Web: neuvedenMail: yearzero44 v doméně tutamail.com
Souhlasím, bylo to fakt hodně dobrý. Top 3 rozhovory SSP jsou pro mě zatím tento, s Jaroslavem Duškem a pak s Janem Charvátem – nemůžu se rozhodnout, který z nich je nejlepší.
Urzo, (díky za rozhovor) během něj mne napadlo, že by se na něj lépe dívalo, kdyby sekundární kamery nebyly centrovány na člověka, ale člověk byl ve třetině na vodorovné ose (nebo ve zlatém řezu, nevím)
Mohlo by to přispět k udržení pozornosti diváků a šíření myšlenek – od esteticky příjemného obrazu sledující spíše neuteče k jiným podnětům.
"Vystajlovanější" videoobsah delšího formátu to takto běžně má, myslím.
Mimochodem jsem si právě uvědomil, že sleduji ve FullHD (díky kampani!). To je další podprahová věc, která mi značně zpříjemňuje sledování, aniž bych ji byl schopen zpatra určit a má to mnohem větší vliv, než jsem čekal, že bude mít. Ale to je na podvědomé úrovni.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 128148
Komentář 128172
Komentář 128187
Komentář 128290
Komentář 128305
Komentář 128222
Komentář 128284
Komentář 128298
během něj mne napadlo, že by se na něj lépe dívalo, kdyby sekundární kamery nebyly centrovány na člověka, ale člověk byl ve třetině na vodorovné ose (nebo ve zlatém řezu, nevím)
Tzn.:
[ Urza host ] --> stejné
[ Urza ] --> [ Urza ]
[ host ] --> [ host ]
Mohlo by to přispět k udržení pozornosti diváků a šíření myšlenek – od esteticky příjemného obrazu sledující spíše neuteče k jiným podnětům.
"Vystajlovanější" videoobsah delšího formátu to takto běžně má, myslím.
Mimochodem jsem si právě uvědomil, že sleduji ve FullHD (díky kampani!). To je další podprahová věc, která mi značně zpříjemňuje sledování, aniž bych ji byl schopen zpatra určit a má to mnohem větší vliv, než jsem čekal, že bude mít. Ale to je na podvědomé úrovni.
Komentář 128299
Komentář 128301
Komentář 128302
Komentář 128303
Komentář 128304
Komentář 128300
[.Urza....host.] --> stejné
[.....Urza.....] --> [...Urza.......]
[.....host.....] --> [.......host...]
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.