Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Tomáš Fiala (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 10:50:14 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A co seš ty? Už roky se tu neustále dokola ztrapňuješ svými debilními kecy a děláš ze sebe idiota. To se pak nemůžeš divit.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 00:28:12 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A co by sis jako předsatavoval, ty debile? Samozřejmě, že vraždy je nutné legalizovat, neboť volný trh si s nimi poradí lépe. A i minulost ukazuje, že trh s nájemnými vraždami funguje skvěle - viz Orlické vraždy. Naproti tomu třeba vraždy v podání státu, třeba vražda Milady Horákové, je dnes neustále zpochybňována nějakými demokraty, protože nešlo o tržní vraždu, ale o politickou vraždu.
Web: neuveden Mail: neuveden
Nedá mi nezareagovat na tento absolutně debilní pamflet. Nechápu, co autor hulí za matroš, ale zřejmě to musí být kvalitní síla. Veřejnoprávní média jsou zárukou demokracie a svobody slova, jako jediné zajišťují objektivní a nestranné informace a vyvážené zpravodajství. Tady je jasně vidět, jak moc potřebujeme stát a jeho struktury a že koncept volného trhu a anarchismu je naprosto šíleným a realitě vzdáleným utopismem, nad kterým si každý slušný člověk musí odplivnout.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 23:54:30 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak samozřejmě, že zákonem lze zakázat cokoli. V praxi jde o to, jestli takové zákazy mají valný smysl. aneb - zakážeme drogy, tak výsledkem bude že nebudou existovat drogy? Ale kdepak - opět soudruzi z NDR někde udělali chybu.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 16:52:24 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Krachující podniky by měl stát samozřejmě zachránit. Stejně tak by měl pomoci různým lidem, kteří nemají dost prostředků, aby mohli nějak rozumně fungovat. Já tedy nejsem přílišný zastánce státu a jeho regulací a zásahů do ekonomiky, ale je mi jasné, že úplně bez státu se neobejdeme a nějaký malý, ale efektivní stát mít musíme.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 16:05:30 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Snaha o jakékoliv pochopení čehokoliv je z Vaší strany nulová. Někdy mám i dojem, že sice pouze používáte českou slovní zásobu, ale o sémantice se u Vašich projevů s příliš velkým úspěchem hovořit nedá.
logo Urza.cz
kapky