Pana Krupu jsem drive moc nemusel kvuli jeho projevu, ale smekam pred jeho znalostmi a patrne i vysokym iq. Nasel jsem si k nemu cestu. Dekuji za video. Poslechl jsem ho jednim dechem :-D
Web: neuvedenMail: sparesparrow v doméně protonmail.ch
Elevenlabs je za mě nejkvalitnější ze všech TTS které jsem zkoušel, zároveň poskytuje featurami nabušené API, přes které si můžete nakonfigurovat hlasový projev jak potřebujete, dokonce lze i nastavovat pravidla výslovností konkrétním slovům: https://elevenlabs.io/docs/api-reference/how-to-use-pronunciation-dictionaries
Nechat přečíst celou knihu by vyšlo asi na $200.
Já Misese čtu jen v angličtině, protože nestíhám číst jinak než posloucháním audioknih, proto bych se k takové sbírce rád přidal, ale především mohu s takovým počinem pomoci po technické stránce (klidně mi kdykoliv pište na email zobrazený u tohoto komentáře).
Web: neuvedenMail: sparesparrow v doméně protonmail.ch
Tady je ukázka - 50 minut z Misesova Lidského jednání.
Stála mě 40k tokenů na elevenlabs, a nějakou hodinu dvě strávenou přípravou hlasu a úpravou textu, aby bylo vyprávění plynulé, bez čísel a poznámek atd.:
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 105982
Komentář 106068
Komentář 106069
Nechat přečíst celou knihu by vyšlo asi na $200.
Já Misese čtu jen v angličtině, protože nestíhám číst jinak než posloucháním audioknih, proto bych se k takové sbírce rád přidal, ale především mohu s takovým počinem pomoci po technické stránce (klidně mi kdykoliv pište na email zobrazený u tohoto komentáře).
Komentář 106175
Stála mě 40k tokenů na elevenlabs, a nějakou hodinu dvě strávenou přípravou hlasu a úpravou textu, aby bylo vyprávění plynulé, bez čísel a poznámek atd.:
https://drive.google.com/file/d/1pP1tVzHh5TZALM7rilf8aBxX5pZ9n95F/view?usp=drivesdk
Zdroj: https://www.mises.cz/literatura/lidske-jednani-34.aspx
Hlas: https://youtube.com/watch?v=DKCsIY-NWbk
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.