-ale-dostavaji-i-slusne-firmy
http://www.podnikatel.cz/clanky/prorodinna-opatreni-maji-v-roce-2018-zelenou/?utm_medium=kolotoc&utm_source=podnikatel-cz&utm_campaign=prorodinna-opatreni-maji-v-roce-2018-zelenou
https://archiv.ihned.cz/c1-65932080-stat-si-hraje-s-miliardami-ktere-mu-nepatri-dluzi-je-firmam-za-dph
http://moneymag.cz/dane-mzdy/8999-nejdulezitejsi-danove-zmeny-v-roce-2018-na-co-se-musime-pripravit
http://moneymag.cz/dane-mzdy/9319-jak-usetrite-na-danich-diky-tomuhle-az-tisice
https://ekonomika.idnes.cz/ministerstvo-financi-dan-z-prijmu-pojistne-superhruba-mzda-danovy-balicek-1ub-/ekonomika.aspx?c=A180211_205250_ekonomika_ekl
https://www.penize.cz/dan-z-prijmu/333825-spolupracujici-osoba-pomuze-k-nizsim-danim-i-pojistnemu-jak-na-to
http://moneymag.cz/dane-mzdy/9437-dane-cihaji-vsude-kolem-nas-jak-se-v-nich-vyznat
https://www.landmark.cz/aktuality/proc-vam-danovy-poradce-ne-poradi-jak-usetrit-na-danich-6
https://www.moorestephens.cz/zakaz-dvojiho-trestani-dane-neplati/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rovn%C3%A1_da%C5%88#Rovn%C3%A1_da%C5%88_v_%C4%8Cesku
http://glopolis.org/wp-content/uploads/Stru%C4%8Dn%C3%A1-verze-anal%C3%BDzy-Dan%C4%9B-a-volby-2017.pdf
https://www.nedanim.cz/citaty/
http://pravyprostor.cz/kam-mizi-vybrane-dane/
http://roklen24.cz/a/imEWF/maly-pokus-o-pohled-do-budoucnosti
http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-6#cast1
http://zpravy.tiscali.cz/poslanci-neschvalili-financni-ustavu-proti-zadluzovani-287534
http://zpravy.tiscali.cz/kocarnik-a-spol-jak-se-ministri-financi-mylili-250787
http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-nerusme-hotovost-dpb-/p_ekonomika.aspx?c=A161017_215253_p_ekonomika_wag
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-svet-podle-eu-chudym-brat-a-bohatym-davat-f5y-/p_ekonomika.aspx?c=A161016_204425_p_ekonomika_wag
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/156382-romove-inkluze-je-to-zvrhlost-dotace-poskozuji-cesko-a-sobotka-linhart-prozradil-jak-funguji-penize-z-eu/
http://denikreferendum.cz/clanek/21233-zakladni-prijem-opravdu-utopie
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-dotace-pro-nejbohatsi-dm1-/p_politika.aspx?c=A170117_230912_p_politika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.halonoviny.cz/articles/view/44858671
http://blisty.cz/art/85835.html
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-dotace-0i7-/p_politika.aspx?c=A170322_203123_p_politika_wag
http://zpravy.idnes.cz/bitva-o-registr-smluv-v-senatu-dzc-/domaci.aspx?c=A170416_062542_domaci_kop#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odtajneny-byznys-Stanislava-Grosse-Reporter-rozmotal-klubko-firem-vykoukl-na-nej-take-Babis-484046
http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/poroste-znovu-minimalni-mzda-odbory-pozaduji-dalsi-zvyseni-1331347
http://forum24.cz/financni-sprava-zabavuje-bez-varovani-firmy-i-majetek-podnikatelu-mohou-prijit-i-k-vam/
insolvence
http://www.penize.cz/dluhy/293521-insolvence-pro-kazdeho-ty-penize-vam-nepatri!-prezkoumani-pohledavky
http://www.penize.cz/dluhy/299591-insolvence-pro-kazdeho-resuscitujeme-dluznika
https://zakony.penize.cz/182-2006-sb-zakon-o-upadku-a-zpusobech-jeho-reseni-insolvencni-zakon#cast2-hlava1
http://ekcr.cz/1/uzitecne-odkazy/91-uzitecne-odkazy?w=
https://firmy.finance.cz/zpravy/finance/417611-naceradsky-oddluzeni-podnikatelu-je-nyni-mozne/
http://portal.justice.cz/Justice2/MS/ms.aspx?o=23&j=33&k=6683&d=353053
https://www.epravo.cz/top/clanky/k-otazce-neschvaleni-oddluzeni-106065.html
http://www.insolvencni-zakon.cz/
https://www.epravo.cz/top/clanky/co-prinesla-velka-novela-insolvencniho-zakona-106130.html
http://exekuce-insolvence.cz/kalkulacka-oddluzeni-2017/
http://exekuce-insolvence.cz/vzor-stiznost-na-postup-nebo-jednani-exekutora/
http://exekuce-insolvence.cz/mapa-stranek/
http://exekuce-insolvence.cz/exekuce-a-insolvence-od-a-do-z/
http://bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce/questions/4667-stiznost-na-insolvencniho-spravce-neprovedene-prezkumne-jednani-neovereni-zavazku-dluznika-pred-insolvenci.html
http://bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce/questions/4723-vyuctovani-nakladu-insolvencniho-spravce-spravkyne.html
http://bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce/questions/4861-kontrola-prace-insolvencniho-spravce.html
http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/insolvence-upadek-a-zpusoby-jeho-reseni-ppbi-51207.html#!&chapter=1
https://www.pravniprostor.cz/clanky/mezinarodni-a-evropske-pravo/preventivni-restrukturalizace-a-oddluzeni-podnikatelu-jako-nove-prvky-insolvencniho-prava
http://www.insolvencni-zakon.justice.cz/
https://isir.justice.cz/isir/common/stat.do?kodStranky=FORMULAR
http://www.insolvencni-zakon.cz/obecne-informace/konkurs.html
http://ekonom.ihned.cz/tagy/insolvence-7725
http://jak-na-insolvence.cz/category/jak-postupovat/
http://www.podnikatel.cz/clanky/sikanovat-firmy-insolvencnimi-navrhy-jde-snadno-pomuze-nedavno-ucinna-novela/
https://www.epravo.cz/top/clanky/velka-novela-insolvencniho-zakona-2017-prvni-dojmy-106408.html
https://www.epravo.cz/top/clanky/srazky-z-prijmu-podnikatelu-v-oddluzeni-co-soudce-to-nazor-106523.html
http://insolvencni-zakon.justice.cz/
https://www.financnitisen.cz/dotazy.php
http://www.ceska-justice.cz/2017/11/ministerstvo-spravedlnosti-dochazi-k-odcizovani-vyvadeni-vykonu-funkce-insolvencniho-spravce-treti-osoby/
https://www.epravo.cz/top/clanky/formulare-v-oddluzeni-co-soudce-to-nazor-106798.html
http://portal.justice.cz/Justice2/MS/ms.aspx?j=33&o=23&k=2375&d=357846
http://infosoud.justice.cz/InfoSoud/public/help.jsp#faq
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nku-ministerstvo-financi-pod-vedenim-babise-ma-v-uctech-chyb/r~5759446628b611e7a8d6002590604f2e/
http://www.necenzurujeme.cz/ivan-turnovec/2175/kam-zmizel-zlaty-poklad-republiky.html
ZLATO
https://goldsilver.com/buy-online/
https://goldsilver.com/hidden-secrets/
https://www.zlato.cz/zlato/cena-zlata-poroste-trend-vede-vzhuru/
https://investice.finance.cz/zpravy/finance/412548-jan-zak-prodej-fyzickeho-zlata-vyrazne-roste/
https://www.zlato.cz/anti-robin-hood/
https://www.lidovky.cz/maur.aspx#pribeh
http://aeronet.cz/news/tohle-si-cesi-nechaji-libit-koncern-vw-chce-zamestnancum-skoda-auto-zmrazit-mzdy-na-3-roky-ve-chvili-kdy-automobilka-dosahuje-rekordnich-zisku-priprava-na-vstup-cr-do-eurozony-do-4-let-berlin-veli/
https://diskuter.wordpress.com/category/ekonomicke-temy/
https://firmy.finance.cz/firemni-zakony/
http://pravyprostor.cz/stat-si-bere-75-procent-z-vyplaty-kdo-o-tom-vi/
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/klaus-pripravil-duchodce-o-333-miliard.html
http://www.zakonroku.cz/
https://zpravy.tiscali.cz/neudrzitelny-socialni-stat-300386
http://finance.idnes.cz/socialni-zabezpeceni-pojiste-statistiky-f12-/podnikani.aspx?c=A170809_124126_podnikani_kho
https://www.hlidacsmluv.cz/
https://archiv.ihned.cz/c1-65840590-zaplat-nebo-padni-behem-par-hodin-podnikatele-kvuli-statu-prisli-o-firmy-jez-leta-prosperovaly
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zablokuji-nam-pristup-k-penezum-Nejnovejsi-zamyslena-bruselska-regulace-desi-banky-i-stradatele-analytik-mluvi-o-ceste-do-pekla-499549
http://blog.aktualne.cz/blogy/david-klimes.php?itemid=29647&_ga=2.2922672.1676658576.1505304348-28247780.1504964510
DOTACE, INVESTIČNÍ POBÍDKY atd.
http://www.asociacepm.cz/files/uploads/V%C3%BDstupn%C3%AD%20zpr%C3%A1va_anketa.pdf
https://www.epravo.cz/top/clanky/rizeni-o-zadosti-o-dotaci-a-novela-velkych-rozpoctovych-pravidel-107396.html
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-dotace-009-/p_ekonomika.aspx?c=A171207_232454_p_ekonomika_wag
http://www.zdechovsky.eu/novinky/vlada-by-nemela-vypisovat-stamilionove-dotace-pro-soukrome-podniky
https://www.euportal.cz/ShowArticleMobile.aspx?id=18731
https://zpravy.tiscali.cz/jak-stat-plati-neziskove-organizace-v-roce-2015-rozdal-16_5-miliardy-korun-nejvetsimi-prijemci-jsou-fotbaliste-294847#tab-add-fb
https://wiki.idnes.cz/zmarene-dotace-0pv-/kraje-regiony.aspx?klic=320027
http://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Ostatni/Dulezite/Slovnik-pojmu/K/Kohezni-politika-(KP)
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vratte-ty-dotace-Institut-chce-vymahat-zpet-od-firem-podporu-ktera-znicila-jejich-konkurenta-536128
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/224003-kdo-jsou-vyzirkove-z-neziskovek-stat-jim-posila-miliardy-oni-hraji-fotbal-nebo-zachranuji-zivoty/
https://zpravy.tiscali.cz/dolovani-stamilionu-pod-rouskou-pomoci-nezamestnanym-303106
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/proc-maly-stat-dotuje-nadnarodni-koncern-za-mizerna-pracovni-mista/
http://www.extra.cz/velke-srovnani-platu-jake-mzdy-maji-nemci-a-jake-cesi-bude-se-vam-chtit-brecet
http://forum24.cz/stat-znicil-zivot-desitkam-lidi-a-rika-jen-sorry-jako/
https://www.novinky.cz/domaci/449787-cesi-maji-na-utratu-o-11-tisic-mesicne-mene-nez-nemci-jsme-otloukanci-zni-z-kscm.html
http://zpravy.idnes.cz/poslaneckeNahrady/hp.aspx
https://echo24.cz/a/wEGD4/kontroverzni-zajistovaci-prikazy-na-vlade-kdo-za-ne-da-hlavu-na-spalek
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Snemovni-volby-jsou-take-bojem-o-dotace-Vice-hlasu-znamena-vice-penez-505847
https://dotacni-parazit.cz/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Euro-siri-financni-problemy-jednotlivych-statu-do-vsech-evropskych-zemi-je-nestestim-EU-Slova-uznavaneho-profesora-Rejnuse-jdou-proti-Sobotkovu-volani-po-jeho-brzkem-prijeti-508647
https://www.zlato.cz/anti-robin-hood2/
http://www.halonoviny.cz/articles/view/46477042
http://www.halonoviny.cz/articles/view/46524019
http://zpravy.e15.cz/byznys/podniky-a-trhy/investicni-spolecnost-coast2coast-capital-otevrela-v-praze-svou-kancelar-1340927
https://www.novinky.cz/finance/411603-socialni-pojisteni-v-cesku-patri-k-nejdrazsim-na-svete.html
NWO, Agenda 2030, nejmocnější a nejbohatší psychopati ovládající svět
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3221-jak-vypada-fasismus-21-stoleti-neprijemne-lec-pravdive-cteni
http://www.ragauian.cz/vytvarenim-ohnisek-napeti-si-chteji-zajistit-prostor-pro-nadvladu-nad-celym-svetem-rozvratili-co-se-da-a-na-rade-je-evropa-skrze-migracni-vlny-islamu-sledujte-praci-druhe-selmy-apokalypsy/
http://www.genocida.estranky.cz/
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/06/6494-od-bilderbergu-ke-gulagbergu-globalni-elita-buduje-elektronicky-koncentrak.htm
http://www.prokrasnyden.cz/products/nejbohatsi-zena-sveta-popisuje-20-rozdilu-v-premysleni-mezi-bohatym-a-prumernym-clovekem/
http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-1-cast/
http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-2-cast/
http://svobodnenoviny.eu/prinasime-sokujici-vypoved-byvale-clenky-z-radu-iluminatu-ktera-popisuje-tuto-organizaci-3-cast/
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15580--tajna-svetova-vlada-pet-prednich-organizaci-ktere-ovlivnuji-nase-zivoty.aspx
http://www.pavel-kohout.cz/clanky/o-nerovnosti
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/669-iluminatska-skupina-bilderberg-prevodova-paka-a-mozkovy-trust-svetovlady-bude-jejich-pokus-o-zniceni-narodnich-statu-uspesny.htm
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1730-letosni-bilderberg-je-pokracovanim-jednani-g7-david-rockefeller-tam-oslavi-ste-narozeniny-dostane-jako-darek-plan-na-putinovu-hlavu-chystaji-nam-otroctvi-a-my-mlcime.htm
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1373-centralni-planetarni-moc-potrebuje-penize-prichazime-za-vami-abychom-vam-pomohli-havluv-pokus-o-velezradu-o-nemz-se-mlcelo-nemecky-ministr-financi-to-uz-rika-naplno.htm
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1636-invaze-zacala-plan-na-likvidaci-nadbytecnych-500-milionu-otroku-k-obsluze-dvou-nejbohatsich-rodin-bila-civilizace-musi-byt-znicena-lode-plne-bojovniku-priplouvaji.htm
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-migraci-ma-nekdo-zrudny-zajem-Metody-jak-za-carodejnickych-procesu-Krajinny-ekolog-promlouva-o-umyslech-svetovych-elit-a-pitome-Evrope-ktera-se-nachytala-443973
http://necenzurovane.net/pdf/synagoga%20satanova.pdf
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2648-volba-predsedy-osn-kdo-vybral-slovaka-lajcaka-svetova-ustava-zaklad-globalni-vlady-sachova-partie-zacala-davno-neziskovky-v-prvni-linii-totalita-v-rukou-bankeru-opravdu-jsou-to-jen-konspiracni-teorie.htm
http://svobodnenoviny.eu/kdo-opravdu-ridi-obamu-a-vrcholne-politiky-sokujici-zapomenuty-rozhovor-ktery-by-mel-kazdy-precist/
http://www.rukojmi.cz/clanky/2611-volby-jsou-za-nami-jenze-nic-zasadniho-se-nezmeni-chazarsti-zide-nas-maji-ve-sve-moci
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/procento-nejbohatsich-uz-vlastni-vice-nez-zbytek-lidstva-uko/r~78c94898bdba11e59c4a002590604f2e/?redirected=1475987053
http://www.novarepublika.cz/2016/10/prachy-humanita-koluje-po-internetu.html
https://www.duchdoby.cz/svetu-vladne-13-rodin/
https://diskuter.wordpress.com/2016/10/19/thomas-barnett-george-soros-osn-a-riadena-migracna-likvidacia-europy/
http://ceskoaktualne.cz/2016/12/zpravy-ze-sveta/jak-americky-miliardar-george-soros-ovlivnuje-svetovou-politiku/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-stopa-inkontinentniho-George-Sorose-Jan-Schneider-sledoval-cesticky-penez-A-narazil-na-stare-zname-450717
http://ekonomika.eurozpravy.cz/svet/179757-nerovnost-prudce-roste-osm-miliardaru-je-stejne-bohatych-jako-polovina-lidstva/
https://www.zlato.cz/uncategorized/jedno-procento-nejbohatsich-pry-uz-vlastni-vic-nez-zbytek-planety/
http://www.euro.cz/miliardari/bunkry-pro-nejbohatsi-tady-preziji-miliardari-apokalypsu-1373309
http://neviditelnypes.lidovky.cz/esej-iluminati-ne-viditelni-lide-do2-/p_politika.aspx?c=A170928_232501_p_politika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.protiproud.cz/politika/3534-upadek-zemi-zapadu-jiz-nelze-skryvat-ze-stredni-tridy-bude-chudina-nuzky-se-rozeviraji-budeme-v-domech-nalezat-zmrzle-duchodce-dluhy-rostou-elita-stale-bohatne-kolik-jeste-tak-bohatych-vanoc-jako-letos.htm
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-narodni-stat-v-ceste-preziti-lidstva-f6c-/p_spolecnost.aspx?c=A171229_230937_p_spolecnost_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
KRYPTOMONEY
http://www.coins2018.co/coins2018world-series-of-poker-unlimited-999999999-chips-coins2018-com/
http://www.e15.cz/iota-kurz-mining
https://www.iota.org/get-started/faqs
https://www.kodiinfopark.com/install-noobs-nerds-repository/
https://www.kodiinfopark.com/install-noobs-nerds-repository/#2
https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJrPHnx4LZAhXOzKQKHSzoCXgQFghoMAo&url=https%3A%2F%2Ftubecas.com%2Fvideo%2Fkryptomny-dl-1-jak-tit-pomoc-m%2FKsg9LzOr0-j%2F&usg=AOvVaw1Kg1MzIk7_5fEdAxmcyO30
https://tubecas.com/video/kryptomny-dl-1-jak-tit-pomoc-m/Ksg9LzOr0-j/#!/arojgstfWPj
https://tubecas.com/video/kryptomny-dl-1-jak-tit-pomoc-m/Ksg9LzOr0-j/
https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=49&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJrPHnx4LZAhXOzKQKHSzoCXgQFgjsAjAw&url=http%3A%2F%2Fkryptooko.cz%2F&usg=AOvVaw2a7CvIll74qZzfgmoC-C2z
http://kryptooko.cz/
http://kryptooko.cz/category/tezba/
http://kryptooko.cz/novinky/coinpoker-aneb-poker-o-kryptomeny/
http://kryptooko.cz/recenze/tezba-pres-genesis-mining-recenze/
http://kryptooko.cz/tezba/jak-funguje-tezba-kryptomen/
http://kryptooko.cz/category/navody/
http://kryptooko.cz/category/recenze/
http://kryptooko.cz/tezba/tezba-kryptomen-diky-minergate-gui/
https://www.youtube.com/results?search_query=t%C4%9B%C5%BEba+kryptom%C4%9Bn
http://www.cryptopedia.cz/tezeni-kryptomeny/
https://roklen24.cz/f/kryptom%C4%9Bna
http://www.cryptopedia.cz/bitcoin-zdarma-kazdou-hodinu/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Blockchain
https://www.google.cz/search?num=40&newwindow=1&client=firefox-b&dcr=0&ei=mcCCWo21OM3KwQKB77jABQ&q=nejlep%C5%A1%C3%AD+prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D+kryptom%C4%9Bny&oq=nejlep%C5%A1%C3%AD+prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D+kryptom%C4%9Bny&gs_l=psy-ab.3...9286.12135.0.12445.9.9.0.0.0.0.248.1670.0j7j2.9.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.VP5RW-dK9Ns
https://www.zive.cz/poradna/jak-se-zbavit-slozky-ethash/sc-20-cq-608536/default.aspx?consultanswers=1
https://www.google.cz/search?q=blockchain&num=40&lr=lang_cs%7Clang_sk&newwindow=1&client=firefox-b&dcr=0&tbs=lr:lang_1cs%7Clang_1sk,qdr:y&source=lnt&sa=X&ved=0ahUKEwjx0oeL4qLZAhVGsxQKHbhXCyoQpwUIHw&biw=2304&bih=1032
https://alternativeto.net/category/cryptocurrencies/
https://connect.zive.cz/?mobiredir=0
https://connect.zive.cz/clanky/udajny-tvurce-bitcoinu-pujde-k-soudu-ve-hre-je-milion-bitcoinu/sc-320-a-192047/default.aspx
https://translate.google.com/translate?hl=&sl=auto&tl=cs&u=https%3A%2F%2Fwww.inc.com%2Flarry-kim%2F15-unusual-facts-amp-theories-about-mysterious-b.html&sandbox=1
http://satoshinakamoto.com/
https://moneymorning.com/2017/12/13/who-is-satoshi-nakamoto/
https://www.inc.com/larry-kim/15-unusual-facts-amp-theories-about-mysterious-b.html
https://www.hardyn.cz/satoshi-nakamoto/
http://www.e15.cz/kryptomeny
https://coinmarketcap.com/coins/
https://computerworld.cz/analyzy-a-studie/kryptomeny-misto-akcii-54544
https://hlidacipes.org/expert-kryptomeny-kdyz-se-probudim-uvedomim-si-ze-existuje-bitcoin-zacnu-se-usmivat/
https://hlidacipes.org/bitcoin-jako-predzvest-globalni-zmeny-zazijeme-podobny-prechod-jako-z-feudalismu-do-demokracie-predvida-expert/
https://tracker.cztorrent.net/forum/readtopic/62711?p=31#2760021
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kryptom%C4%9Bna#Souvisej%C3%ADc%C3%AD_%C4%8Dl%C3%A1nky
https://www.kurzy.cz/kryptomeny/
https://btcclicks.com/?r=2a86e171
https://www.pracujemedoma.com/penezenky
https://klikej-bitcoin.webnode.cz/
http://bitcoincz.cz/
https://www.cryptoexpres.cz/penezenka-exodus-recence-a-navod/
https://cryptosvet.cz/category/rady-a-tipy/navody/
https://bitcoinforum.cz/categories
https://alternativeto.net/category/cryptocurrencies/initial-coin-offering/
https://alternativeto.net/category/cryptocurrencies/bitcoin-mining/?platform=windows&sort=views
https://cs.minergate.com/internal
https://kryptomagazin.cz/vsechno-potrebujete-vedet-kryptomenach/
https://kryptomagazin.cz/coinbase-com-penezenka-navod/
https://bitcoinblog.cz/seznam-ceskych-a-slovenskych-facebookovych-skupin-venovanych-kryptomenam/
https://it-slovnik.cz/kategorie/kryptomeny
http://cloudmining.cz/
https://alternativeto.net/category/cryptocurrencies/all/?sort=likes
https://www.techradar.com/news/the-best-cryptocurrency-mining-software-2018
http://e-koruna.com/
https://roklen24.cz/a/SK2hF/vetsi-zisk-nez-cela-deutsche-bank-to-je-krypto-burza-binance
http://pravednes.cz/cryptocurrencies.profil
https://tron.network/en.html
https://kryptomagazin.cz/co-je-blockchain/
https://www.youtube.com/results?sp=EgIIBA%253D%253D&search_query=n%C3%A1kup+coin%C5%AF
https://cryptosvet.cz/karel-fillner-jak-zacit-s-kryptomenami-jine-rady/
https://cryptosvet.cz/kryptomeny-ako-spravne-vytvorit-portfolio-kryptomien/
https://portal.pohoda.cz/zakon-a-pravo/finance-a-dane/bitcoin-a-ucetni-kniha-blockchainu/
https://cryptosvet.cz/top-10-nejlepsich-desktop-penezenek-na-kryptomeny/
https://cryptosvet.cz/jak-tezit-electroneum-na-pocitaci-navod-pro-zacatecniky/
https://roklen24.cz/a/ihNNK/pozor-studie-mmf-pry-radi-jak-a-proc-zrusit-hotovost
https://roklen24.cz/a/SsDvx/investicni-scenar-roku-2018-opravdu-se-neni-ceho-bat
https://finance.idnes.cz/zarucena-mzda-pro-rok-2018-pracovni-skupiny-profese-minimalni-mzda-phw-/podnikani.aspx?c=A180205_141031_podnikani_sov#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=fincentrum&utm_content=main
EXEKUCE
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/exekuceexekutori-navrh-noveho-zakona-komentare
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2001-120
http://www.profipravo.cz/index.php?page=article&id_category=16&id_article=257890&csum=b3c35fd7
https://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=12830
http://exekuce-insolvence.cz/?s=st%C3%AD%C5%BEnost
http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi-doprava/2017-02-13-dopravni-podnik-si-musi-pokuty-vymahat-sam-bude-mene-exekuci-29165
https://www.google.cz/search?num=50&newwindow=1&client=firefox-b&dcr=0&tbs=cdr:1,cd_min:2014&q=judr.+juraj+podkonick%C3%BD+st%C3%AD%C5%BEnost&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjRpLqVr5vZAhUJ8RQKHUYFBogQBQglKAA&biw=1696&bih=760
https://www.adikia.cz/search/?text=Podkonick%C3%BD
http://exekuce-insolvence.cz/exekutor-a-jeho-prava-co-muze-a-co-nemuze-exekutor/
https://www.google.cz/search?num=50&newwindow=1&client=firefox-b&dcr=0&ei=ZXx_WtqlF5GWsAeojqPQDQ&q=podkonick%C3%BD+juraj+%C5%BEaloba&oq=podkonick%C3%BD+juraj+%C5%BEaloba&gs_l=psy-ab.3...113882.114879.0.116558.6.6.0.0.0.0.93.473.6.6.0....0...1c..64.psy-ab..0.1.93...35i39k1.0.5vqQMKKt4T8
http://vrtek.sweb.cz/aktualne.html
http://frankbold.org/poradna/kategorie/korupce-a-jednani-uredniku
https://www.epravo.cz/top/clanky/zamestnavatel-provadi-srazky-ze-mzdy-nove-vyssi-nezabavitelne-castky-nezabavitelne-minimum-pro-rok-2018-1dil-106964.html
https://www.centralniregistrdluzniku.cz/seznam-zavadnych-webu.htm
http://infosoud.justice.cz/InfoSoud/public/search.jsp
https://www.google.cz/search?num=40&newwindow=1&client=firefox-b-ab&dcr=0&biw=1696&bih=760&ei=cyaAWuqSIsXuUsenktgD&q=r+%C4%8D++830408%2F2820&oq=r+%C4%8D++830408%2F2820&gs_l=psy-ab.3...20905.22189.0.23339.3.3.0.0.0.0.141.294.2j1.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.4L_F7GTvy08
https://www.google.cz/search?num=40&newwindow=1&client=firefox-b&dcr=0&ei=zJeDWsH9KoTxkwX53aiwAg&q=uhrazen%C3%AD+exekuce&oq=jak+zaplatit+exekuci&gs_l=psy-ab.1.0.0i71k1l8.0.0.0.36558.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c..64.psy-ab..0.0.0....0.-cONKyXqsCs
http://www.pravnik-nonstop.cz/pravnik-aktualni_prispevky.okamzikem_zaplaceni_dluh_zanika_%E2%80%93_i_v_exekuci!.html
http://ekcr.cz/1/nejcastejsi-dotazy/236-nejcastejsi-dotazy?w=
https://www.czechpoint.cz/overovacidolozky/search.do;jsessionid=AA84B01D529A9B0098FE4698A444331E
https://zpravy.aktualne.cz/finance/grafika-mapa-exekuci-zadluzeni/r~f6169a1a109911e8b8310cc47ab5f122/?redirected=1518914707
http://denikreferendum.cz/clanek/27243-konec-vymahacu-trvale-udrzitelneho-dluhu
https://www.exekutormasmulu.cz/
https://blog.exekutormasmulu.cz/
https://www.ceecr.cz/aktuality
http://denikreferendum.cz/clanek/27243-konec-vymahacu-trvale-udrzitelneho-dluhu
https://zpravy.aktualne.cz/finance/osobni-bankrot-oddluzeni-insolvencni-spravce/r~174fcf562d2f11e880d30cc47ab5f122/?redirected=1521801657
http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-pelikan-na-pomoc-dluznikum-d4r-/p_spolecnost.aspx?c=A180322_215454_p_spolecnost_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.exsmekal.cz/pro-povinne/uredni-deska.htm
https://www.google.com/search?num=40&newwindow=1&client=firefox-b&ei=_jTqWvKqM8GTkwX6kZXQCg&q=judr.+marcel+sm%C3%A9kal+diskuze&oq=judr.+marcel+sm%C3%A9kal+&gs_l=psy-ab.1.2.35i39k1j0l2j0i22i30k1l2.582226.582226.0.585094.1.1.0.0.0.0.230.230.2-1.1.0....0...1c..64.psy-ab..0.1.230....0.SifGg-bMJnk
https://www.hlidacstatu.cz/texty/ares-v-zajeti-neschopnosti-a-arogance-uredniku/
http://pravyprostor.cz/exekucni-praktiky-drti-ceskou-spolecnost/
https://www.euro.cz/blogy/exekuce-insolvence-oddluzeni-insolvencni-zakon-komentar-zamecnik-1397193
https://domaci.ihned.cz/c1-66072580-vlada-ovladla-miliardy-z-privatizace-chce-je-presunout-do-rozpoctu-a-vyplacet-z-nich-vyssi-duchody?
https://echo24.cz/a/SexDs/prumerna-ceska-mzda-prekonala-hranici-30-tisic-korun
http://tn.nova.cz/clanek/velky-prehled-zjistete-jestli-dosahnete-na-prumernou-mzdu.html
https://globe24.cz/byznys/51425-co-znici-zemi-ani-terorismus-ani-asteroidy-ani-valka-podle-ekonomu-prijde-neco-vetsiho
http://www.cbcb.cz/cz/ke-stazeni-1404041405.html
POJIŠTOVNY, POJIŠTĚNÍ, POJISTKY
https://www.penize.cz/pojisteni/334531-miliardovy-bumerang-vrati-pojistovny-penize-za-spatne-nastavene-investicni-pojistky
http://www.podvedeniklienti.cz/
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/NKU-zkontroluje-lonske-ucetnictvi-ministerstva-financi-529468
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ekonom-zeman-cesko-promarnilo-bilion-z-privatizace-babis-z-n/r~b4e8baf8430e11e8bacfac1f6b220ee8/?redirected=1524135398
http://pravyprostor.cz/mnozi-lide-veri-ze-stat-ma-nejake-penize/
http://pravyprostor.cz/pripravme-se-na-nejvetsi-ekonomickou-katastrofu-v-modernich-dejinach/
https://www.google.com/search?num=40&newwindow=1&client=firefox-b&sa=X&biw=1696&bih=758&q=Mezin%C3%A1rodn%C3%AD+m%C4%9Bnov%C3%BD+fond&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLQz9U3MLVMyVMCs4wrTSy0hLOTrfST83Nz8_OsijNTUssTK4sBH9362ysAAAA&npsic=0&ved=0ahUKEwifgp7Aj5fbAhXE-6QKHUbnCmMQ-BYIOA

EU
http://news.e-republika.cz/article3102?comzone=show#threadId519
https://www.euroskop.cz/204/sekce/listina-zakladnich-prav-eu/
http://www.novarepublika.cz/2015/01/tri-duvody-proc-by-ceska-republika.html
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13754-rikam-jasne-ne-navrhu-na-volebni-pravo-africanu-arabu-ci-cinanu-zijicich-v-cr-tento-neuveritelny-navrh-predlozila-vlada-ve-jmenu-eu-nenechte-se-osalit-saradou-premiera-sobotky.aspx
http://denikreferendum.cz/clanek/20462-socialni-demokracie-a-vyzva-uprchlickych-kvot
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7600-jak-se-branit-rozhodnuti-eu-o-prideleni-uprchliku-zalobou-na-eu.aspx
http://svobodnenoviny.eu/cekaji-vas-cerne-dny-vydira-islamsky-stat-hrozba-neni-zpred-mnoha-let-ale-z-prave-minuleho-dne/
http://ekonomika.eurozpravy.cz/evropa/122359-mezi-eu-a-usa-vznika-dohoda-o-volnem-obchodu-hrozba-pro-evropu/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pres-mrtvoly-do-otroctvi-vlady-nas-zaprodaji-Hajkuv-web-pise-o-smlouve-ktera-zmeni-nase-zivoty-378370
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Strunz-Svobodni-Snizme-si-kvoty-378297
http://www.blisty.cz/art/78135.html
http://domaci.ihned.cz/c1-64333780-prehledne-pet-hlavnich-duvodu-proc-musi-cesko-vracet-dotace-evropske-unii?
http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/kolik-stoji-pevnost-evropa-a-kdo-na-ni-vydelava--1502982
http://echo24.cz/a/wWC84/kontrolujete-stovky-miliard-praxe-neni-treba
http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Recko-Vse-je-pry-jeste-horsi-USA-jsou-v-krachu-a-pripravuje-se-obrovsky-zlocin-vuci-lidem-pise-expert-381834
http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-unie-coby-narkoman-touzici-po-dalsi-davce-fua-/p_zahranici.aspx?c=A151001_170800_p_zahranici_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.ceska-justice.cz/2015/10/slovenska-vlada-zadala-vypracovani-zaloby-na-eu-fico-trva-na-neproveditelnosti-kvot/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Trapne-vypady-proti-nasi-zemi-nehorazny-Babis-ustupujici-vydirani-z-EU-pokrytecka-Merkelova-A-papez-Predak-Mladych-krestanskych-demokratu-otevrene-o-uprchlicich-402711
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7045-neototalitni-eu-je-tragikomicka-ale-evropa-umira-a-za-par-let-uz-tu-nebude-evropska-komise-jako-soubor-kretenu-a-parazitu.aspx
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015102501&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
http://www.ucho24.cz/clanky/ze-by-v-bruselu-konecne-zvitezil-rozum-ale-kdez/
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/jak-ceska-republika-ne-dodrzuje-evropske-predpisy/
http://www.ivalenta.cz/blog/55
http://pravyprostor.cz/opustme-eu-vcera-bylo-pozde/
http://www.ucho24.cz/clanky/podvedena-a-kolonizovana-evropa/
http://www.extra.cz/21-000-sdileni-zaluji-evropu-zaluji-francii-text-nastvaneho-cecha-vita-pokorneho-valcuje-internet-co-v-nem-je?utm_source=Facebook.com&utm_medium=Social-organic&utm_campaign=eg1fb
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-ek-nas-chce-zjevne-odzbrojit-d61-/p_zahranici.aspx?c=A151118_224451_p_zahranici_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/477881/oznameni-evropske-rade-o-vystoupeni-ceske-republiky-z-evropske-unie.html
http://finmag.penize.cz/ekonomika/305040-odchod-z-eu-by-byl-odvazny-za-ten-risk-ale-stoji
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bez-kvot-nebudou-dotace-Predseda-Evropskeho-parlamentu-Schulz-posila-do-Prahy-jasny-vzkaz-409112/diskuse?p=2
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Michal-Hasek-302/clanek/Proc-by-drzitele-legalnich-zbrani-meli-byt-perzekuovani-kvuli-utokum-v-Parizi-65666
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/388266-danove-v-referendu-odmitli-blizsi-justicni-spolupraci-s-eu.html
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1630274-brusel-chce-regulovat-zbrane-dela-pritom-blbosti-rika-europoslanec
http://www.zvedavec.org/komentare2015/11/6653-den-kdy-dilky-zapadly-do-sebe.htm
http://pravyprostor.cz/vladnou-nam-dotacni-fetaci/
http://teplickykuryr.info/news.php?extend.11677
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/EU-to-je-dnes-nejbrutalnejsi-kapitalismus-Klidne-podpori-nacky-fasisty-islamisty-rezajici-hlavy-Ficuv-poslanec-Blaha-bez-obalu-o-Recku-migrantech-a-dalsich-prusvizich-roku-2015-414140
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/RNDr-Mgr-Tomas-Vanek-CSc-46465/clanek/Rozpouta-Nemecko-dalsi-evropsky-konflikt-66223
http://echo24.cz/a/iiijh/klaus-o-mutlikulturalismu-svet-se-zblaznil-migrace-je-nenormalnost
http://finance.idnes.cz/nemecko-otvira-pracovni-trh-cechu-se-ale-boji-f3s-/podnikani.aspx?c=A110414_1567032_viteze_bab
http://www.halonoviny.cz/articles/view/42102641
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-opustis-li-mne-zahynes-dkl-/p_politika.aspx?c=A160107_112141_p_politika_wag
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/nesmime-zneuzivat-energetiku-k-nechutnym-politickym-hram/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poslanec-KSCM-EU-selhala-ve-vsem-Kvuli-nezvladnute-migraci-je-v-ohrozeni-vse-i-zivot-zdravi-a-majetek-obcanu-A-az-budou-Evropane-mensinou-a-muslimove-vetsinou-416294
http://echo24.cz/a/wpdg5/dotace-a-falesna-solidarita-rozvraci-evropu
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14596-pro-zapad-jsme-druhoradym-narodem-evropska-unie-v-ceske-republice-napachala-skody-za-miliardy-cesko-se-stalo-odpadkovym-kosem-evropy-migranti-jsou-posledni-kapka.aspx
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-je-referendum-o-vystoupeni-z-EU-Stydis-se-za-narod-odstehuj-se-Peprne-vyroky-Milose-Zemana-maji-dozvuky-423934
http://svobodnenoviny.eu/evropska-bezpecnost-potravin-ve-prospech-potravinarskych-konglomeratu/
http://pravyprostor.cz/dotacni-abstak/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-brusel-podvedl-nas-podvede-i-brity-f17-/p_zahranici.aspx?c=A160523_212310_p_zahranici_wag
http://ekonom.ihned.cz/c1-59797730-bruselske-tajnosti-s-platy
http://www.novarepublika.cz/2016/03/brusel-obrazek-dnesni-evropy-vinikem-je.html
http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-proc-nebudovat-evropske-imperium-fz4-/p_ekonomika.aspx?c=A160615_210918_p_ekonomika_wag
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-se-s-Le-Penovou-a-Hoferem-ve-Vidni-domlouval-jak-se-zbavit-Merkelove-a-Junckera-jak-znicit-EU-a-vracet-migranty-Byli-jsme-u-toho-a-bylo-to-fakt-huste-441040
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/jdi-divej-se
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petr-Zantovsky-se-zhrozil-nad-tim-co-pronesl-Sobotka-o-britskem-referendu-Ukazal-i-na-moderatora-CT-ktery-pry-muze-byt-prukopnikem-zavadeni-povinne-arabstiny-443085
http://bleskove.cz/politika/2797-mach-evropska-unie-podvedla-ceskou-republiku-a-podvede-i-velkou-britanii
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Historik-prinasi-paralely-pro-soucasny-stav-EU-Z-hydry-neudelate-holubici-te-je-treba-usekat-jedovate-hlavy-A-nekdo-to-drive-ci-pozdeji-udela-443735
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=169305
http://zpravy.idnes.cz/invazni-druhy-v-cesku-rozhovor-jan-sima-f0n-/domaci.aspx?c=A160805_170531_domaci_fer
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/411234/jak-zastavit-silene-smernice-z-eu-cesko-ma-hned-nekolik-moznosti.html
http://www.blesk.cz/tag/EU%20100x%20jinak/1
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/409849/uzvaneny-parlament-vsemocna-komise-a-zmatek-v-radach-kolik-ma-eu-organu.html
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=77057
http://www.novarepublika.cz/2016/08/neverohodne-povidani-o-penezich-do-z-eu.html
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Frantisek-Matejka-Tito-lide-vas-pred-sedmi-lety-opet-zradili-Uvedomujete-si-to-vubec-450449
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/ek-chce-pry-smlouvu-ceta-a-obejit-ratifikaci-parlamenty-clenu-eu/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-hromadne-vrazdeni-a-eu-djb-/p_zahranici.aspx?c=A161225_180235_p_zahranici_wag
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-kdyz-mensina-vladne-vetsine-nebo-je-to-jinak-f8w-/p_zahranici.aspx?c=A161224_224035_p_zahranici_wag
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/411234/jak-zastavit-silene-smernice-z-eu-cesko-ma-hned-nekolik-moznosti.html
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/409849/uzvaneny-parlament-vsemocna-komise-a-zmatek-v-radach-kolik-ma-eu-organu.html
http://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Informace-o-cerpani/Seznamy-prijemcu
http://freedomeurope.eu/dr-udo-ulfkotte-lisabonskou-smlouvou-byl-znovu-zaveden-trest-smrti-v-eu/
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/proc-je-nezbytne-vystoupit-z-eu-jak-to-ucinit-a-jaka-je-alternativa.html
https://zpravy.tiscali.cz/jak-zastavit-kocovny-eurocirkus-ktery-stoji-neskutecny-balik-penez-297497
http://forum24.cz/zla-evropska-unie-chce-cechum-prekazit-vanoce/
http://ec.europa.eu/transparency/regdoc/index.cfm?
http://forum24.cz/jan-jetmar-co-by-se-stalo-kdybychom-vystoupili-z-eu/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EU-zavadi-spolecneho-prokuratora-prilis-se-o-tom-nemluvi-Pelikan-hlasoval-pro-Jourova-uz-planuje-co-vsechno-nam-bude-moci-provadet-508068
http://www.kurzy.cz/zpravy/435391-vysehradske-forum-2017-euro-je-na-pokraji-kolapsu-siri-problemy-v-eu/
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Desive-a-silene-EU-zalozila-armadu-ktera-muze-brutalne-nasilim-potlacovat-odpor-lidi-v-clenskych-statech-i-u-nas-A-chysta-se-nove-rozdeleni-imigrantu-Diplomat-od-Okamury-varuje-513893
http://svobodnenoviny.eu/zabiji-nas-nepozorovane-herbicid-glyfosat-nebo-genocida/
http://svobodnenoviny.eu/diktatura-eurosmejdu/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-kdo-rozdeluje-narod-di7-/p_politika.aspx?c=A180201_212222_p_politika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://www.nechtenasbyt.cz/jak-evropska-unie-pomaha-africe-k-chudobe/
https://europa.eu/european-union/index_cs
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-boj-o-svobodu-slova-dc8-/p_zahranici.aspx?c=A180415_220109_p_zahranici_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jan-Keller-Me-zvolili-lide-z-Ceska-ne-migranti-Az-se-masy-Africanu-hnou-co-ministr-Metnar-Az-nam-vezmou-kontrolu-nad-migraci-demokracii-si-muzeme-strcit-za-klobouk-534978

VĚDA
http://www.casopis-sifra.cz/70-let-od-svrzeni-atomove-bomby-na-japonsko-planuji-americane-dalsi-jaderny-utok-tentokrat-na-marsu/
http://www.nwoo.org/category/veda-a-technologie/sledovani-a-spehovani/
http://www.nwoo.org/2016/04/25/12-tajnych-mist-kam-se-nikdy-nepodivate/
http://www.vetrelcidavnoveku.cz/tvorba/legalizace/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tungusk%C3%A1_ud%C3%A1lost
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svetoznamy-vedec-Stephen-Hawking-vyslovil-po-Brexitu-temne-varovani-Musime-pry-prehodnotit-pristup-k-teto-skutecnosti-jinak-bude-hodne-zle-446880
http://neviditelnypes.lidovky.cz/astronomie-vinikem-je-devet-dp8-/p_veda.aspx?c=A160731_224048_p_veda_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://startitup.cz/vedci-udelali-nemozne-vytvorili-kvantovy-hologram/
http://ceskoaktualne.cz/2016/07/kontroverzni-zpravy/pet-artefaktu-ktere-zpochybnuji-historii-lidstva/
http://zpravy.tiscali.cz/planeta-podobna-zemi-konecne-objevena-lezi-prakticky-za-humny-284103
http://kalendar365.cz/prakticke-informace/kdy-zacina-jaro-leto-podzim-zima
http://finmag.penize.cz/recenze/315937-prihlasky-od-lidi-jdou-rovnou-do-kose
http://e-svet.e15.cz/technika/microsoft-chce-umelou-inteligenci-bude-se-ji-venovat-pet-tisic-inzenyru-1323251
http://www.maxim.cz/cirkus-maximus/vedeli-jste-ze/chytrejsi-lide-vic-soulozi-fetuji-a-ponocuji-protoze-vedi-ze-je-to-dobre
http://tomaskratochvil1.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A160509_509315_blogidnes
http://www.seberizeni.cz/posledni-slova-steva-jobse/
https://www.google.com/search?q=tokamak&newwindow=1&client=firefox-b&biw=1536&bih=708&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjyxNPCq87RAhVBzxQKHXXoCvIQ_AUIBygA&dpr=1.25
http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/co-nam-ve-skole-nerekli/otevrete-oci--protoze-vse-je-jinak.html
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2356-chytre-hracky-zabijaci-nasich-vrozenych-schopnosti-proc-mame-problemy-porozumet-textu-masova-degenerace-mozku-kruh-se-uzavira-bude-jeste-hure-cesta-k-zachrane-pred-debilizaci-existuje-zacneme-opet-cist.htm
http://www.blisty.cz/art/81997.html
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2356-chytre-hracky-zabijaci-nasich-vrozenych-schopnosti-proc-mame-problemy-porozumet-textu-masova-degenerace-mozku-kruh-se-uzavira-bude-jeste-hure-cesta-k-zachrane-pred-debilizaci-existuje-zacneme-opet-cist.htm
http://www.withform.cz/jak-moc-nam-skodi-mikrovlnne-trouby/
https://vedavyzkum.cz/
https://www.novinky.cz/veda-skoly/422339-kam-dat-dalsi-miliardu-lidi-premysleji-vedci.html
https://vesmir.cz/cz/tema-mesice/pamet.html
https://vesmir.cz/cz/tema-mesice/nesmrtelnost.html
https://vesmir.cz/cz/on-line-clanky/2015/06/vyzkum-inteligence-cesta-plna-predsudku-omylu.html
https://www.lidovky.cz/vybral-bych-si-supermana-pripomenme-si-slavne-citaty-britskeho-fyzika-stephena-hawkinga-gbv-/lide.aspx?c=A180314_112123_lide_ele
http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-skakajici-geny-a-nase-zdravi-do8-/p_veda.aspx?c=A180417_204730_p_veda_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
http://domaci.eurozpravy.cz/ekologie-a-zemedelstvi/224920-uzasny-uspech-cesky-vedec-prisel-na-kloub-fotosynteze/

Ale nevěřím, že se tím prožvýkáte, prosím vyberte jen něco, jestli teda stojíte i o jinou pravdu, než tu, co je vidět.

>>Vyberte metriku a Google vam vyhodi vam zlepseni.
Tuto větu jsem jednoduše nepochopila, ajm sri. :-)

K poslednímu odstavečku - je dle mého názoru velmi omezené a jednoduché vycházet jen z vlastní zkušenosti. Píšete o penězích a já už myslím ty, kterým hráblo z toho, jakou jim peníze dali moc. Jsou to sociopati. Pokud nevěříte, let´s go to ask Mr. Google.
Pro dnešek dobrou! :-)
Čas: 2018-08-15 01:10:08 Autor: illuminati (neregistrovaný) Titulek: illuminatiworldwideorder@gmail.c
Nedívejte se na světlo. Peníze, síly, sláva a bohatství se stali vaším titulem v celé své generaci a viděli, jak vaše sny přicházejí. Pokud máte zájem se připojit k světovému sídlu Illuminati na e-mailu (USA), připojte se k illuminatiworldwideorder.com
  nebo co-app-nám .. + 19292811087

Pro vaše online zahájení.
Nezáleží na tom kde jsi. Žádná vzdálenost nemůže ovlivnit práci našeho bafometu.

Nenechte se oklamat a dejte si pozor na internetový internet
podvodníci, kteří tvrdí, že jsou jedním z nás, se ujistíme
potvrdit nejprve před provedením dotazů ...

Poznámka: Nepřijímáme pouze zprávu o volání služby whatsapp.
Čas: 2018-10-13 12:10:33 Autor: agent smith (neregistrovaný) Titulek: illuminati666officialcult@gmail.
Good news!!! Good news!!!, Do you want to live a rich,healthy and famous
life. Do you want to get rich immediately and be out of suffering? Do you
want the world to recognize you and listen to you when you speak? do you
want to be in power and control? if yes, here is a good tip just join the
“ILLUMINATI ORGANISATION”, you may ask “How Can I Join” , the answer is
simple all you have to do is to contact us to ELEVATE YOURSELF FROM
POVERTY..

Do not hesitate to contact us.

Phone number Text / Whatsapp: +1(706)804-2665

Email : illuminati666officialcult@gmail.com


BEWARE OF SCAMMERS, THERE IS NO SUCH THING AS REGISTRATION FEE AND YOU MUST
BE ABOVE THE AGE OF 18YRS.

THANKS....
TEAM REGARDS
PLAN ILLUMINATION //..
Čas: 2018-11-09 09:45:20 Autor: agent smith (neregistrovaný) Titulek: illuminati666officialcult@gmail.
Good news!!! Good news!!!, Do you want to live a rich,healthy and famous
life. Do you want to get rich immediately and be out of suffering? Do you
want the world to recognize you and listen to you when you speak? do you
want to be in power and control? if yes, here is a good tip just join the
“ILLUMINATI ORGANISATION”, you may ask “How Can I Join” , the answer is
simple all you have to do is to contact us to ELEVATE YOURSELF FROM
POVERTY..

Do not hesitate to contact us.

Phone number Text / Whatsapp: +1(706)804-2665

Email : illuminati666officialcult@gmail.com


BEWARE OF SCAMMERS, THERE IS NO SUCH THING AS REGISTRATION FEE AND YOU MUST
BE ABOVE THE AGE OF 18YRS.

THANKS....
TEAM REGARDS
PLAN ILLUMINATION ///
Čas: 2018-11-14 07:30:42 Autor: an8453436 gmail (neregistrovaný) Titulek:
Nie przegap światła. Pieniądz, władza, sława i bogactwo stają się waszym tytułem przez całe wasze pokolenie i spełniają wasze marzenia. Jeśli jesteś zainteresowany główną kwaterą główną w Stanach Zjednoczonych wyślij WhatsApp. +18654718746

Do inicjacji online. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpłynąć na pracę naszego wielkiego biskupa ...

Uwaga .. Akceptujemy tylko wiadomość e-mail z komunikatem WhatsApp.

E-mail: an8453436@gmail.com
WhatsApp: +1 8654718746
Pana Alberta Nelsona
Čas: 2018-12-23 06:05:39 Autor: Norman Ash (neregistrovaný) Titulek: VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST VE VEL
VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST VE VELKÉM SVĚTĚ SVĚTELNÉHO POMĚRU PENÍZE A POWER.
POZNÁMKA: ŽÁDNÝ SACRIFICE NEPOSKYTUJE
Můžete kontaktovat agendu chrámu prostřednictvím služby Whatsapp: (1267-725-1932)

Jste obchodní muž nebo žena, politický, hudebník, student, chcete být bohatí, slavní, silní v životě, připojte se k iluminativnímu bratrskému kolu a získejte okamžitý bohatý součet. 1 milion dolarů za týden a volný domov. kde se rozhodnete žít v tomto světě a získáte také 350 000 U. S.
dolary měsíčně jako plat ...

Výhody pro nové členy, kteří se stali členem Illuminati.
1. dům v libovolné zemi podle vašeho výběru
2. Nový senový vůz v hodnotě USD 50 000 dolarů

Musíte být starší 18 let, než se můžete obrátit na naše partnery E-mail: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com
Pro odpověď nebo text odpovědi qiuck (1254-206-2233)
Čas: 2018-12-23 09:15:40 Autor: Szaszián Titulek: Re: VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST E [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já se k iluminativnímu bratrskému kolu nepřipojím, poněvač si pod tím výrazem neumím nic představit, a to, co si umím představit, se mi nelíbí.
Každopádně jste si ale k rekrutování vybral dobré místo. Odsud se členové pohrnou: https://www.youtube.com/watch?v=kRpjsUMToP0&t=3049s 46:39
Čas: 2019-03-15 20:39:13 Autor: Norman Ash (neregistrovaný) Titulek: VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST NA VEL
VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST NA VELKÉ OSVĚTLOVACÍ TEPLOTĚ PENÍZE A VÝKONU.
POZNÁMKA: ŽÁDNÁ LIDSKÁ SACRIFICE NENÍ INVOLVE
Agenta chrámu můžete kontaktovat prostřednictvím Whatsapp: +1 (1267-725-1932)

Jste obchodní muž nebo žena, politická, hudebnice, studentka, chcete být bohatí, slavní, mocní v životě, připojit se k kultu bratrstva Iluminátů dnes a získat okamžitou bohatou částku. 1 milion dolarů za týden a volný domov. všechny, kde se rozhodnete žít v tomto světě a také získat 350.000 U.S
dolarů měsíčně jako plat…

Výhody pro nové členy, kteří se stanou členem Iluminátů.
1. Dům v jakékoli zemi dle Vašeho výběru
2. Nový sen auto v hodnotě USD 50.000 dolarů

Musíte být starší 18 let, než budete moci kontaktovat naše partnery E-mail: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com
Pro volání s odpovědí qiuck nebo text +1 (254-206-2233)
Čas: 2019-07-22 16:53:07 Autor: ILLUMINATI ORDER (neregistrovaný) Titulek: greatilluminate99@gmail.com
Pozdravy z celého světa, to je otevřená příležitost připojit se k BROTHERHOOD ILLUMINATI, kde MILLIONAIRES, BILLIONAIRES, vědec, světové hvězdy a světoví lídři, kteří ovládají svět, dostali svou slávu a ideály, a také kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí bez jakékoli oběti krve. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.com

Poznámka: laskavě víte, že s respektem ke svému náboženství a tam, kde jste na světě, jste vítáni být členem.

Pozdravy TEMPLE ILLUMINATI NOVÉ SVĚTOVÉ OBJEDNÁVKY.
Čas: 2019-10-02 06:24:00 Autor: morgan (neregistrovaný) Titulek: morganilluminatirich@gmail.com [↑]
I am giving a testimony of how i become rich and famous today...i was deeply strangled up by poverty and i had nobody to help me, and also i search for help from different corners but to no avail... i see people around me getting rich but to me i was so ashamed of my self so i met a man on my way he was very rich and he was a doctor so he told me something and i think over it though out the day so the next day i looked up and i keep repeating what he said to me. " if you want to get rich quick and be famous" you need to cross your heart and do what is in your mind so i tried all i could in other for me to do as he said so later on i told my fellow friend about this same thing then my friend was interested in my suggestions so i decided to look in the internet and i found an email address of this great fraternity( morganilluminatirich@gmail.com) so we decided to contact them and unfortunately we did as they instruct us to do and later they told us to get some requirements and all the rest... so this initiation took us just a week and later on the great fraternity gave us $80,000,000.00 to start up our lives.... and now am testifying that if in any case you want to join any great fraternity all you need to do is for you to contact them because they are legitimate and they do as what they instructed them to do okay so email them now at morganilluminatirich@gmail.com or whatsspa +2347051758952