Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Jakub 6 (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Jakub 6 Čas: 2019-11-13 22:49:20 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Ne, Velkej Ká rozhodně nic nepsal pod nickem Jakub 6. To jsem já a jsem stejný troll, který píše i pod falešným nickem Jakub G (neregistrovaný).Abych to dokázal, tak hned vzápětí pod tímto příspěvkem se objeví příspěvek neregistrovaného Jakuba G s textem: "Potvrzuji" :-)
Autor: Jakub 6 Čas: 2019-11-10 23:58:27 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
I když se někdy neshodnem v názorech, mám vás rád!
Autor: Jakub 6 Čas: 2019-11-09 00:32:52 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Židi a Hitler. Oblíbený argument šílených arachnokapitalistů :-))))))
Autor: Jakub 6 Čas: 2019-11-06 23:17:39 Titulek: Re: Nevíme... [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Ono je to s tím chirurgem a fotbalistou ještě malinko jinak. Ten fotbalista může např. během 1,5 hodiny zvýšit užitek milionum lidí na celé planetě, kteří se v tu chvíli dívají v TV na zápas. Každému z nich zvýší užitek velmi málo, ale když se to vynásobí těmi miliony sledujících, tak je to ve výsledku obrovské číslo - obrovský užitek. Chirurch za stejnou 1,5 hodinu třeba někomu zachrání život, nebo zdraví, je tedy velice užitečný, ale jen jednomu člověku. Těžko bude dělat milion operací ve stejný čas. Paradox je vyřešen.
logo Urza.cz
kapky