Nepi mlieko smutnej kravy – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Dalid
Čas: 2022-05-10 00:00:02

Nepi mlieko smutnej kravy

Ľudská spoločnosť sa síce správa, ako by bola niečo viac, stále sme však súčasťou prírody. Prírodné zákony platia pre všetkých, prirodzená je aj smrť a nadvláda silnejšieho. Človek to využíva vo svoj prospech na úkor zvierat (aj ľudí). Preto nemá zmysel vymýšľať legislatívu pre reguláciu vzťahov človeka a zvierat. Veď napriek všetkým súčasným zákonom, nie sme schopní zabezpečiť práva ani deťom. Riešenie máme vo vlastných rukách. Nepáči sa mi, v akých podmienkach žijú tvoje kravy, nekúpim od teba mlieko. Týraš psa, vylúčime ťa z komunity. A hlavne, je potrebné o tom komunikovať a šíriť osvetu.
Přečtení: 5620

Autor: Bravenec Čas: 2022-05-10 06:57:56
Web: neuveden Mail: schován
Argumentovat přirozeností může být pro vás dvojsečné - jestli je přirozená nadvláda silnějšího, je přirozený i stát.
Web: neuveden Mail: neuveden
Problém je v tom, že mlíko smutný krávy je lacinější. Mléko a mléčné výrobky jsou základními potravinami a je velmi obtížné je plně nahradit něčím stejně drahým nebo levnějším. Bude to tedy stále převážně o konkurenci různých dodavatelů mléka. U mnoha použití se nikdo neptá, z jakého mléka vyrábí, např. sýrařům je to jedno, takže to bude spíše o poměru. V zásadě platí, že jak se mají lidé, tak se plus minus mají i hospodářská zvířata, svobodní veselí lidé mají poměrně více veselých krav. Je to jako se vším, čím líp se máme, tím víc můžeme myslet na ty, co se dobře nemají.
Web: neuveden Mail: schován
To je neuvěřitelný. Lidi asi budou objíždět kravíny, aby se napřed přesvědčili, o tom, jakou muziku tam pouští kravám a jestli je nějak neuráží a podle toho se pak budou v sámošce rozhodovat z jakého kravína si litr mléka?

Kam se poděl zdravý rozum?
Web: neuveden Mail: schován
Pravděpodobně nebudou. Proč by měly?

Třeba u vajec se pokud vím podmínky chovu daji zjistit na každém obalu, číslo od 0 (klecovy chov) až po myslím 3 (bio volný chov). Když to zvedne prodeje tak se tím každý rád pochlubí nebo si to třeba da někým nezávislejším ocertifikovat, že je to mliko od šťastných kraviček.
Web: neuveden Mail: schován
To je zbytečné číst. Stačí nakupovat Veselou krávu. :-) To je určitě z mlíčka od veselých kraviček. :-)
Web: neuveden Mail: schován
Ríšo, tady jsme zvyklí na poněkud sofistikovanější příspěvky. A ta laťka fakt není nasazena příliš vysoko. Ale tyhle tvoje příspěvky se nepokusily ani povyskočit, natož pak přeskočit.
Web: neuveden Mail: schován
Trapáku.
Web: neuveden Mail: schován
LOL
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.
logo Urza.cz
kapky