KANÁL SVOBODNÉHO PŘÍSTAVU: Panelová diskuse „Týden hrdosti LGBT“ – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2017-08-26 00:00:02

KANÁL SVOBODNÉHO PŘÍSTAVU: Panelová diskuse „Týden hrdosti LGBT“

Přečtení: 5245

Web: neuveden Mail: neuveden
Musím říct, že blonďatá Tereza s vlajícími vlasy je hezčí než tmavovlasá, která mě skoro děsila. Jinak sestřih dobrý, zaujalo mě, a toho jsem si při prvním poslechu celé diskuse nějak nevšiml (nedával jsem 100% pozor), že společnost (ať je to cokoliv) má náklady s tím, že lidé žijí spolu. Výrok Urzova spolusedícího o výměně občanek a matrikách byl spíše argumentem proti existenci různých povinných dokladů či registrů, případně pro to, aby si lidé tyhle věci platili... ačkoliv, mně např. banka vždycky posílá novou platební kartu na "své" náklady, tak já nevím... být stát regulérní byznys, možná by si takové věci promítl do cen jiných (souvisejících) služeb.
Autor: Urza Čas: 2017-08-28 11:31:06 Titulek: Re: [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Hlavně máme mít tři děti, dvě jako náhradu za sebe, jedno pro stát; to byl asi největší mazec.
Jinak Tereza má teď blonďato-modré, pak asi bude mít možná modré a potom zas hnědé; každopádně je zlatíčko, děsivě působí možná jen na videu xDD
Autor: velkej Ká Čas: 2017-08-28 17:18:42 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jo, to s těmi náhradními dětmi je taky dobré. Možná by měl ještě postulovat právo na výměnu dítěte, pokud se nějaké "nepovede". Určitě bude někde dostatek náhradních dětí, zvláště v případě umělého nedostatku náhradních rodičů. O dětech pro stát... co komu chudák ty děti udělaly, aby je potkal takový osud. Miláčku, jsi naše třetí, tak jak asi víš, po maturitě budeš policajt, úředník, nebo voják, přes to nejede vlak. (A pak čtu různé podobně děsivé příběhy na r/exmuslim.)

Modré vlasy? No proč ne, z vlastní zkušenosti vím, že pokud někomu sluší blond, obvykle mu sluší i modrá, tak jsem zvědav :)
Autor: Tenente (neregistrovaný) Čas: 2017-08-28 18:07:26 Titulek: Re: [↑]
Jako tmavovláska byla dle mého hezčí.
logo Urza.cz
kapky