Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Weasley111 (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Weasley111 Čas: 2016-12-19 15:47:59 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Ty vole, tohle ezoterický libertariánství je taky pořádně vydatná ideologie, musim říct.
Web: neuveden Mail: neuveden
To mi strašně moc připomíná ten optimistickej začátek Farmy zvířat :-)
Autor: Weasley111 Čas: 2016-12-02 16:08:10 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jj, problém těchhle primitivních argumentů je, že je sice můžeš úplně v pohodě vyvrátit, anarchistická teorie se s nima vypořádala už dávno, ale ti lidi to stejně nevezmou.

Je snazší přesvědčit člověka, který anarchii kritizuje sofistikovaně, protože to je znakem toho, že o ní přemýšlí. Tihle lidé nepřemýšlí, oni ji čistě emocionálně "prostě nechtějí" a aby se neřeklo, tak si vymyslí nějaký jednoduchý argument proti.
Autor: Weasley111 Čas: 2016-12-02 15:45:38 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Moje oblíbené příspěvky:

"Zajímalo by mě, kdyby někdo vzal někoho ze skupiny ztohoven tyčí přes palici a řekl, že nerespektuje zákon který mu to zakazuje jestli by se s takovým vysvětlením pánové spokojili."

"Co si o sobě ti frackové myslí? Nejsem sice nadšen z formy EET, ale zákon je zákon, a prostě je každý občan státu povinen ho dodržovat, ať se mu líbí nebo nelíbí!"

A s tímhle materiálem chcete vybudovat anarchii, good luck :-)
Web: neuveden Mail: neuveden
"To je velmi zajímavé, ale kolik tak podnikatelů má příjmy do 250 000?"

"Ode dneška všichni."
logo Urza.cz
kapky