Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 116782
Komentář 116810
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.