Dobry den, dekuji i za tuto prednasku - bylo to velmi obohacujici - jako vzdy. Ale mel bych jednu pripominku - nebylo by mozne uploadnout predchozi prednasku alespon 1d pred terminem dalsi prednasky? Dost casto se rozcilujete, ze lide nemaji znalosti z predchozich prednasek - (ano uznavam dosti casto tech prvnich), ale pritom jim nektere znalosti a souvislosti jednoduse neumoznite.
Zdravím a děkuji. Nicméně pokaždé, když byla jedna přednáška prerekvizitou jiné, byl k dispozici záznam; co se týče toho zpoždění, které jsme teď nabrali, tak to není standardní stav, také ho teď doženeme (je pauza na Vánoce a zkouškové období) a nebylo to cílem, šlo o technické důvody.
Lojza k #ne_poslušnosti: Svoboda projevu:
:-D :-D Gratuluji k navratu do detskych her. Tohle jsme delali jako male deti..na otazku "proc jsi tohle udelal" se odpovidalo "proto" To je proste ultimatni argument, ktery nejde vyvratit Gratuluji, diskuzi jsi vyhral, uzij si to
Komentář 122671
PavelX7 k #ne_poslušnosti: Svoboda projevu:
Záleží jeslti definice hrušky obsahuje , ze v ni nejsou červi , čímž problém červi řeší “dobrem z definice “ a nebo hruška ma nejake instituce na odpuzování červů.
Urza k #ne_poslušnosti: Svoboda projevu:
1/ Ano; když po tom bude dostatečně silná poptávka, mohou volnotržně nabídnout i regulace či monopol moci, což ten volný trh samozřejmě ukončí. 2/ Ne, ale nic takového jsem neřekl; vše jsem vysvětlil v minulém příspěvku. Už tedy víte, jak to definuji; Váš […]
Lojza k #ne_poslušnosti: Svoboda projevu:
to vase "dobro z definice" se tyka pouze "spolecenskych systemu", chapu to spravne? Pak je tedy otazka PROC?
Komentář 122661
Urza k #ne_poslušnosti: Svoboda projevu:
To neříkám; ostatně jsem to uznal už výše. Ale obviňovat oponenty z nekalých úmyslů, které nelze prokázat, není o nic věcnější.
Komentáře
Komentář 19096
Dekuji a preji krasny zbytek dne.
Komentář 19097
Nicméně pokaždé, když byla jedna přednáška prerekvizitou jiné, byl k dispozici záznam; co se týče toho zpoždění, které jsme teď nabrali, tak to není standardní stav, také ho teď doženeme (je pauza na Vánoce a zkouškové období) a nebylo to cílem, šlo o technické důvody.