Tři roky Stok – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2018-09-09 09:09:09

Tři roky Stok

Dnes jsou tomu na den přesně tři roky od otevření Stok. A víte co? Stále rosteme! A tím nemyslím jen návštěvnost, která se blíží k tisíci unikátním IP adresám denně (a často přesahuje) a desítkám nových autorů, jejichž počet se od loňského roku téměř zdvonásobil (nyní jich máme přesně šedesát – a všem patří mé díky); především jsme však začínali jen jako Stoky Svobodného přístavu, při shrnutí loňského roku jsem hrdě oznámil, že přibyl Kanál Svobodného přístavu, a dnes už máme i celý Svobodný přístav, který se pouští do dalších aktivit! Zejména pracujeme velkém projektu, který když vyjde, nebude Svobodný přístav už jen virtuální entitou, ale skutečně hmatatelnou v reálném světě.

Takových úspěchů bychom nikdy nedosáhli bez Vaší popory, které si nesmírně vážíme (doopravdy, to nejsou prázdná slova) a z celého srdce za ni děkujeme. Dáváte nám svůj čas, sílu, peníze, motivujete nás; máme tu nejlepší komunitu, kterou si jen člověk může přát.
Zároveň prosíme o další podporu; dáváme našim ideám tolik, že více už reálně nemůžeme. A má to výsledky; počet libertaránů v ČR i povědomí o anarchokapitalismu raketově roste, oproti minulým rokům je nás stále víc, leč v celé populaci je naše zastoupení stále mizivé. Pojďme to změnit!
Přečtení: 4753

Web: neuveden Mail: neuveden
Drobná chybka v první větě popisu Svobodného přístavu: instituce, již založili... (má tam být krátké i). Odstavec pak končí souslovím "osvěta veřejnosti", ale pád mi nějak nesedí ke kořeni toho rozvitého přívlastku (za účelem...). Jinak dobrý :) Hmatatelná entita... plánujete zbudovat někde přístav? ;)
Autor: Urza Čas: 2018-09-10 00:55:06 Titulek: Re: [↑]
Web: https://www.urza.cz/ Mail: urza v doméně urza.cz
Díky, jdu opravit!
Hmatatelná entita je zatím skryta xD
logo Urza.cz
kapky