Babiš a Zeman jsou eurohujeři – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Čas: 2017-09-26 00:00:02

Babiš a Zeman jsou eurohujeři

Eurofanatici se čím dál víc a čím dál častěji snaží vzbudit dojem, že Babiš je na naší straně – tedy na straně těch, co zcela odmítáme EU jakožto nebezpečný, svobodu omezující a centrálně autoritativní celek. Já bych rád připomenul, že Babiš je eurohujer jak poleno. Jo, jo, jo, jo, já vím, že občas říká, že chce euro, pak zase, že ne. Jo, vím, že je proti uprchlíkům. Ano, vím, že nejdříve říkal, jak je Brexit katastrofa, pak zase, že je OK, a dokonce by taky hlasovat pro Brexit. A ano, sem tam je pro Czexit, jindy zase říká, jak by to Česko zničilo. Ale tak je to prostě Babiš – říká to, co chce obecenstvo zrovna slyšet. Tak či tak platí, že se jeho strana zcela jednoznačně nevyslovila pro Czexit a nemá ho v programu (ona teda nemá program asi vůbec, ale whatever), stejně jako Babiš evidentně neodmítá ty hojné dary, které ve formě dotací získává.

To samé Zeman. Jasně, sem tam zachrochtá něco o odmítání uprchlických kvót, sem tam má nějakou kritickou poznámku k EU, je pro proruský anální alpinista, ale rozhodně není pro vystoupení Česka z EU. Vždyť první věc, kterou udělal, když se stal prezidentem, bylo pověšení vlajky EU na Pražský hrad, kterou před tím sundal a počůral Klaus AKA Tuneldědek. Takže se nesnažte, drazí Eurohujeři, Zeman a Babiš nejsou „naši“. Jsou Eurohujeři jako vy!
Přečtení: 6174

Reagujete na tento komentář:
Autor: catmouse Čas: 2017-09-26 07:43:40 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Pan Haas asi ještě věří demokracii ale jinak s nim souhlasim. Putin jako démon ale ti šílení démoni jsou jiní a jinde.
Autor: marek28 Čas: 2017-09-26 13:51:16
Web: neuveden Mail: neuveden
Dovolím si off-topic.

http://m.ihned.cz/c1-65891150-ministri-zadaji-hlavu-sefa-danove-spravy-janecka-jeho-postupy-jsou-pry-skandalni

Tohle fakt stojí za přečtení, zejména ta pasáž, kde se ministr Pilný vyjadřuje k tomu, jak zajišťovací příkazy zničily několik firem: "Omlouvám se za zlikvidované firmy, ale peníze šly do státního rozpočtu, mají z toho prospěch všichni lidé,"
Autor: Jarda (neregistrovaný) Čas: 2017-09-26 16:16:15 Titulek: Re: mají z toho prospěch všichni [↑]
„všichni lidé“, včetně těch okradených?
Už se neumí ani pravdivě vyžvejknout a bohužel není sám.
+1
Autor: velkej Ká Čas: 2017-09-26 18:05:44 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Omlouvám se za tu vraždu, ale peníze oběti nutně potřebuji.
Autor: catmouse Čas: 2017-09-26 18:14:54 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Janeček - nezákonně zlikvidované firmy označil za marginálii.
Jako "popravili jsme ho ač to neudělal ale stejně bychom na toho šmejda něco našli". Panebože, kam jsme to dopracovali!
Autor: velkej Ká Čas: 2017-09-26 20:08:36 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Nevím, ale určitě někdo řekne: "Tohle dá do pořádku jenom Babiš!" ;)
Autor: The King 9813 (neregistrovaný) Čas: 2017-09-27 14:46:53 Titulek: EU = ☭
Lidi asi chtějí zpět komunismus a socialismus, nám svobodnějším a nezávislejším opět nezbývá nic jiného než emigrace. Pomalu rozprodávám podíly ve firmě a zbavuji se závazků v ČR a připravuji se na emigraci do jiné země. Tady to fakt nemá cenu, pokud nejste oportunistické bezpáteřní konformní prodejné děvky.
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Babiš je na naší straně
........................

Právě dnes startuje účtenková loterie. S ÚČTEM EET MŮŽETE VYHRÁT MILION NEBO AUTO !!!


Ministerstvo financí se u své účtenkové loterie nechalo silně inspirovat na Slovensku. Tam aktuálně řeší, jak motivovat soutěžící, aby do soutěže posílali účty z drobnějších nákupů.

Od prvního října se rozjíždí účtenková loterie. Pokud do soutěže přihlásíte účtenku s EET, můžete vyhrát například jeden milion korun nebo automobil. Důležitým zdrojem inspirace byla podobná soutěž na Slovensku. Ta v září oslavila čtyři roky fungování.

„Dali jsme jim všechny naše informace a přesně vědí, s jakými problémy jsme se potýkali, čím jsme si prošli a co jsme změnili,“ říká Ladislav Hanniker ze Slovenského finančního ředitelství.

V rámci loterie na Slovensku aktuálně řeší, že většinu účtenek soutěžící posílají z obchodních řetězců. Problém je, že loterie měla být zaměřená především na menší obchodníky, u kterých je větší pravděpodobnost, že prodeje neevidují.

„Změnili jsme herní plán tak, aby lidé, kteří registrují účtenky z malých obchodů, měli větší šanci vyhrát,“ říká Hanniker.

Česká verze loterie tento problém zatím neřeší. Poučila se v jiném ohledu: hráč může poslat každý den jen jednu účtenku od jednoho obchodníka. Zabrání se tak tomu, aby si někteří lidé rozdělovali své nákupy, aby měli více účtenek.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/prave-dnes-startuje-uctenkova-loterie-s-uctem-eet-muzete-vyhrat-milion-nebo-auto-37681?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
logo Urza.cz
kapky