Nejdrive jsem se toho bal kvuli osobnosti a vzezreni toho pana (pripomina mi smazku), ale nakonec byl tak dobre mimo, ze ten rozhovor byl vlastne moc fajn.
pan Jardík k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit […]
DelfiCz k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
V zásadě bych viděl scénář, že někoho okradeš o ten cent. Samozřejmě s tím, že v budoucnu tu oběť odškodníš, ale v současném stavu se snažíš zabránit zničení planety.
Rakusak k NAP pragmatizmus alebo dogmatizmus:
NAP lze dodrzovat jiste i dogmaticky a to na individualni urovni. Jsou lide, kteri treba i odmitaji fyzickou agresi proti utocnikovi, ktery jim ublizuje... Proste z principu... Nevim vsak, do jake miry ma smysl toto resit... NAP je proste model. Je to […]
Komentáře
Komentář 107201