Nakažme všem nosit neprůstřelné vesty! (Pro vaši bezpečnost…) – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Čas: 2023-07-19 00:00:02

Nakažme všem nosit neprůstřelné vesty! (Pro vaši bezpečnost…)

Mnohdy se setkáme s tím, že nám stát upírá svobodu „pro naši bezpečnost“. Nedávno jsem měl tu smůlu setkat se s velmi arogantním policistou, který mi za nepřipoutání v autě napálil pokutu. A já se ptám, má stát právo upírat mi svobodu, brát mi peníze (a v případě odporu mnohem hůře) za to, že riskuji svůj život? Právě připoutání v autě či nošení helmy na kole či motocyklu jsou krásné příklady toho, kdy ohrožuji jedině sám sebe a nikoho jiného. Přesto je stát s to mi za to omezit svobodu. A pokud tvrdíte, že má, potom se ptám, proč zůstávat u helem na kole? Navrhuji plošné nošení neprůstřelných vest, zákaz rizikových sportů a nezdravých jídel!
Přečtení: 3329

Autor: Sergio2 Čas: 2023-07-19 22:33:52
Web: neuveden Mail: schován
Pro koho je ten článek určený?
A) Pro anarchisty?
B) Pro širokou veřejnost, která vůbec nechápe termín anarchie?
Web: neuveden Mail: schován
Asi na kohokoliv, kdo je s to si ho přečíst, logicky ovšem, stejně jako mé zbylé články, spíše míří na lidi kteří se mnou nesouhlasí.
Autor: Eloherd Čas: 2023-07-24 07:58:54
Web: neuveden Mail: schován
Zde se domnivam, ze pricinou vzniku tohoto narizeni v zakonu je treba socialisitcke zdravotni pojisteni. Hlava je krehka a snadno se rozbije, rozbitou hlavu plati vsichni danovi poplatnici, takze vsem naridime nosit prilby, protoze prilba je levnejsi nez lecba rozbite lebky.
Zruseni povinneho zdravotniho pojisteni by vyresilo nejen tento problem, ale to si tu asi nemusime vykladat.|
Web: neuveden Mail: schován
Ano, je to tak.
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky