Kanál Svobodného přístavu: Urza v Nejlepším podcastu o školství (část první) – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2024-05-17 16:02:02

Kanál Svobodného přístavu: Urza v Nejlepším podcastu o školství (část první)

Přečtení: 1248

Autor: Regis2 Čas: 2024-05-17 18:28:00
Web: neuveden Mail: schován
Ještě to nemám celé zkouknuté, ale dost některé ty námitky a vaše vysvětlení mi připomínají to, co jsem se vás ptal nedávno já. Jelsti teda děti vychováváte a tak. Přijde mi že ten váš přístup je prostě tak strašně nenormální, že to je pro normálního člověka dost nesnadno pochopitelné.

Jinak mi přijde že se tam dost prolínají linky toho že jednoduše chcete abyste tu svojí metodu mohli provádět a nebylo vám v tom bráněno a kdy jste tak nějak v defenzivě a vysvětlujete že to vytváří dobré výsledky. Jak kdyby jim po tom něco mělo být :-D. Zajímalo by mě jak moc je to pro vás frustrující ;-) Třeba od Semína to fakt nechápu proč, a vlastně jestli, ti v tom chce bránit. Vždyť on se tomu vlivu státního "liberalizovaného" školství taky chtěl vyhnout. Tak proč prostě nemůžete každý vychovávat svoje dětli podle sebe a navzájem si to nezakazovat a nepřikazovat?
Autor: Urza Čas: 2024-05-19 18:50:57 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Frustrující to většinou není.
To "defenzivní" vysvětlování ohledně výsledků může někomu pomoci (a pak i mně); ale jinak mnohde říkám, že je to pro mě dost irelevantní.
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky