Lépe prezidenta „charismatického krasavce“, nebo gaunera? – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Lkor
Čas: 2023-01-28 00:00:02

Lépe prezidenta „charismatického krasavce“, nebo gaunera?

Z pohledu anarchokapitalisty bych raději, aby se tou tváří stal „charismatický krasavec“. Pokud vyhraje gauner, spousta lidí si totiž řekne: „Je to na prd, ale kdybychom si bývali byli zvolili toho charismatického krasavce, tak by se nám žilo krásně… čili příště musíme volit tvrději a lépe!“ A tím se akorát podpoří – zvláště demokraty milovaný – olidismus. Zatímco pokud lid zjistí, že i přes toho charismatického krasavce se v zásadě (logicky) nic nezměnilo, půjde pak ten „olidismus“ v debatách daleko lépe rozporovat.
Přečtení: 1112

Web: neuveden Mail: neuveden
A spousta lidí si zase řekne, že kdyby to vyhrál gauner, tak by se nám žilo líp než s krasavcem… čili příště musíme volit tvrději a lépe! A opět olidismus. Mj. zaznamenal jsem názor, že ten gauner má také své silné specifické charisma, buď jako zlými médii štvaný bojovník, nebo aspoň charisma jako správný filmový záporák.
Web: neuveden Mail: neuveden
Pokud myslis soucasne 2 kandidaty na prezidenta...tak to myslis vazne?
Jen z nich je mafian, co cele sve imperium ziskal podvodem, provadel vydirani, likvidaci lidi a podobne...k tomu donasel stbakum...
Druhy byl chvili u komunistu (jasne, chyba), jinak vcelku slusny clovek, respektovany v NATO, kde delal...I kdyby v mladi trhal moucham nozicky, imho je to porad ZCELA nesrovnatelne, proste uplne jina liga....
Autor: li Čas: 2023-01-28 12:27:28 [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Jasně, ten obal má takový popis.
Web: neuveden Mail: neuveden
Jak konkrétně to myslíš? O čem přesně mluvíš, či zpochybňujes?
Autor: li Čas: 2023-01-28 15:12:26 [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Že obsah teprve poznáme.
Web: neuveden Mail: neuveden
To prostě nechápu, omlouvám se, ale jak to myslíš? Rozporujes popis, který jsem dal, a nebo popis je ok, ale v budoucnu poznáme, jak se který dotyčný bude chovat? Pokud je to to druhé, tak to je asi obecná pravda, vždycky se může stát, že například někdo slušný, když dostane nějakou moc, začne být špatný...s tím se asi nic nenadělá.
Autor: li Čas: 2023-01-28 15:54:55 [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Chybí mi tam ideály, charakter a skutečné charisma...
Tak aspoň toto pro zlepšení nálady, když už mě ty volby minuly... :)
https://www.youtube.com/watch?v=41a9Jya0DcM
Ámen.
Autor: Matouš Novák (neregistrovaný) Čas: 2023-01-28 16:01:28 Titulek: množství slibů
Z pohledu libertariána bych raději, aby volby nevyhrávali politici, kteří slibují, co všechno zařídí a o co všechno se postarají. Ne proto, že je to z 90% lež. Ale proto, že je to z 10% pravda a v lidech to pak vyvolává pocit, že je normální, aby se staral stát. Proto volím ty, co slibují měně.

Slibují všichni, ale rozdíly v míře jsou...
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky