Kanál Svobodného přístavu: Urza v Timově osmihodinovém livestreamu (o všem možném) – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2023-08-27 12:00:00

Kanál Svobodného přístavu: Urza v Timově osmihodinovém livestreamu (o všem možném)

Přečtení: 1161

Web: neuveden Mail: schován
Taky nechápu jak může Urzu někdo poslouchat. /s
Web: neuveden Mail: schován
Urzu v pohode, i kdyz ma dready, ale ten druhy, to nejde .. :-D
Web: neuveden Mail: schován
A proč to nejde?
Web: stat.je.zlodej! Mail: schován
Dready nějak výrazně mění akustiku, že by to mohlo ovlivnit jeho poslech?
Autor: Karel Vrbenský Čas: 2023-08-28 14:14:39 Titulek: Moc dlouhé
Web: neuveden Mail: schován
Moc dlouhé je to!

Mrkněte radši na toto: Bankovnictví je pro pracující lidi komplikovaný proces, tito selhávají v tom, aby plnili regulace proti praní špinavých peněž. Požadavky typu poznej svého klienta (KYC), nařizují potencionálním klientům, aby uvedli svůj zdroj financování a případnou pracovní historii. Takové politiky činí pro pracující podnikatele těžším, aby provedli formalizaci svého podnikání a dostali se k financování. Tím, že KYC požadavky omezují chudší lidi na neformální sektor, KYC požadavky omezují růstový potenciál malého byznysu.

https://www.bawerk.eu/clanky/texty-jinych-autoru/chudi-lide-v-rozvojovych-zemich-nachazeji-alternativy-ke-komercnimu-bankovnictvi.html
Autor: Urza Čas: 2023-08-28 17:24:58 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Nechcete raději normálně spolupracovat?
Nemám nic proti tomu, že si sem chodíte zvyšovat dosah, tak to nechávám; ale nebylo by lepší se nějak normálně dohodnout?
Web: neuveden Mail: schován
Já jen propaguji některé zajímavé články z tohoto a i jiných webů, ale jinak je netvořím. To mě i stačí. Reklamu bych určitě platit nechtěl.
Autor: Urza Čas: 2023-08-30 17:27:50 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Ne, nepropagujete; stačí rozkliknout Vaše komentáře, propagujete pouze bawerk.eu. Dle stylu psaní soudím, že si píšu s Hynkem Rk pod pseudonymem.

A nemluvím o placené reklamě; mluvím o tom, že lze normálně spolupracovat, dostat tady prostor jako autor, psát sem (klidně i s propagací bawerk.eu).

I navzdory tomu, co se o mně na bawerk.eu psalo, nemám tam žádnou zášť a jsem stále ochoten ke spolupráci.

Samozřejmě to lze dělat i takto, na bawerk.eu se ode mě distancovat a pod pseudonymy využívat můj web k propagaci (a mně to fakt nevadí, nechávám to tu, věřím s nějakou společnou myšlenku), akorát v komentářích to má mizivý dosah, zatímco kdyby to byly přímo texty sem, byl by dosah řádově větší.
Web: neuveden Mail: schován
To je nějaký omyl, to si mě s někým pletete. Autora sice trochu znám, ale jen tomu trochu pomáhám. Nic více. Určitě tu budu sdílet i věci z jiných webů. Je tu poslední dobou docela slabý provoz.
Autor: Urza Čas: 2023-09-01 09:10:23 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Pořád řádově větší než na bawerk.eu; a i tak nabízím možnost reklamy tady, dokonce i navzdory tomu, co se tam o mně píše.
Pokud je ale libo reklama v komentářích, klidně; je fakt, že vzhledem k malému dosahu bawerk.eu nejspíš i toto pomůže (a já nemám nic proti reklamě na kvalitní obsah, i když mi autor nadává a lže o mně).
Web: neuveden Mail: schován
Tak oni ty články z Bawerku vychází i na Svobodném světě a případně i jinde, ale tady nejsou moc známy. Vás jinak moc neznám, tak nemohu soudit, co kdo o vás napsal. Asi to bylo také dříve. Já vím, že vy nějak propagujete hlavně svobodné učení nebo tak. Já znám spíše lidi jako Stroukal.
Autor: Urza Čas: 2023-09-01 14:21:31 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Já bych uvítal, kdybychom přestali hrát tu komedii; jsem ochoten spolupracovat s jakýmkoliv libertariánem a dát mu víc prostoru, stačí když prostě přijde a řekne si.
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky