Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele bitfoxer (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: bitfoxer Čas: 2019-05-15 08:44:15 Titulek: Re: Terezčin meganesmysl! [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Urzová drogou myslí konkrétní chemické molekuly, které mají nějaké vlastnosti. Konkrétně molekuly, které mají potenciál vzniku závislosti.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-04-18 09:24:28 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
V mého prvního textu bylo, že tomuto jednání je příčinou onen zákon, a vyznělo z něj, že onen zákon onu povinnost ukládá. Fakt je, že neukládá a tato část tvrzení byla milná. Skutečnost ale může být opravdu taková, že onen zákon je opravdu příčinou toho jednání. Buď, a nebo neefektivita a hloupost v státem řízené službě.

Poslední věta je spíše taková nadsázka. ;-) A představuje můj pohled a postoj.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-04-18 09:17:19 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
V rodině je jistá míra dobrovolnosti. Pokud dítě nechce, může se domluvit, popřípadě odejít třeba k prarodičům. Ve státě je to jinak. Buď to uděláš, nebo tě donutíme. Tak či tak bude přesně po našem.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-23 09:18:37 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
PS... PS...
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-16 22:15:05 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Jasně, jen do toho. :-)
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-16 10:51:53 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
V pořádku. Ovšem násilí a nespraveldnost nemůže být použita k dosažení spravedlnosti. Proto samotný zákon popírá spravedlnost.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-16 10:10:37 Titulek: Re: ?? [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
No jasně, že nevnímá. Vnímám to tak já a chci jim to říct. Proto to píšu. My jsme demonstrovali. Oni tvrdí, že za stát a ústavu a ja tvrdím, že pokud demonstrují proti agresi , útlaku... , tak demonstrují proti státu, ústavě, demokracii. Proti tomu, proti čemu protestuju já.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-13 17:11:23 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
"...Jílková v příšerných hadrech převlečená buď za vodníka, nebo za cikánskou baronku, a do toho pár komparsistů, kteří se vzájemně překřikují..."

No a právě to je ten důvod úspěchu. Řeč by sice stála a anarchokapitalista by byl vidět. A čím, hůř by vypadal, tím líp.

Třeba tady Uriel. https://www.youtube.com/watch?v=ULATL7HUE48
Autor: bitfoxer Čas: 2018-03-13 17:02:44 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Myšleni byli tací diváci, kteří ví, co znamená přemýšlet, a kteří pocit guláše cítí, a tohle je jen vyprovokuje k tomu, začít zpochybňovat. Ale jasně. Je to nadsázka.
Autor: bitfoxer Čas: 2018-02-27 20:58:58 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Novinka to sice není, ale zmínit je lepší než nezmiňovat. :-)
Autor: bitfoxer Čas: 2018-01-09 10:53:16 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Člověk je bez národa ničím! TGM
Autor: bitfoxer Čas: 2018-01-03 14:47:49 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: dosepa1 v doméně seznam.cz
Nevidím na tom nic negativního. Láska vyvolává širokou škálu emocí a pocitů. Lepší dle mě, dívat se na svět ze široka.

Pro vás láska něčím, pro mě vírou.

Utrpení, neutrpení. Nevím jak by mělo tohle souviste s láskou a naší výměnou víc, než že si pravě dávám al dente těstoviny mlaskaje při tom. Zamýšlím se. Proč Ježíš vyšplhal na kříž? Nejspíš protože chtěl. Možná stejně tak magistr Hus přerušil svůj skok přímo nad hranicí. Naštěstí dnes ke stejnému stavu stačí nám krystal MDMA.
logo Urza.cz
kapky