Pět let Stok – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2020-09-09 00:00:02

Pět let Stok

Dnes je tomu na den přesně pět let od otevření Stok. V současnosti si nás denně prohlédnou lidé z více než tisíce unikátních IP adres. Přibyli i noví autoři (nyní jich máme přesně devětadevadesát – a všem patří mé díky); a především stále větší procento obsahu není tvořeno jen mnou, čímž jsme v podstatě začínali – za to jsem opravdu rád, jelikož mým cílem bylo vytvořit web, kde budou libertariáni psát a diskutovat své názory, nejen debatovat o mých textech. Děkuji!
Krom Stok máme samozřejmě celý Svobodný přístav, jeho Kanál i Fórum, navíc na popularitě stále získává Studio Svobodného přístavu, kam zveme zajímavé hosty, pořádáme pravidelné livestreamy a sledují nás velké tisíce lidí!
Toho bychom nikdy nedosáhli bez Vaší podpory, které si nesmírně vážíme (doopravdy, to nejsou prázdná slova) a z celého srdce za ni děkujeme. Dáváte nám svůj čas, sílu, peníze, motivujete nás; máme tu nejlepší komunitu, kterou si jen člověk může přát.
Zároveň prosíme o další podporu; dáváme našim ideám tolik, že více už reálně nemůžeme. A má to výsledky; počet libertaránů v ČR i povědomí o anarchokapitalismu raketově roste, oproti minulým rokům je nás stále víc, leč v celé populaci je naše zastoupení stále mizivé. Pojďme to společně změnit!
Přečtení: 7180

Reagujete na tento komentář:
Autor: Utkvělápředstava (neregistrovaný) Čas: 2020-09-09 00:02:05
Devátého září !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: Antipánek (neregistrovaný) Čas: 2020-09-09 09:35:58
Krypl Martin Pánek už prý není ředitelem Liberálního institutu! Moc kradl a byl dost sprostý na oponenty. Super!
Autor: Petr Mach (neregistrovaný) Čas: 2020-09-09 11:42:13 Titulek: Re: [↑]
Pánek má psychopatické rysy, nepřekvapuje mě to:(
Autor: mnbvcx (neregistrovaný) Čas: 2020-09-09 14:25:17
Gratuluji k výročí.
Občas zajímavé nápady, občas totálně mimo. Co takhle nějaký pěkný rozbor (po půl roce státní zkušeností s fake novinářskou pandemii) jak by se opravdová pandemie řešila po Vašem?
Autor: ZelenyDrak (neregistrovaný) Čas: 2020-09-10 23:57:11 Titulek: Zapomněl jsem heslo
Zapomněl jsem svoje jméno a heslo, dá se tím neco dělat?
logo Urza.cz
kapky