Dobro krachování – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2020-05-28 00:00:02

Dobro krachování

Když nějaká firma krachuje, vnímáme to jako něco zlého či nešťastného; a vskutku to pro její majitele a zaměstnance špatné je. Jenomže z pohledu ostatních lidí jde o nezbytný a zdravý očistný proces; pro pochopení této myšlenky si musíme položit otázku, v jaké situaci podniky krachují. Děje se tak ve chvíli, kdy náklady firmy dlouhodobě převýší její výdaje, čímž se ocitne ve ztrátě; co to ale znamená? Že zdrojů, jež podnik spotřebovává, si lidé cení více než statků, které vytváří; tedy plýtvá (spotřebovává něco cenného a produkuje cosi méně hodnotného). Nemilosrdný trh odsuzuje takové firmy k zániku (či ke změně fungování); to je sice nepříjemné pro majitele a zaměstnance, ale dobré pro všechny ostatní, neboť volné místo na trhu obsadí někdo efektivnější (jinak ho čeká stejný osud). Krachování je proces, díky kterému jsme obklopeni těmi nejlepšími; ostatní jsou odsouzeni jít dělat něco, co jim jde lépe.
Přečtení: 37252

Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Krachování je proces, díky kterému jsme obklopeni těmi nejlepšími;
.................................................................

V politice také probíhá konkurenční boj,
takže když vyhraje Babiš, pak to znamená že je nejlepší....

Já bych tedy řekl, že jak v politice tak i v případě trhu nevyhrává nejlepší,
ale ten, kdo umí nejlépe prodávat...
Autor: OSimon (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 08:15:13 Titulek: Re: [↑]
když neumíš něco prodat, tak to nedostaneš k lidem a je jim to úplně stejně k ničemu, jako kdyby to ani neexistovalo
Autor: Didi (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 05:23:00 Titulek: Re: [↑]
Ano, v režimu demokracie se všeobecným hlasovacím právem je Babiš opravdu to nejlepší, co je tento systém v daném čase a prostoru schopen nabídnout.
Autor: Jenny (neregistrovaný) Čas: 2020-06-07 09:54:38 Titulek: Re: [↑]
Ale demokracie není volný trh přece. Na volném trhu by měl Babiš asi 15% zákazníků ČR. S těma ať si firma ANO dělá suché vrby a jestli přežije nebo ne je jejich boj, ale 85% ostatních se rozhodlo jinak.
Web: neuveden Mail: neuveden
Myslím, že těm lidem, kteří v souvislosti s krachem přijdou o práci, nebo se ocitnou do konce života v dluzích, bude úplně u prdele tvoje "povzbuzující" argumentace, že díky tomu jsme obklopeni těmi nejlepšími.
Autor: Glande Čas: 2020-05-28 15:41:10 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A proto je potřeba krachující nebo neefektivní podniky dotovat, aby pár lidí nepřišlo o práci. To může hřát všechny okolo nich, kteří jsou kvůli tomu státem okrádáni a mnohdy kvůli tomu přijdou o práci nebo se ocitnou do konce života v dluzích. Myslím, že jim pak bude úplně u prdele vaše povzbuzující argumentace a že díky tomu mají třeba míň na žrádlo.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 15:52:24 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Krachující podniky by měl stát samozřejmě zachránit. Stejně tak by měl pomoci různým lidem, kteří nemají dost prostředků, aby mohli nějak rozumně fungovat. Já tedy nejsem přílišný zastánce státu a jeho regulací a zásahů do ekonomiky, ale je mi jasné, že úplně bez státu se neobejdeme a nějaký malý, ale efektivní stát mít musíme.
Autor: Didi (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 05:42:05 Titulek: Re: [↑]
Aby mohli "zachraňovat" neefektivní podnik A, soudruzi ve vládě zdaní doposud efektivní podnik B. Nyní dotovaný podnik A nemá důvod odstranit neefektivity, protože tím by přišel o dotace. Zachraňování tudíž trvá mnohem déle než soudruzi čekali. Podniku B tím pádem chybí prostředky na rozvoj a modernizace, stává se neefektivním a směřuje ke krachu.
Aby mohli "zachraňovat" neefektivní podnik B, soudruzi ve vládě zdaní doposud efektivní podnik C. ...
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-29 07:13:04 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Lenže to že firma v kríze bankrotuje vôbec neznamená že je neefektívna.
Autor: párek (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 10:20:27
Mr. Urza, máte tam chybu, náklady a výdaje k sobě nejdou "spárovat". Fakticky se ani náklady a výdaje spolu neodčítaj. Jsou to bud příjmy a výdaje, nebo náklady a výnosy a jejich rozdíly mezi sebou.
Web: neuveden Mail: schován
Podľa mňa by sa mal rozlišovať dôvod bankrotu. Keď je to ako v Bastiatovi a výrobcoch sviečok tak chápem že nemá zmysel zachraňovať výrobcu pred krachom. Ale keď je príčinou bankrotu externý faktor, ako teraz pandémia koronavírusu tak by som netvrdil že bankrot je užitočný a že vôbec niekomu pomôže. Samozrejme okrem konkurencie.
Autor: velkej Ká Čas: 2020-05-28 12:04:48 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Máte pravdu, že bankrot z důvodu státního nařízení je značně nefér. Bohužel dokud nebudeme mít volnotržní zdravotní péči, tak se budou kvůli zdraví a ochraně zdraví dělat podobné přehnané a škodlivé akce vždy, místo aby si s tím poradil trh (lepší dostupností ochranných pomůcek, léků, procedur, diagnostik, lepší prevencí na straně lidí trhem lépe motivovaných dbát na své zdraví...).
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 12:33:45 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Výroba ani predaj áut nie je zakázaná a aj tak sa predávajú málo. Takže nie kvôli štátu ale kvôli pandémii.
A ten vtip o výhodnosti voľnotržnej zdravotnej starostlivosti je už obohratý.
Autor: velkej Ká Čas: 2020-05-28 14:10:03 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
V tomto případě by měl samozřejmě stát pomoci s následky krize. Neříkám, že je to nejšťastnější řešení, ale lepší v současné situaci bohužel nemáme.
Autor: Honza Čas: 2020-05-28 14:33:12 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: honza.nakole v doméně seznam.cz
Jestli ono to třeba nebylo tím, že se předtím auta prodávala hodně.
Když se sem nastěhovala spousta automobilek za státními pobídkami, odpuštěním daní, levnou pracovní silou (díky ČNB!) atd., velká část naší ekonomiky se napojila na automotive a teď tedy krize dopadne o to hůř.
Tak na to prosím nezapomínejme, kdo tu uměle podporoval auta...
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/hyundai-dostane-od-vlady-dotaci-900-milionu-40165505

Opět stát nejdřív pokřiví tržní prostředí, pak ho pokřiví jinak a pak to zachraňuje. Ach jo...
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 14:42:40 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
No iste, to bude úplná náhoda že predaje áut klesli akurát cez pandémiu.
A za druhé, ak sa sem nehrnú iní investori tak má štát odmietať automobilky? Naozaj?
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 15:05:30 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Snaha o jakékoliv pochopení čehokoliv je z Vaší strany nulová. Někdy mám i dojem, že sice pouze používáte českou slovní zásobu, ale o sémantice se u Vašich projevů s příliš velkým úspěchem hovořit nedá.
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 15:51:50 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
A okrem pindov ad-hominem by nebol aj nejaký argument?
Autor: norbertnsv Čas: 2020-05-28 12:39:51 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: norbertnsv v doméně gmail.com
A navíc si zkurvenej idiot a hajzl!
Autor: Honza Čas: 2020-05-28 13:30:43 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: honza.nakole v doméně seznam.cz
Nový level trollingu - registrovat se pod podobným a zaměnitelným nickem...
Autor: Norbertův troll (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 13:58:58 Titulek: Re: [↑]
Ale musíte uznat, že to není tak úplně blbej nápad. Že jste mi to aspoň zezačátku žrali i s navijíkem a Pavel77, nebo Velkej Ká si vůbec nevšimli, že nediskutují s pravým norbertsnvem. Blbý je, že nick Honza se špatně pozměňuje tak, aby to nebylo na první pohled nápadné...
Autor: Honza Čas: 2020-05-28 14:33:43 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: honza.nakole v doméně seznam.cz
Zkuste "Jan", to je v podstatě totéž, to nikdo nepozná ;-)
Autor: bambaribambam Čas: 2020-05-28 13:17:26 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Už se vám podařilo popsat a nasimulovat systém, ve kterém by volnotržně fungovala dobrovolná karanténa? Systém, kde lidé na základě jakékoli motivace plynoucí z volného trhu chrání lidi zdraví ostatních (cizích) lidí tím, že zůstanou doma nebo třeba nosí roušky (které nechrání nositele, ale okolí)? Pořád čekám, až mi nějaký ankap ukáže, že takový systém má šanci při pandemii dopadnout jinak, než katastrofou násobně horší než v případě systému s vládními nařízeními.
Podotýkám, že předpoklad, že virus by v ankapu respektoval NAP, je chybný.
Dále podotýkám, že v případě COVID-19, kde je úmrtnost u mladých zdravých lidí téměř nulová, tak takový člověk má mizivou motivaci se tím sám nenakazit (respektive kvůli prevenci dělat významné oběti jako například nechodit do práce a přijít tak o příjmy).
Hodně štěstí při simulování.
Autor: Honza Čas: 2020-05-28 13:28:56 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: honza.nakole v doméně seznam.cz
V naší rodině jsme v podstatě zrušili návštěvy příbuzných a nakupování, i když podle státu jsme tam mohli chodit (těžko by zkontrolovali ne/nutnost našeho nákupu/návštěvy).
A když jsme nechtěli, aby nás ohrožovali ostatní, prostě jsme se vyhýbali místům, kde jsou ostatní. Ale zkuste třeba běhat po lese, když je povinná rouška...

A k té simulaci - když to státnímu úředníkovi vyjde, že stát to dělá špatně, s úředníkem to dopadne špatně. Takže jak asi státní úřady budou reportovat?
https://tn.nova.cz/clanek/opatreni-jsou-horsi-nez-covid-19-sokoval-nemecky-urednik-analyzou.html

Tak uvidíme, jaké ještě bude ekonomické následky. Ale pokud jste o něčem přesvědčen, těžko to půjde změnit nějakou simulací...
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 15:43:52 Titulek: Re: [↑]
Slušný, zodpovědný, inteligentní člověk nepotřebuje něco zakázat aby věděl jak se má během pandemie chovat, to ty nevíš proto potřebuješ zákazy protože ti jsou ostatní lidi uprdele... Je super jak se mluví o tom jak jsme zodpovědný národ, ale my nejsme zodpovědný ale poslušný což je dost rozdíl... Politici si moc dobře uvědomují jaký průser způsobili a i přes to že tady ten vir pořád je, pořád se šíří tak už omezení ruší aby se celá země nerozpadla a i kdyby se teď objevili další velký ohniska tak ti politici už žádný plošný zákazy nenaridí protože si uvědomují , že to přinese mnohem horší následky než vir samotný... Takže není potřeba nic simulovat ale to období začne co nevidět..
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 16:02:06 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Lenže o slušných ľudí tu práve nejde, ide o takých nezodpovedných blbcov ako napr. niektorí ankapisti, čo si mýlia slobodu s nezodpovednosťou či bezohľadnosťou.
Autor: Honza Čas: 2020-05-28 16:30:35 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: honza.nakole v doméně seznam.cz
A co etatisti, kteří považují automaticky stát za dobro, jeho nařízení za nezpochybnitelná a pletou si to s dobrem a morálkou?
Takových je plná historie. Těch, kteří jen plnili zákony a příkazy...

Třeba ten celník, který zakázal Žufánkovi vyrábět dezinfekci, nebo zaměstnanci FÚ, kteří zaklekávají a likvidují normální firmy, ať nemusíme chodit daleko...
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 21:18:27 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Na rozdiel od ankapistov, ktorí voľný trh považujú apriori za dobro nepoznám ani jednoho etatistu ktorý by tvrdil že hociaký štát koná vždy iba dobro.
Autor: Enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 18:45:49 Titulek: Re: [↑]
bezohlednost nejde zakázat, zodpovědnost nejde nařídit....
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 21:22:24 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Ako to myslíte s tvrdením že bezohľadnosť sa nedá zakázať? Lebo podľa mňa sa zakázať dá. A rovnako nezodpovedné konanie. Ale mám také tušenie že pod slovným spojením "nedá sa zakázať" si predstavujeme každý niečo iné.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 22:54:30 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak samozřejmě, že zákonem lze zakázat cokoli. V praxi jde o to, jestli takové zákazy mají valný smysl. aneb - zakážeme drogy, tak výsledkem bude že nebudou existovat drogy? Ale kdepak - opět soudruzi z NDR někde udělali chybu.
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 23:22:52 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Presne tento hlúpy argument som očakával, preto som aj uviedol že si zrejme pod pojmom "nemôcť zakázať" predstavujeme každý niečo iné. Takže ak existujú vraždy tak ich treba legalizovať, keďže zákaz je neúčinný?
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-28 23:28:12 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
A co by sis jako předsatavoval, ty debile? Samozřejmě, že vraždy je nutné legalizovat, neboť volný trh si s nimi poradí lépe. A i minulost ukazuje, že trh s nájemnými vraždami funguje skvěle - viz Orlické vraždy. Naproti tomu třeba vraždy v podání státu, třeba vražda Milady Horákové, je dnes neustále zpochybňována nějakými demokraty, protože nešlo o tržní vraždu, ale o politickou vraždu.
Autor: Bender Rodriguez Čas: 2020-05-28 23:34:03 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Vraždy obvykle řeší stát. Respektive jeho zákony. Je jasné, že zákon nezabrání vraždě jako takové, ale alespoň eliminuje možnost tam, kde by dotyčný pachatel chtěl vraždu provést, ale brání mu psychické dilema, lépe řečeno - má strach z následků trestu, který je v právním státě explicitní, kdežto v bezstátní společnosti nejednotný, tedy lépe zneužitelný. Proto v tomto směru je výhodnější stát, i když má své nevýhody.
Autor: Bender Rodriguez Čas: 2020-05-29 09:49:58 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Heslo si sice prelomil, ale pisat cobolsky je uz nad tvoje sily, tudiz si odhalitelny.
Ked si najdes konecne babu, tak ta tieto infantilnosti snad prejdu. Dovtedyi si skus tu tenziu radsej vybijat masturbaciou.
Autor: Bender Rodriguez Čas: 2020-05-29 11:18:57 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Skúšaš to síce pekne, ale máš smolu. Heslo som si zmenil a zabezpečil, tak si tie svoje manévre hraj niekde inde. Si úbohý chudáčik a je mi ťa fakt ľúto.
Autor: Bender Rodriguez Čas: 2020-05-29 12:13:28 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
No vidis, aky si fesak sikovny. Ale opat nepozorny. Az na tie interpunkcie. Ja ich nedavam. To ta napodobovanie musim ucit ja, ty amatersky troll?
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 12:37:37 Titulek: Re: [↑]
Jakto že tedy lidi vraždí když je to zakázaný? To ti nějak neštimuje. A ty slušní lidi nevraždí protože je to zakázaný? To dává logiku co?
Autor: hefo (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 13:06:19 Titulek: Re: [↑]
Skús namiesto uhýbania odpovedať na jeho otázku.
Alebo na túto: Keď sú vraždy zakázané, deje sa ich viac alebo menej (alebo presne rovnako) oproti prípadu, keby zakázané neboli?
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 13:26:03 Titulek: Re: [↑]
Vážně si myslíte že lidé nevraždí protože to je zakázaný? Ty by si zastřelil někoho jen proto že ti vadí a není to zakázaný?
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-29 13:49:01 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
A to že konkrétne ja nechcem nikoho zabiť má dokazovať že tresty nikoho neodradia???
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 14:25:13 Titulek: Re: [↑]
Samozřejmě že nejsem proti napu, jsem proti zabíjení lidí samozřejmě, ale ne proto, že je nějaký zákon který to zakazuje ale proto , že jsem přesvědčen o tom že zabíjení lidí z jakéhokoliv důvodu (kromě sebeobrany kde není jiná možnost) je nenormální a pevně věřím, že to tak má drtivá většina lidí civilizovaného světa.
Autor: hefo (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 15:25:17 Titulek: Re: [↑]
A to hovorí o zmysle/efektivite zákazu vrážd v celej populácii (t.j. nielen medzi odporcami zabíjania) konkrétne čo?
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 15:56:48 Titulek: Re: [↑]
Nezákonné! Takže když to stát povolí je v pořádku někoho zavraždit? Nebo když zavraždí zákonně? Tohle zase jen propaguje stát jako všechno dobro světa, kdy se lidí nevraždí protože je to nezákonné...
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 16:07:07 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Mě tam spíš zaujalo tohle: Jiným druhem vraha je nájemný vrah. Soudní psycholog Slavomír Hubálek, který vyšetřil cca 50 z nich, uvedl, že v Česku po roce 1989 vznikl fenomén nájemných vrahů jako (ilegální) nové „povolání“ z důsledku poptávky tržního prostředí. Dále vyvrací, že by jejich chování bylo motivováno nějakou psychologickou indispozicí, která by je ovládala, ale toliko penězi – svou práci mají brát jako podnikání, své oběti nazývají klienty, mají většinou vyšší IQ, nejsou neurotičtí, nemají kriminální anamnézu a nestrádají organickým postižením mozku.

Krásný příklad volného trhu v praxi. :-D
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 16:10:13 Titulek: Re: [↑]
Jak tomu stát zabránil? Vydal zákon že zakazuje podnikat jako nájemný vrah?:-D
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 16:17:53 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jde spíš o to, že to umožnil ten váš slavný volný trh.
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 16:37:36 Titulek: Re: [↑]
To není o volným trhu ale spíš o těch lidech, když se najdou magoři co budou zabíjet lidi budou to dělat ať máme stát nebo ankap... A buď to vyřeší státní policie pokud teda není podplácena jako se v minulosti hojně dělo, a nebo to vyřeší soukromá agentura kterou si platí lidé dobrovolně a pokud nebude schopna nic udělat a nebo bude třeba taky zaplacená najdou si lidé jinou agenturu neb volný trh a konkurenční prostředí...
Autor: hefo (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 16:40:07 Titulek: Re: [↑]
Stále si neodpovedal na základnú otázku: Keď sú vraždy zakázané, deje sa ich viac alebo menej (alebo presne rovnako) oproti prípadu, keby zakázané neboli?
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 15:56:17 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Problém je v tom, že ten váš NAP to zabíjení lidí umožňuje. Třeba eutanázie, prodání do otroctví, zabití se souhlasem oběti. NAP se totiž nezabývá tím, co je morální, či nemorální, ale jen o vlastnická práva.
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 16:08:56 Titulek: Re: [↑]
Až budete někdy svědkem jak vám umírá blízký a nemůžete nic udělat,jen čekat až to přijde a vidíte tu bolest, budete treba mluvit jinak... Pak si můžeme o morálnosti popovídat.
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-29 13:14:25 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Takže si za úplné bezprávie? Aj proti NAP? Lebo z tvojho principiálneho spochybňovania akýchkoľvek zákazov mi nič iné nevyplýva.
Autor: enemy (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 13:28:01 Titulek: Re: [↑]
Kde píšu že jsem proti bezpráví? To ti žiješ ve světě kde je dobro vynucováno nějakým zákonem, jenže někdo kdo chce někomu škodit třeba ho zabít tak to udělá zákon nezakon světe div se, někdo kdo nezabíjí jen proto že je to zakázaný je labilní blázen
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-29 13:47:25 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Nauč sa čítať, ja sa pýtam že či si ZA bezprávie, teda aj proti NAP.
Autor: Richard Fuld (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 16:49:30
Hezká teorie. Ale co když firma produkuje nadále to, co si zákaznici stále cení, ale nekupují to jen protože kvůli koronaviru nesmí např. do restaurace na oběd, nebo byli vyhozeni z práce a nemají už na to, aby chodili na oběd do restaurace? I v tomto případě jde o očistu? Nemyslím si.

Takže bych tu teorii poupravil v tom smyslu, že na důvodu "opadnutí zájmu" o produkci dané firmy záleží a hodně. Čili ne každé krachy budou pro spotřebitele očistné. Hlavně v krizích budou v rámci "očisty" semlety i firmy, které produkují to, oč je i nadále zájem, jen se těm zájemcům z nějakého důvodu (krize) nedostává peněz, které dříve měli a nyní je nemají.
Autor: Jenny (neregistrovaný) Čas: 2020-06-07 10:07:59 Titulek: Re: [↑]
Co brání majiteli na volném trhu zavřít po dobu pandemie, jít dělat rozvoz jídla do Tesca a po pandemii začít znovu podnikat v oboru, který lidé chtějí?
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-28 21:23:42 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Mne sa hneď zdalo podozrivé že by si zrazu dostal rozum :-DDD
Autor: Troll (neregistrovaný) Čas: 2020-05-28 22:58:39 Titulek: Re: [↑]
To jsem byl já, troll, co tu trollím Jakuba G, Aliase, Norberta a teď i tebe. Akorát dokud jsem trollil tvé odpůrce, tak ti to evidentně nevadilo, a když došlo na tebe, tak tu píčuješ. Ha ha! Hodně štěstí!
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 19:38:32 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Toto už není trollení. Pokud jsi podobným způsobem (nabourání se do hesla) trollil jen a pouze norbestsnv, patří ti nakopat do koulí. To, že ho nemám rád ještě neznamená, že souhlasím s takovýmto jednáním.
Autor: norbertnsv Čas: 2020-05-29 20:07:59 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: norbertnsv v doméně gmail.com
Kdybys ty chudáčku neměl zaslepenej ksicht tou svojí ideologií, tak bys možná viděl, že jsem se nikomu do hesla nenaboural. Ani Norbertovi SNV, já tam na tom konci mám NSV. :-))) Ale chápu, že blbci to stejně nemá cenu vysvětlovat... XD
Autor: Alias (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 02:12:34 Titulek: Re: [↑]
Kdybys měl ty kokote důmyslnější heslo, tak bych se ti tak snadno nenaboural do účtu. Zkus si ho změnit, doporučuju kombinaci písmen a čísel a uvidíš, že to pomůže. Jsem já ale troll - vůl, že ti musím radit i v ochraně přede mnou samým :-)
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 19:39:51 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Mé heslo bylo směska čísel a písmen. Konkrétně 4ur84ek 2x po sobě.
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 19:43:22 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Všichni tu nějak žijeme...
Web: neuveden Mail: neuveden
Pokud Urza dopustil takovéto znehodnocení diskuse (nabouráváním se do hesel diskutérů bez ohledu na jejich názory), což by on - ajťák - měl odhalit a zabránit tomu, přestala mě diskuse na Stokách zajímat. Bohužel - nashle v lepších časech. :-(
Autor: Tomáš Fiala Čas: 2020-05-29 19:58:30 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Ale no tak, přece by ses nezlobil. Vždyť je to jenom taková sranda. Navíc nikdo tvoje heslíčko nezná, pan velkej Ká na to přišel, na ten trik. No a teď je na panu Urzovi, aby to nějak vyřešil, kluk jeden ušatej, dredatej. :-D
Autor: Alias (neregistrovaný) Čas: 2020-05-29 20:02:49 Titulek: Re: [↑]
Ale podívejme se, pan anarchokapitalista se zlobí. On, který by tak rád jiným upíral duševní vlastnictví se najednou cítí být dotčen, že někdo kašle na jeho duševní vlastnictví. Co jiného, než účet na nějaké diskuzi je, než duševní vlastnictví? Hmmmm... :-)
Autor: Bender Rodriguez Čas: 2020-05-30 13:07:10 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Kde je problem? Zlostit sa kludne mozes. Ale zlostenie este neznamena, ze pachas nasilie. Aj mne by vadilo, keby moje fotografie, ktore som zverejnil, niekto sikovny pouzil ku komernym ucelom. Ale to je asi tak vsetko. Urcite by som nanho neposlal armadu, ktoru by este on bol nuteny zaplatit. Vadit ti moze cokolvek, ale nemas pravo utocit na ludi, ktori ti neublizuju a nezasahuju do tvojich vlastnickych prav.
Autor: norbertsnv Čas: 2020-05-30 15:46:14 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Ale ten kto kradne moje duševné vlastníctvo tak do mojich vlastníckych práv zasahuje.
logo Urza.cz
kapky