Okolo 25 minuty - super fakt. Socan si zadefinuje, co je dustojne, a pak chce koristit nasilim na ostatnich, aby mu toto zajistili. Socialismus je proste rakovina. Nechapu toho cloveka, ze muze toto hlasat.
44 minuta - Stat by mel mit bytovy fond? Ty kravo :-D Komuniste postavili kralikarny a zpusobili tim urbanistickou tragedii na dalsich 100 let :-D Co to je za cloveka ten socialista, proboha? :-D
tak jako nektere staty respektive obce maji bytovy fond a zrpavidla jsou tam celkove nizsi ceny bytu... nerikam, ze je to spravne. ale toto by treba mohl byt celkem pochopitelny duvod, proc to socani chteji ;) (to, ze se rozdil v cene samozrjeme doplaci z kapes nevinnych lidi uz nevidi, respektive videt nechteji, to je jasne)
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
DelfiCz k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
V zásadě bych viděl scénář, že někoho okradeš o ten cent. Samozřejmě s tím, že v budoucnu tu oběť odškodníš, ale v současném stavu se snažíš zabránit zničení planety.
Rakusak k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
NAP lze dodrzovat jiste i dogmaticky a to na individualni urovni. Jsou lide, kteri treba i odmitaji fyzickou agresi proti utocnikovi, ktery jim ublizuje... Proste z principu... Nevim vsak, do jake miry ma smysl toto resit... NAP je proste model. Je to […]
Komentáře
Komentář 106154
já bych to asi nedal...
Komentář 106185
Komentář 106186
Komentář 106311
Komentář 106322
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.