Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Anička (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Zajímavá myšlenka, jen tak přemýšlím... Když zas ten druhý ví něco, co ty ne...To se pak počítají nějaké bodíky a nakonec je skóre? :D Tento komentář mi zlepšil den, díky!
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Já nemluvím o tom, jestli máte nebo nemáte vlastní zkušenost s vnitřní motivací, nebo s kojením. Ale jestli o tom skutečně něco víte. Jako odborně. Podle toho, co píšete nemáte. Tak na to upozorňuji
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Tady odkaz na povídání o tom, co je to vnitřní motivace a principy jejího fungování z pohledu vývojové psychologie.https://youtu.be/AexESEuJXCg?si=6KeBRsiFaBBk8rIG
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Je vidět, že ani jednomu problémů vůbec nerozumíte, podle toho co píšete. Škoda vašeho času...
Autor: Anička Čas: 2023-11-10 09:43:04
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Tento článek byl původně o dost obsáhlejší. Jeho nezkrácená verze je na webu mises.cz pokud by to někoho zajímalo
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Díky za postřeh, něco na tom bude. Článek kritizuje hlavně ten tlak na konformitu, která dle mého už není zdravá
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
Tohle fakt pobavilo 😁
Web: neuveden Mail: anickarous v doméně gmail.com
To na co reagujete tam ale nepíšu. Nejde o to, že někdo někoho nějak označí, a tak mu to zůstane. Jde o to, že když někdo, např učitel, soustavně s někým jedná tak, jako by např. bordelář byl a sebemenší náznak nepořádku je brán jako důkaz toho, že ten učitel má pravdu, tak se stane většinou to, že to dítě rezignuje a často se stane i to, že to přijme. Protože mu jeho okolí dalo hodněkrát najevo, že je to přeci pravda. A když k tomu ještě přičteme to, jak jsou děti lehce manipulovatelné... No, můžete se mnou nesouhlasit, nicméně realita kolem mě mě utvrzuje spíš v tom, že škola na tohle má obrovský vliv.
logo Urza.cz
kapky