Ale pouze za předpokladu, že bych se k věrnosti zavázal a tvrdil, že s nikým jiným vztah nemám. Vystavení riziku pohlavních chorob? A co když dostanu AIDS z transfúze a nebudu to vědět?
Pokud jste domluveni že je v pohodě , tak máte otevřeny vztah a nepůjde o nevěru. Pokud jste ve vztahu , typicky to tak úplně nebývá. Pokud partnerovi lžete je to vaše chyba. Bavíme se o nevěře ne o transfuzi . Irelevantní.
Tak zrovna AIDS při transfúzi je relevantní poznámka. A nemusí to být transfúze, ale třeba infekce při zranění při nějaké rvačce nebo jakékoliv zranění při kterém dojde k infekci viru HIV.
Jistě že dává smysl, protože to to riziko nese a pokud s nevěrou partner nesouhlasí, nejen že mu zraníte city, reálně mu ohrožujete život . Až vás partner dostane AIDS protože jste se někde kurvil, nijak mu nepomůže že se mohl nakazit i jinými způsoby. Bude to vaše vina .
Zajímavé přirovnání, které nám toho moc neříká. Ještě napište nějakou definici "hate speech", protože na tom se to asi bude lámat. Co je a není nevěra taky nesouvisí s gumou, ale s tím, jaké jsou v páru pravidla.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 109063
Komentář 109065
Komentář 109067
Komentář 109066
Komentář 109069
Komentář 109112
Vystavení riziku pohlavních chorob? A co když dostanu AIDS z transfúze a nebudu to vědět?
Komentář 109117
Bavíme se o nevěře ne o transfuzi . Irelevantní.
Komentář 109132
Komentář 109133
Komentář 109135
Komentář 109136
Komentář 109137
Komentář 109138
Komentář 109139
Až vás partner dostane AIDS protože jste se někde kurvil, nijak mu nepomůže že se mohl nakazit i jinými způsoby. Bude to vaše vina .
Komentář 109140
Komentář 109134
Komentář 109068
Ještě napište nějakou definici "hate speech", protože na tom se to asi bude lámat.
Co je a není nevěra taky nesouvisí s gumou, ale s tím, jaké jsou v páru pravidla.
Komentář 109384
Nastavení zobrazení uživateli nechtěných a neschválených komentářů
Některé uživateli nechtěné či neschválené komentáře mohou být skryty; zobrazit je můžete po přihlášení.