Zákazem kamionů k lepším zítřkům – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2016-09-20 00:00:02

Zákazem kamionů k lepším zítřkům

Pražští radní zakázali vjezd příliš velkých (to jest delších než dvanáct metrů) náklaďáků do Prahy od začátku roku 2017; ministr dopravy Ťok to zdůvodnil tím, že kamiony do Prahy nepatří, což je mimochodem věta, se kterou bude nadšeně souhlasit každý socialistický či zelený jásavý idiot. Proč? Inu, zejména proto, že nepřemýšlí… třeba nad tím, že ty náklaďáky se tam nejezdí projíždět, ale dopravují zboží; a málokdo pošle třináctimetrový kamion, aby dovezl jeden chleba. Takže co udělají ti, kdo potřebují někam do Prahy dostat tolik zboží, že jej nyní nakládají do tak velkých aut? Nejspíše pošlou více menších, což bude ve výsledku dražší (a promítne se to do ceny zboží), vyprodukuje to více smradu i hluku a zhorší se tím dopravní situace; ale jinak bravo, soudruzi, dobrá práce, svět bude s tímhle zákazem zas o něco lepším místem k životu.
Přečtení: 6408

Reagujete na tento komentář:
Autor: Vlach (neregistrovaný) Čas: 2016-09-20 07:23:29 Titulek: Re:
Sance pro opravdovou pravicovou stranu je obrovska.Pajonk s podnikateli na Zlinsku to chytli za pacesy.
Autor: Vlach (neregistrovaný) Čas: 2016-09-20 07:19:54
To je fakt zajimave,ze jakekoliv opatreni,ktere vymysli clovek,ktery v tom nema sve prachy,je temer vzdy chybne.Skonci pravym opakem zamysleneho.Ten talent urednika by se mel nejak vyuzit.
Ale na druhou stranu se musi zase uznat,ze jsou mazani:misto toho,aby stbaci s komunisty lepili pytliky a splaceli dluh,ktery tehle zemi za 40 let zpusobili(vlastne uz za vic jak 60 let),tak nakonec cerpaji dotace a vyhravaji volby(pry ano uvazuji o koalici s komunisty)-nejvetsi korupcnici vyhraji volby vyhlasenym bojem proti korupci a taktika"my vam ten kapitalismus tak znechutime,ze nas jeste radi zvolite!"si nakradli a hodili to na druheho.Ale nakonec je to spravne-cert si jen prisel pro vysluzku.Nezbyva nez verit,ze to skonci jako ve (starych)pohadkach."Nakonec vsechno dobre dopadne;a kdyz ne,tak jeste neni konec"
Autor: Vlach (neregistrovaný) Čas: 2016-09-20 07:23:29 Titulek: Re: [↑]
Sance pro opravdovou pravicovou stranu je obrovska.Pajonk s podnikateli na Zlinsku to chytli za pacesy.
Autor: Roman Čas: 2016-09-20 11:30:50 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: roman.hocke v doméně gmail.com
To je fakt zajimave,ze jakekoliv opatreni,ktere vymysli clovek,ktery v tom nema sve prachy,je temer vzdy chybne.Skonci pravym opakem zamysleneho.Ten talent urednika by se mel nejak vyuzit.

Ono to skončí dlouhatánským ceníkem výjimek a povolenek. A od té chvíle v tom úředník bude "mít své peníze", jen trochu jinak.
Web: neuveden Mail: adraynnith v doméně gmail.com
Dnes ráno jsem viděla billboard nějakého politika přesně na tohle téma. Celou cestu se tomu směju, že až takhle tupí lidi snad nejsou, aby tohle volili. Vždyť přece, kdo by jim zásoboval jejich oblíbená nákupní centra?

Jak je vidět, jsou...
Autor: Samuel Vitovsky (neregistrovaný) Čas: 2016-09-20 19:50:13 Titulek: Re: billboard [↑]
Já na to koukám každý ráno, když vyjdu z domu. "Vytlačím kamiony z Prahy" na tom billboardu má. Martin Bursík se ten kokot jmenuje.
logo Urza.cz
kapky