Omlouvám se za výpadek Stok i jiných částí webu Urza.cz; pracuji na nápravě.
Autor: Mr Foolsship
Čas: 2020-04-06 00:00:02

Nedotýkejte se obličeje! – Koronavir, Amerika a my

Trump nebude obviňován za kecy a blbosti kolem koronaviru, protože ačkoli tyhle blbosti, co se teď kolem toho dějou nejsou nutný. Jinými slovy nařízená „léčba“ je horší než nemoc sama. Všechna ta šílená omezení, která teď zažíváme i my, jsou naprosto iracionální. Nemyslím, že bude za to obviňován Trump, protože všechny ty politický krysy, který na něj ze všech stran útočí, zároveň věří, že „něco“ drastickýho udělat bylo nutný. Proto mu odkejvly i ten bezprecedentní balík peněz v dějinách USA na záchranu před „apokalypsou“. Něco se udělat muselo! Pokud ale tahle hysterie, a touhle hysterií vyvolaný ekonomický kolaps potrvá dostatečně dlouho, mohlo by to zafungovat, a mohlo by se stát, že to ohrozí Trumpovo znovu zvolení. Fašisticko-komunistická Amerika Antify, která chce nahradit „zastaralý“ model nezávislosti 1776, a „zastaralou“ ústavu 1789, je nepředstavitelně ošklivý, odpudivý prospekt. Trumpova volba 2016 byla téměř už pět minut po dvanácté. Američané vůbec nemají ještě vyhráno. Plíživý puč deep státu neskončil, impeachment verze 2.0 2020 pokračuje.

Mezitím, v našem českém kotlíku, tytéž nevýslovné blbosti kolem koronaviru vyvolávají nejhorší totalitní instinkty, pavlovovské podmíněné reflexy rabského ducha represí, bonzáctví, a trestání neposlušných – kromě nepřízpůsobivých. Je to k nevíře jak snadno, rychle a dobrovolně nechal si celý národ navlíct chomout totality včetně zavření hranic „na dobu neurčitou“. Klasická směna osobní svobody za iluzorní slib bezpečí a ochrany ze strany státu. Ekonomická devastace v celé zemi bude daleko horší než jindy, horší než metanolovou aférou způsobená tupá celoplošná prohibice 2012-13. Sledujte duben, květen, červen…. Teď si můžeme už jen zazpívat: „Za co, Panebože, zaco, trestáš tento sprostý lid…“ a odebrat se do hrobu i my „humanitní“ Češi v „posthumanitní“ Evropě 2020.
________

Urzova poznámka pod čarou: Nejsem autorem textu (uvádím to, jelikož řada lidí mi přisuzuje autorství všech textů ve Stokách); s mnohými autorovými postoji nesouhlasím, ale prostor ve Stokách není podmíněn názorovou shodou s provozovatelem.
Komentář (lze psát i [b]tučně[/b] či [i]kurzívou[/i]):
Uživatelské jméno:     Titulek:
Čas: 2020-04-06 07:28:53 Autor: Donald Trump (neregistrovaný) Titulek:
Urza je válečný štváč podporující demokraty a Clintonovi!
Čas: 2020-04-06 07:53:52 Autor: norbertsnv Titulek:
Web: neuveden Mail: norbertsnv v doméně gmail.com
Výsledky Trumpovho slobodomyseľného prístupu ku koronavírusu vidíme každodenne v čiernej kronike. Verím že to príbuzní obetí v nastávajúcich voľbách ocenia.
Čas: 2020-04-06 08:03:52 Autor: Donald Trump (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
Ano, věřím, že vyhraji, bolševicko-fašistická kundo!
Čas: 2020-04-06 08:11:50 Autor: Donald Trump (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
Čas: 2020-04-06 11:22:23 Autor: Kurwa (neregistrovaný) Titulek:
"Trump nebude obviňován za kecy a blbosti kolem koronaviru, protože ačkoli tyhle blbosti, co se teď kolem toho dějou nejsou nutný"
Jak víte, že to není nutný?

"Všechna ta šílená omezení, která teď zažíváme i my, jsou naprosto iracionální."
Já a spousta dalších lidi tam to racio vidíme. Že s těma důvodama nesouhlasíte, neznemená, že tam není.

"Nemyslím, že bude za to obviňován Trump, protože všechny ty politický krysy, který na něj ze všech stran útočí, zároveň věří, že „něco“ drastickýho udělat bylo nutný."
To je zajímavá poznámka, nicméně myslím, že lidi co nemaj rádi Trumpa dlouhodobě si důvody k obviňování najdou. V situací, jako jsme teď se jistě najde co kritizovat.
Zajímavější naopak bude, co si o tom budou myslet lidi, který Trumpa doteď podporovali.

"Plíživý puč deep státu neskončil, impeachment verze 2.0 2020 pokračuje."
Co je to ten "deep stát"? Občas jsem o něm slyšel, ale nikde jsem neviděl úplně vysvětlený, co že to vlastně je.

"Klasická směna osobní svobody za iluzorní slib bezpečí a ochrany ze strany státu."
Na jednu stranu s Váma určitě souhlasím, že je důvod k obavám, ale na druhou stranu mi přijde, že (nějaká) opatření jsou (v principu) na místě a že tohle je přesně situace, pro kterou si ten stát platíme. Volný trh by situaci určitě vyřešil lépe, ale to teď asi není úplně relevantní, protože volný trh tady tak úplně není.

Že to ty kurvy nahoře využijou k upevnění státní moci je samozřejmě špatně, ale to by dělali i bez korony.
Čas: 2020-04-06 13:25:29 Autor: Vostál Petr Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Že to ty kurvy nahoře využijou k upevnění státní moci je samozřejmě špatně, ale to by dělali i bez korony.
...................................................................................
Jen by asi tak otevřeně nemluvili o znárodnování postižených podniků coby státní pomoci a dobru, už o tom mele i ten starej komouš Zeman, u toho syčáka to rozhodně nepřekvapí,
jen sem zvědavej jak dlouho bude moci člověk psát bez cenzury, některé názory by totiž také mohly být vzaty do karantény...
Čas: 2020-04-06 11:23:44 Autor: Alias (neregistrovaný) Titulek:
Horší než hysterická ženská. Mistře Foolsshipe, nezapomněl sis vzít prášek?
Čas: 2020-04-06 13:42:40 Autor: Mr Foolsship (neregistrovaný) Titulek: Re: [↑]
Polib mě řiť, ty jedna mrdko!
Čas: 2020-04-06 13:21:10 Autor: Vostál Petr Titulek:
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Teď si můžeme už jen zazpívat: „Za co, Panebože, zaco, trestáš tento sprostý lid…“ a odebrat se do hrobu i my „humanitní“ Češi v „posthumanitní“ Evropě 2020.
.........................................................................................

Nejspíše tak jako vždycky, prostě za blbost...

Vo tom psal už Schopenhauer, že lidé často žehrají na osud a přitom jde jen o jejich vlastní blbost...
Čas: 2020-04-06 13:29:25 Autor: Vostál Petr Titulek:
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Trošku humoru :


Populaci potřebujeme promořit. Prymula změnil názor

Potřebovali bychom populaci trochu promořit, připustil epidemiolog a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, který je pro veřejnost garantem opatření boje proti koronaviru. S chorobou by se podle něj měly setkat všechny skupiny, u nichž je předpoklad, že onemocnění nebude mít horší průběh než chřipka.

„Potřebovali bychom populaci trochu promořit, já jsem na to změnil trochu názor,” uvedl Prymula v rozhovoru pro DVTV s tím, že poměrně značná část populace se již beztak promořuje.
........................................................................................

Z komentářů čtenářů:
-Lidi to je vuuul! Jak chce jako poznat, u koho bude mít nákaza fatální následky a u koho ne? V Anglii už zemřelo i dítě! Doufám, že s tím promořováním začne od sebe.

-Promořujte si...ale až budete mít alespoň účinný lék. V tu chvíli, kdy popustíte coronaviru otěže, nebudou nemocnice stíhat. Nechci se dožít toho, co musí řešit v Itálii - koho zachrání a koho nechají zemřít.

-Oni dodnes nevědí co s tím, a kde berou jistotu, že se vytvoří protilátky?
Chřipku taky chytnete opakovaně, jelikož se kmeny stále mění.
Chtějí pouze cíleně ušetřit na důchodech.

-Ať začnou ve vládě, tam to potřebovalo promořit už dávno :D

-hodina velkého trestu nadešla. Nezávidím cukrovkářům a starým a nemocným lidem :-(( Tam to bude loterie, kdo přežije a kdo ne..

-Tady někomu hráblo ne??? Tak celou dobu tu šaškujeme, dělají kampaně k nošení roušek a teď tohle??? No to snad nemyslí vážně!!!

-Tak celou dobu se chlubíme, jak to zvládáme a teď to necháme jít tak, aby to bylo jak v Itálii? No oni se fakt zbláznili!

-ty wle, najednou.. je jasný o co jde.. stojí ekonomika a tak budeme promořovat..

-Stejný nápad, měla před několika týdny Velká Británie a jak dlouho tam taková myšlenka vydržela? Chápu, že to stojí peníze, ale ve státě, kde je několik miliónů lidí v důchodovém věku, můžeme čekat i vyšší smrtnost.

-Zítra to zas bude úplně jinak, jsem v klidu

-Takže se na vše vykašlat,opustit dobrovolnou karanténu na chalupě a jet zpátky do Prahy, začít pracovat a žít a čekat zda to chytím a chcípnu - děkuji nechci - nesnáším když nevím co mám dělat,mám málo relevantních informací.

-V prvé řadě bych promořil senát když už to musí být.

-Primula chce provést konečné řešení důchodové reformy.

-tomuto pánovi nevěřím ani slovo......pamatuji si jeho hysterii a lži, které prezentoval v případě ,,povinného očkování dětí,,...

-Tak nač potom ty kecy, nesmyslná nařízení, nošení neúčinných hadrů?

-Super, takže oni zastaví republiku, zavřou lidi doma, firmy a živnostníci v problémech a teď řeknou, že to bylo vlastně k ničemu a jdeme švédskou cestou?

-Vážený pane Prymulo, velmi jsem oceňoval váš opatrný přístup, který na prvním místě chránil zdraví. Nyní přepřaháte uprostřed brodu, ano jste pod tlakem chamtivců, kteří ekonomiku povýšili na lidský život, pro které chudí živí jsou méně než jeden bohatý na tisíce mrtvých. Nevím jak ochránit naše prarodiče až děti přijdou ze školy a přinesou jim dárkem čínský virus. Původní myšlenka brzdit až do zavedení vakcinace byla ekonomicky drahá, ale humánní, součaný postoj vakcinovat nemocí je projevem chamtivosti. Vím, že vy osobně to zapotřebí nemáte, ale tím spíše je nízké podlehnout tlaku penězochtivých, pak vás tedy dnes činím pro mne odpovědným za mé staré rodiče.

-Tak to jste, pane Prymulo, mohl rovnou všechny ty astmatické děti začít shazovat ze skály. Ono to asi s tím vaším plánem promořování vyjde na stejno...

-A jak na to promoření? Zaplaťte pobyty u moře v Itálii a jedemeee :D. Dělám si legraci. Ale když už … tak u moře :D.

-To mi dost připomíná dr Mengeleho

-Nevím proč všichni a hlavně lékaři řvali, že nemají ochranné prostředky, když se měli promořovat. Jak chtějí chránit rizikové lidi, když bude 70 % bacilonosičů? Jak dlouho potrvá promořování? Takže hurá na dovolenou do Itálie a Španělska a tím dojde k rychlejšímu nakažení. Takže všichni se omluvte lyžařům, že postupovali podle Prymuly správně. Já se Vám lyžaři hluboce omlouvám, že jste nám včas přinesli virus.

-A já si ho vážil...

-Tak to jsou odbornici s obratem o 180 stupňů.

-Zavřete špitály a ono se to promoří samo ! § !

-Kolik za to dostali zaplaceno ?? Nejdřív pokuty a ejhle najednou z nějakého důvodu promořit

-Prymula se zřejmě hodně vystavoval jarnímu slunku.

-Vážený pane Prymula.Překvapuje mne,že jste změnil názor po takovém doporučení ochrany před nakaženim.Nevím co si o tom mám myslet.Sám dobře víte, že staří a nemocní nemají šanci.Tedy ,asi by měla jít Sněmovna a Senát příkladem a přestat nosit roušky, aby měli šanci se také po Vašem názoru promořit a ukázat, že to je dobrý nápad a vlastně tím vyřešeno. Nebudu svoji ochranu riskovat a budu brát na zřetel to co jste doporučili původně.Chránit se!!!!
chtělo by se mi zeptat kolik za tuto změnu názoru dostal?? Pokud vím tak s tím přišel před ním Britský premiér, byl převezen ve vážném stavu do nemocnice!!! Možná opravdu je Pán Bůh??? Primulo, ty si promořuj svou rodinu, na o statní nemysli a rychle odejdi z postu kde svým rozhodnutím můžeš zabíjet nevinné bezbranné lidi!!! Tady mají odborníka ti co po něm tolik toužili!!!! Je možné, že by naše ekonomika nedostala, správným přístupem vlády, dostatečnou ránu a proto je nutné jí tu ránu dodatečně uštědřit promořováním???? Pane Babiši, zbavte nás škůdce!!!!

-...TROCHU promořit a hned připouští, že tím, že se až tak rychle netestuje, tak se promořuje… je asi pravdou, že se obává, že se hněv obrátí proti němu, tak "změnil" názor...je pod obrovským tlakem...jistě, přijmeme-li názory z některých amerických států, nechť staří zemřou, hlavně ať pokračuje ekonomika...stejně,co bylo, UŽ NEBUDE, nyní obchody, za chvíli dojdou lidem peníze a budou se soustřeďovat hlavně na potraviny...rychlý dovoz ze Španělska, asi naivní...většina států, které doporučovaly, postupně uvolňovaly, nakonec TVRDĚ LIDI ZAVŘELI, např. Itálie a nyní mají výsledky, už to klesá...určitě pozdě...

-Já tu srágoru prostě nechci, i když je zadarmo a ještě radši investuju čas i peníze do toho, abych to někde nelápnul

-Dobrý nápad. Ale pokus by mohl začít v Praze, zejména na všech ministerstvech a sekretariátech politických stran, v Čs. televizi, redakcích některých deníků pod. A na výsledek bych si rád počkal
!

-p. Prymula necht jde příkladem a ukáže nám, jak se správně promořit - nepřipomíná vám to pohádku o Jeníčkovi a Mařence, kdy čarodejnice ukazovala dětem jak se na lopatu sedá

-Promořit je třeba pomalu a opatrně. Nejprve malinko povolíme gumičky u roušky a myjeme si jen jednu ruku.....
Čas: 2020-04-07 13:27:40 Autor: Richard Fuld (neregistrovaný) Titulek:
A na pohřbu své babičky a dědečka už jste byl, nebo se teprve chystáte?
Čas: 2020-04-07 13:30:31 Autor: Richard Fuld (neregistrovaný) Titulek:
Mr Foolsship je zřejmě jen další psychopatický autista, který se zhlédl v anarchokapitalistické utopii, čemuž se ale nelze nijak divit. Tato ideologie podobné typy magneticky přitahuje. :-)