2020 – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2020-01-01 00:00:02

2020

Vítejte ve Stokách v roce 2020!
Rok 2019 byl náročný; ale ničeho nelituji. Mé bilancování si můžete přečíst tady!
Aktivních libertariánů je stále více; považuji za naprosto úžasné, co všechno spolu tvoříme. A kdo nemá čas, ale i tak chcete pomoci, může tak učinit zde.
Hlavně nezapomínejme, že většina našich oponentů není zlá; pravděpodobně to myslí dobře, ať už jsou jejich návrhy pro společnost sebenebezpečnější. A chceme-li jim to ukázat, musíme je nejprve pochopit. Buďme vlídní, neboť vše, co vypouštíme do světa kolem nás, jej ovlivňuje; a my v tom pak žijeme. Čím jsme šťastnější, tím více štěstí rozdáváme všem kolem, což se nám vrací; totéž platí o bolesti. A právě tady „positive/negative feedback loop“ funguje víc než kde jinde. Převezměme zodpovědnost za svůj život a starejme se především o své štěstí; tak nejlépe v konečném důsledku pomůžeme i ostatním. Do roku 2020 všem přeji, aby to nejen pochopili, ale hlavně dokázali aplikovat.
Přečtení: 9237

Reagujete na tento komentář:
Autor: Jakub G (neregistrovaný) Čas: 2020-01-01 04:17:37 Titulek: Re: [↑]
Pozor, Vostál!
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Loď Svobodného přístavu

Před rokem jsme mluvili o projektu, kterým by se Svobodným přístav přenesl z virtuální do hmotné roviny. Jednalo se o záměr koupit loď na Vltavě, trochu ji přestavět a pořádat v ní akce. Měli jsme investora, projekťačku, provozní, architekta…
...........................................................................

Škoda že to nevyšlo,
měli byste i vrátnýho, to by mě bavilo :

https://www.youtube.com/watch?v=XoSdvPSX0bw&list=RDXoSdvPSX0bw&start_radio=1
logo Urza.cz
kapky