Stoky jsou taky lidi; a existují už sedm let – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2022-09-09 00:00:02

Stoky jsou taky lidi; a existují už sedm let

Dnes je tomu na den přesně sedm let od otevření Stok. Denně si nás rozkliknou lidé z více než tisíce unikátních IP adres. Přibyli i noví autoři (už jich máme přes 150 – a všem patří mé díky), což ze Stok dělá širší platformu, než jsem kdy doufal; v duchu naší nově vznikající tradice (odkazující se na DJTL) bych možná řekl, že Stoky jsou taky lidi!
Krom Stok máme samozřejmě celý Svobodný přístav, jeho Kanál, nově i Dům, Fórum a vlajkovou lodí se v průběhu času stalo Studio Svobodného přístavu, kam zveme zajímavé hosty, pořádáme pravidelné livestreamy a sleduje nás třináct tisíc lidí!

Takových úspěchů bychom nikdy nedosáhli bez Vaší popory, které si nesmírně vážíme (doopravdy, to nejsou prázdná slova) a z celého srdce za ni děkujeme. Dáváte nám svůj čas, sílu, peníze, motivujete nás; máme tu nejlepší libertariánskou komunitu, kterou si jen člověk může přát.
Zároveň prosíme o další podporu; dáváme našim ideám tolik, že více už reálně nemůžeme. A má to výsledky; počet libertaránů v ČR i povědomí o anarchokapitalismu neustále roste, oproti minulým rokům je nás stále víc, leč v celé populaci je naše zastoupení stále mizivé. Pojďme to společně změnit!
Přečtení: 3291

Autor: Roman Čas: 2022-09-09 10:05:08
Web: neuveden Mail: roman.hocke v doméně gmail.com
Čistě pro zajímavost - máš nějaká čísla, která by ukazovala tvrzení z posledního odstavce?

Stokám a jejich autorům - jakož i ostatním projektům - každopádně gratuluju a přeju tak dobrou komunitu i do budoucna :-)
Autor: Urza Čas: 2022-09-09 10:53:01 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Stačí se podívat do mainstreamových médií, která o ankapu vůbec nepsala, poslední roky občas ano. Navíc to slovo třeba používají i poslanci.
Plus mi pak neustále píše spousta lidí, že objevila ankap; a libertariánská komunita pořád roste, to vidím, že se v ní pohybuju.
Web: neuveden Mail: roman.hocke v doméně gmail.com
Jj, pocitově to taky všude kolem sebe pozoruju, vůbec nemám ambici to rozporovat, kvůli tomu se na čísla neptám. Jen jsem byl zvědavý. Třeba dle voleb bych soudil, že v ČR bude minimálně 6775 anarchokapitalistů (ale třeba ne), tak jsem doufal v nějaké další zajímavé údaje :-) Díky za práci, kterou děláš.
Autor: Urza Čas: 2022-09-10 20:24:59 [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Rád bych to věděl, ale nevím, jak to zjistit; jsou rozptýlení xD
logo Urza.cz
kapky