Studio Svobodného přístavu: Koru(o)na, euro, cash, deanonymizace – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2020-08-16 12:00:00

Studio Svobodného přístavu: Koru(o)na, euro, cash, deanonymizace

Přečtení: 4069

Autor: Eurabia (neregistrovaný) Čas: 2020-08-17 09:12:26
https://www.eurabia.cz/Articles/44318-muslimsti-imigranti-vyhledavaji-a-nasilim-umravnuji-gaye.aspx

"Na svých sociálních sítích (např. skupina s názvem «Zločinný systém») nabízí 100€ za takovéto «umravnění» homosexuála. Je otázkou, zda se to děje z upřímné dobré vůle, avšak některé hlášky tam jsou už bez obalu nenávistné - typu: «gayové by měli být masakrováni, homosexuál je ostudou rodiny, a měl by být zabit» (Gays moeten geslacht worden”, “Is gwn schaamte voor familie om homo in de familie te hebben”, “Deze homo moet echt worden geslagen”). Tolik z morálního desatera nových muslimských «Evropanů»."

https://www.eurabia.cz/Articles/44316-ve-vidni-zasahovala-islamska-mravnostni-policie.aspx

"Ve Vídni a Linci již po několik měsíců zasahovala samozvaná čečenská islámská mravnostní policie. Na veřejnosti, ale v sociálních sítích vyhledávala spoře západně oděné čečenské ženy, nebo ty které si do své blízkosti pustily nečečenské muže, a domluvou, vyhrožováním, ale i pronásledováním a bitím se je snažila opět přimět k mravnosti. Pokud to nepomáhalo šikanovala a trestala i jejich blízké příbuzné."
Autor: Eloherd (neregistrovaný) Čas: 2020-08-19 11:55:09 Titulek: AGREED
Jednoduse souhlas. Nemelo by byt povinnosti vsech, hradit prusery vsech ostatnich. Shit happens.
logo Urza.cz
kapky