Murray Christmas 2023! – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2023-12-24 00:00:02

Murray Christmas 2023!

Máme tu další Štědrý den; ten – i celé Vánoce – v mých očích symbolizuje křesťanské duchovno, kapitalistické materiálno, anarchistické užívání si života a božskou hudbu, kterou každoročně sdílím. Jako vždy začneme Freddiem! Carol of the Bells patří mezi mé dvě nejoblíbenější koledy, navíc má spoustu verzí, takže sem dávám každý rok nějakou jinou – letos takovou epickou od Samuela Kima; verzi té druhé nedávno vytvořila i má platonická láska Lindsey Stirling. Mí oblíbení Glitch Mob koledy bohužel nedělají; tak alespoň Warrior Concerto. Letos jsem hodně poslouchal také Illenium či Seven Lions; a podělit se chci i o tuhle netypickou (a mou nejoblíbenější) od Emperora. A stejně jako loni uzavřu Pink Floydy; album The Dark Side of the Moon mě letošním rokem provázelo dost speciálně.

Všem lidem přeji – a to nejen k Vánocům, ale především do každodennosti našich životů – ze všeho nejvíc lásku a svobodu; dvě hodnoty – dva principy – které považuji za možná nejdůležitější ze všech. Proto je neustále poznávám, hledám, zkoumám a snažím se žít v maximálním souladu s nimi; i když jde spíše o proces – úžasnou práci na celý život. Poslední dobou navíc zjišťuji, že spolu souvisejí daleko víc, než jsem si ještě tak před dvěma lety myslel; jejich souvislost teprve začínám postupně formulovat, takže očekávám, že o ní ode mě uslyšíte více v příštím roce – podobně jako letos o vnitřní svobodě, v jejímž poznávání se také neustále posouvám, jak můžete vidět z poznatků, které sdílím. Tak si užijte Vánoce, mějte se krásně, mejte se rádi; a konečně i letos bez překlepů: MURRAY CHRISTMAS!!
Přečtení: 670

Autor: Lojza Čas: 2023-12-24 00:12:30
Web: neuveden Mail: neuveden
Kdyz tak sleduju co poslouchas - a prijde mi, ze je to rok co rok podobne :-) , tak ti dam taky nejake tipy
Rozhodne doporucuju https://www.youtube.com/watch?v=bwPLvt6BFPg
Pokud neznas https://www.youtube.com/watch?v=8Xo8At6XEqE , tak davam "stadadne dlouhou" verzi, original ma 2x tolik
A do tretice neco sviznejsiho https://www.youtube.com/watch?v=XcD8r7mehh4 - to vetsina lidi nezna, jak jsem z meho okoli zjistil, a musim rict, ze i po tisici prehrani mi to porad prijde bozi :-)
Autor: Urza Čas: 2023-12-24 00:48:27 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Díky; ty první dvě mi sedí!
logo Urza.cz
kapky