Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Regis2 (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Web: neuveden Mail: schován
Čemus nerozuměl? Přestaň to tu zasírat. Nemáš se tu co poflakovat, když máš psát ústavní žalobu a sepisovat slíbené důkazy.
Kde jsou? Odpověz!
Web: neuveden Mail: schován
Víš, co je nejhorší? Když někdo bojuje za správnou věc a jediný co dokáže, je takhle se ztrapňovat.
Web: neuveden Mail: schován
Ok budu to brát tak že to jak je Wilders super, to ti jen přeběhla kočka po klávesnici ;-)
Web: neuveden Mail: schován
A další co si plete urážky s argumenty. Protože urážkami, těmi se lidé přesvědčují nejlépe. Skoro tak dobře jako posíláním videí s pohádkami.
Zkus to znovu a lépe.
Web: neuveden Mail: schován
No nevím o žádné firmě kde se ve velkém porušuje zákoník práce tak jako v typické státní nemocnici.
A zrovna v pondělí nebo kdy nám tu učitele stávkovali. A nebyli to učitelé na soukromých skolách.
Web: neuveden Mail: schován
K tomu aby si tě někdo koupil potřebuje abys mu prodala.
Web: neuveden Mail: schován
Přesně tak. Zdírat lidi, učitele a doktory může jen stát.
Web: neuveden Mail: schován
Jistě. A každá učitelka co se k dětem a rodičům chová slušně a s respektem má smysl. A každej kdo změní názor směrem k větší svobodě má smysl. Atd. Trochu pochybnosti mám o politicích co k moc větší svodobě nesměřují, jen ji chtějí omezovat jinak.
Web: neuveden Mail: schován
Nebo naopak na rozdíl od všech sousedů vraždit děti nebudou...
Web: neuveden Mail: schován
Lepší holub na střeše než vrabec v hrsti?
Web: neuveden Mail: schován
Zjevně ta pravděpodobnost není tak vysoká když společnost už tisíce let tihne ke státům.
Web: neuveden Mail: schován
Přestaň to tu zasírat. Za prvé zjevně nemusíš číst a za druhé se tu nemáš co poflakovat, když máš psát ústavní žalobu a sepisovat slíbené důkazy.
Kde jsou? Odpověz!
Web: neuveden Mail: schován
Odpověz na otázku! Kde je tvoje ústavní žaloba a slibované důkazy?

To by se asi musela zvednout prdel a jít něco dělat že? Mlít pantem je jednodušší.
Web: neuveden Mail: schován
Opakuji žvanile. Kde je ústavní žaloba a slibované důkazy?
Web: neuveden Mail: schován
Ze tu žvanil jako ty něco plácá nesmysly opravdu není relevantní důvod. Kde je žaloba a důkazy?
Web: neuveden Mail: schován
Není důvod aby něco takového dělal.
Že je mlit panem lepší nám tu ukazuješ dnes a denně. Takže zvedni prdel od Stok a podej ústavní žalobu. A až to uděláš, tak dodej naslibovnane důkazy. Pak teprve se můžeš vrátití a dal žvanit. Do té doby nemáš nárok. A už vůbec ne žvanit o tom že ostatní mají začít něco dělat ty sašku.
Web: neuveden Mail: schován
Má důležitější věci na práci. Komentovat 7 let staré články, žvanit o tom že ostatní žvaní, slibovat důkazy co svět neviděl a taky neuvidí atd.
Web: neuveden Mail: schován
Nebudu do detailu studovat celý jeho program. Ale přeložil jsem si google translatorem aspoň tu část o vzdělávání (str. 32 z .pdf programu PVV), tvoje oblíbnené téma, abych věděl jak to bude super. Určitě chce deregulaci skolství, volný trh, zrušit všemožné požadavky na kvalifikaci učitele, na to co se děti smí nebo nesmí učit etc.
Namátkou:
"We want to return to the core of education: back to the pedagogy of 'direct instruction' in the classroom. A teacher who tells, explains and checks instead of figure-it-out-yourself education. We want structure, safety, peace and regularity in the classroom again."
A chvíli na to: "Teachers must teach children how to think and not what to think." LOL
"We want to preserve special education and Article 23 of the Constitution. Freedom of education is a great asset. However, there is no room for education that is at odds with the most important principles on which our society is based"
"We want to strengthen the education column for vocational education, from pre-vocational secondary education to secondary vocational education and higher professional education. That is why we do not want a merger of higher professional education and university education."
"• More teachers for the classroom
• No more unqualified teachers in the classroom"
"• Ban on Islamic education, because it threatens our freedom and values"
 
Takže zatímco učitelka, co má na systém zanedbatelný vliv, má jít za pokladnu, člověk co prosazuje zachování a ještě větší utužení systému je super. "Mensi zlo je vsak stale zlem. ... Ja jen proste neslevim ze svych postoju." LOL. Buď seš hlupák co neví co říká, nebo seš ukázkovej pokrytec. Nevím co je horší.
Web: neuveden Mail: schován
Zda se že ankapu rozumíš víc jak šašek. No asi je důvod proč ti dal z politiky za 1. Takže šašek má tak za 4.

Jen detail. Ta "agentura" v ankapu vůbec nemusí být soukromá firma nějakého kapitalisty. To můžou být třeba sousedi so se spolu domluví. Takže klidně můžou o společných krocích rozhodovat demokraticky. Nebo si to může člověk dělat komplet sám.
Web: neuveden Mail: schován
Je to k nevíře, ale tady vlastně souhlasím s Norberetem. Wilders je hlavně populista a v lecčems (spíš asi tak ve všem) má k libertariánství opravdu daleko. Přijde mi zvláštní, když někdo kdo posílá učitelky za kasu do Lidlu, protože menší zlo je furt zlo, najednou píše, že je někdo takový super. No, překvapuje mě to, to nemohu říci.
Web: neuveden Mail: schován
Nemyslím. Ani si nemyslím že typická soukromá škola za kterou je někdo ochotný dát 25kkc je substitutem školy zadarmo. A možných důvodu jsem tím vyjmenoval hned několik. Jen ty je naprosto ignoruješ a furt si meleš to svoje - svůj subjektivní názor že je to plýtvání.
Jinak ano, kontejnery za supermarkety bývají plné použitelného jídla. Speciálně pečiva co se ten den neprodalo. Jist se to dá v pohodě, i kdyby sis to měl předtím třeba rozpéct. Vždyť to bylo ještě před chvílí na regálu. Nemáš zač, můžeš přestat plýtvat penězi.
Web: neuveden Mail: schován
Co ine je ukázkou plýtvání? Třeba platit za chleba od řemeslného pekaře, když si můžu vzít chleba od Penamu večer z kontejneru za supermarketem zadarmo.
Web: neuveden Mail: schován
Jako jestli neumíš počítat a nepoznáš rozdíl mezi 1 a víc jak 1, tak to holt nepoznáš, no. Co se dá dělat.
Web: neuveden Mail: schován
Tak mu nabídni lepší alternativu. Tím že mu jednu zakážeš jeho situaci nezlepšíš. Bude zoufalej furt.
Web: neuveden Mail: schován
Jakože když někdo umírá a potřebuje ledvinu tak mu jednu nemůžu poskytnout? Nebo to musím udělat jen naprosto nezištně a nic za to nesmím dostat? A proč přesně?
Web: neuveden Mail: schován
Hezký. Zase sis na sebe vymyslel ultimatum :-D.
Vztekající se ankapáci budou po Urzovi chtít vysvětlit dobro z definice potom co to začnou rozebírat politologovové.
Určitě. Tak za dva roky udělejme reflexi, at vidíme jak totálně si mimo. Doufám že už pak konečně sklapneš a začneš konečně místo žvanění dělat něco pro oběti psychiatrie.
Web: neuveden Mail: schován
Ale já nepíšu že plýtvání neexistuje.
To je právě to, že to tvoje odvozování "objektivního plýtvání" je nesmyslné. Že je něco plýtvání je jen tvoje subjektivní hodnocení. I když si to přejmenujes na objektivní a budeš se ohánět nějakými "objektivními" čísly.
Web: neuveden Mail: schován
Pan je vinař? Proti tomu nic nemám, taky právě spíš preferuji víno když už. Ale dotaz byl na pivo. Nebo rovnou abstinent?
Web: neuveden Mail: schován
Vztahují to na sebe pro účely diskuze. Stejně už mi podsouváš kde co, tak to je jedno jeslti k tomu něco přibude ;-) A jako budoucí rodič na tím pochopitelně taky uvažuju jak bych chtěl svoje děti nechat vzdělávat a jelsti bych si třeba připlatil za lepší školu.

Jistě že to není přesně definovány pojem. Je to taky pojem naprosto subjektivní. Což ti píšu od začátku. Co se tobě zda jako plýtvání, pro jiného je extrémně důležitá věc. A jestli k té důležitosti dojde pocity nebo že si spočítá nějaká objektivní numera na té subjektivinosti nic nemění. Tobě ty numera vyjdou jinak, máš jiné příjmy, jiné děti, jiné priority.
Pokud jsi se školou pro svoje děti spokojený, asi ti nebude dávat smysl připlacet 25kkc za jinou, I kdybys je měl a budeš to považovat za mrhání. Pokud by tvoje děti šikanovala učitelka a peníze bys měl, uvažoval by si možná jinak.
Web: neuveden Mail: schován
A proč bych to mel dělat? Je moje věc za co utrácím peníze.Naopak jsi to ty kdo to označuje za mrhání. Údajně na základě objektivních údajů.

Ještě navíc "objektivně" bych ti měl vyhodnocovat tlakové věci? To je právě naprostá hovadina, a proto jsou všechny ty tvoje rádoby objektivní úvahy nesmyslné. Dítě je na skole šikanováne a deptane učitelkou. Tady máš objektivní fakt. Kolik se vyplatí zaplatit za jinou školu aby se mělo dobře?
Web: neuveden Mail: schován
Nevíš proč může být škola nepřátelské prostředí? No tak ti gratuluji že jsi šikanu nebo něco podobného nezažil. Příklad jsem ti poslal. Můžeš si načíst celý blog nebo si najít skupiny na fb kde si lidé na různé problémy ve škole stěžují, když ti to nestačí. Že je to nějaký lokální kolektiv vůbec neznámá že to dítěti musí vyhovovat.

Není to slamak. Vždyť to sám píšeš. Z nějakého důvodu ti dokonce prijde lepší když bude stát platit za žáka víc státní škole než když da menší částku soukromé škole. To je jednoduchá matematika, soukromé školy státu šetří peníze. A stát jsme přece my. Tedy všichni rodiče protože mu platí za ty služby. Tak jaká konkurence. Proč by měli platit za službu, a pak ji zaplatit znova ještě jednou?
Web: neuveden Mail: schován
Pěkn . Ale jak počítáš jelsti dítě škola baví, jeslti se tam cítí dobře, jestli ho tam nešikanují nebo ho učitelka akorát nedeptá? Kolik se za to vyplatí zaplatit ty objektivní hodnoto?
logo Urza.cz
kapky