Paradox svobodné duše – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: AsiJura
Čas: 2024-02-29 00:00:02

Paradox svobodné duše

Ve společnosti žije dost lidí, kterým je u prdele, co se kolem nich děje, dokud mají chléb a hry. Pak je tu skupina psychopatů toužících po moci a kontrolou nad jinými. Také je tu minorita lidí, kteří chtějí být svobodní a převzít plnou zodpovědnost sami za sebe. Ti nejsou vítáni v žádném režimu, protože vadí oběma výše uvedeným skupinám – jedné tím, že nezapadají do škatulek a norem, zatímco druhé tím, že k životu nepotřebují jejich vládu. Co s tím?
Přečtení: 2445

Autor: li Čas: 2024-02-29 09:43:04
Web: neuveden Mail: schován
Ve společnosti žije dost lidí, kterým je u prdele, co se kolem nich děje. NAVÍC je tu skupina psychopatů toužících po moci a kontrolou nad jinými. Také je tu DOST lidí, kteří SI MYSLÍ, ŽE JSOU svobodní, ALE VŮBEC NECHÁPOU, CO TO ZNAMENÁ "převzít plnou zodpovědnost sami za sebe". Ti nejsou vítáni v žádném režimu = ANI V ANKAP REŽIMU, protože TITO LIDÉ SI TOTIŽ VADÍ NAVZÁJEM. Nezapadají do ŽÁDNÝCH škatulek a norem, TAKŽE OHROŽUJE JEDEN DRUHÉHO A MYDLÍ SE MEZI SEBOU. Co s tím?
Web: neuveden Mail: schován
To je jen dalsi sracka od statu a zlo. At si lockdownovy stat zjistuje informace z kristalove koule a at jej brani etatiste.
Web: neuveden Mail: karel12 v doméně centrum.cz
Ok. Ale já myslel, že tyto stránky mají reagovat na aktuální události ve společnosti. Minout takovouto důležitou věc je docela zvláštní.
Web: neuveden Mail: schován
Treba na to urza od nikoho nedostal text, nebo ceka na schvaleni ci vydani.
Web: neuveden Mail: schován
Tak ten text napiš a pošli, ne? Tyto stránky se nepíšou samy. Píšou je lidi.
Prosím: https://stoky.urza.cz/psani/
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky