Studio Svobodného přístavu: O centrálním bankovnictví s Mojmírem Hamplem – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2022-09-04 12:00:00

Studio Svobodného přístavu: O centrálním bankovnictví s Mojmírem Hamplem

Přečtení: 74240

Reagujete na tento komentář:
Třeba pod pojmem „monetizace obsahu webových stránek“ se zpravidla rozumí zobchodování něčeho, co dosud bylo zdarma. Zda za to dostanete služby, zboží, slevu či peníze je v tomto ohledu irelevantní. Záleží na konkrétních podmínkách, které si domluvíte například umístěním reklamy, provedením testů/recenze produktu, product placementem při vysílání atp.
Autor: Bratva Čas: 2022-09-25 20:15:38
Web: neuveden Mail: neuveden
A pro demagogické milovníky guláše je guláš dobro z definice, nebo demokracie zase dobro z definice pro její milovníky. Gratuluji že jste objevil kolo, teď se v něm můžete točit do zbláznění.
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky