Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Alias (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Alias Čas: 2020-05-26 17:12:43 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já pořád nechápu oč vám jde. To co si chcete koupit normálně na trhu dle vašeho výběru si normálně koupíte a normálně za to zaplatíte. To ostatní jako silnice, zdravotnictví, školství apod. můžete, ale nemusíte využívat a platíte za to prd, jak jste sám uvedl. Tak kde je problém? A vůbec jste nereagoval na mé argumenty k opravám děravých silnic. Jakože typicky reagujete jen tam, kde se vám to hodí a tam, kde jste přebit argumenty taktně mlčíte. XD
Autor: Alias Čas: 2020-05-26 17:08:21 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Před chvílí jsem zjistil, že se mi ten troll v noci naboural i do mého účtu. Holt jsem kašlal na bezpečné heslo a on to zkusil a úspěšně. Nicméně heslo změněno a snad už dá pokoj.
Autor: Alias Čas: 2020-05-26 13:30:07 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Tolik zbytečných slov! A výsledek nula. Že vás to baví, fialovej Tomáši. Ne, opravdu ne, z vašich daní nejde politickým stranám vůbec nic. Nebo tak zanedbatelná částka v řádech Haléřů až jednotek Korun. Vy jako jedinec přispíváte do státního rozpočtu tak malou, nepodstatnou a zanedbatelnou částku, že je to jen kapka v moři. Nejvíce odvádí velké firmy a čím větší firma, tím více odvádí na daních. A je to tak správně, protože tyto firmy zároveň okrádají a vykořisťují své zaměstnance, dávají jim nízké platy a nevýhodné smlouvy. Stát toto alespoň částečně napravuje přerizdělováním zisku těchto firem formou dávek a podpor obyčejných lidí.

A u těch silnic si musíte milý pane vybrat, jestli chcete děravé, nebo opravené. Protože vám se evidentně nelíbí nic, nadáváte na děravé silnice a zároveň nadáváte na rozkopané silnice, které se opravují právě proto, aby nebyly děravé a pánovi se to opět nelíbí. Pardon já zapomněl, že v anarchokapitalismu by silnice nebyly děravé a vydržely by nejmíň 100 let bez jediné opravy. A vůbec by taková silnice nebyla drahá. A kdyby už se přeci jen musel nějaký úsek opravit, tak by se to dělalo za plného provozu, vesele by se rézovalo a asvaltovalo a řidiči by nebyli nijak omezení a ani by nepoznali, že se silnice opravuje. Já zapomněl, že na volném trhu by podnikatelé našly nějaké kouzelné řešení a i to perpetum mobile by vynalezli.

A k telekomunikacím - porovnáváte hrušky s jabkama. Dříve státní podnik Telecom provozoval síť pevných linek a mobily před rokem 89 jaksi ještě nebyly. A to dokonce ani v tom vašem úžasném kapitalistickém zahraničí. A po revoluci, kdy píšete o malém rozvolnění trhu, vznikli noví operátoři, ale ti neprovozují pevné linky, ale mobilní telefony. A to je trochu rozdíl. A sám vidíte, že pevné linky po tom vašem rozvolnění trhu spíše skomírají, než že by nějak prosperovaly. Třeba veřjných telefoních budek bylo před rokem 89 spousty, byly v podstatě na každém rohu. Dnes abyste je pohledal. To je to vaše zlepšení služeb!
Autor: Alias Čas: 2020-05-26 00:27:36 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Správně soudruhu!
Autor: Alias Čas: 2020-05-26 00:24:16 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Když si myslíš že jsem ten skutečnej Alias, tak si mě klidně krm, ty vymrdanej kreténe!
Autor: Alias Čas: 2020-05-25 00:30:40
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak nějak již tradičně článek zcela o ničem. Už ani ty stoky nejsou tím, čím bývaly. Proti tomu se ani nedá nic napsat, protože jsouto jen prázdný kecy. Měl bys to už konečně zabalit, Urzo, a začít dělat něco užitečnýho. Tady už meleš z posledního.
Autor: Alias Čas: 2020-05-23 14:14:06
Web: neuveden Mail: neuveden
Opět 45 minut tlachání o ničem, jak se dalo čekat. Ankapáci samozřejmě ví všechno lépe, bez státu by to bylo všude lepší a vlastně ani ten koronavirus by nebyl. Že vás to vůbec ještě baví.
Autor: Alias Čas: 2020-05-19 14:32:11 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já jsem ale v tomto případě nic o státu nepsal, tak si toho strawmana nechte od cesty. Psal jsem pouze to, že je třeba děti chránit před špatnými vlivy. A to mohou jak rodiče, tak škola, širší příbuzenstvo, pěstouni... Kde tam vidíte stát?
Autor: Alias Čas: 2020-05-19 14:24:13 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Opět jste naletěl nějakému trollovi, co se tu za mě vydává. Prosím, nereagujte na neregistrovaného Aliase, od teď zde píši již jen jako registrovaný uživatel. Děkuji.
Autor: Alias Čas: 2020-05-19 14:22:05 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jsou prostě určité hranice, které bychom neměli překračovat. Co můžeme považovat u dospělého jedince za ještě jakž takž přijatelné konání, je u dítěte naprosto nepřípustné. Můžem se bavit o tom, kde je hranice mezi dítětem a dospělým, a ano uznávám, že to je u každého individuální, ale jsou prostě věci, před kterými by měly být děti chráněny. A to bez ohledu na to, co si o tom myslí ty děti samotné. Na příspěvky neregistrovaného trolla Alias prosím nereagujte, snad ho to přestane bavit.
Autor: Alias Čas: 2020-05-19 14:11:11
Web: neuveden Mail: neuveden
Jelikož se tu od včerejší noci nějaký ubohý troll neustále vydává za mou osobu, rozhodl jsem se, že se zarigestruji, aby bylo jasno, kdo je skutečný Alias a kdo troll.
logo Urza.cz
kapky