Omlouvám se za výpadek Stok i jiných částí webu Urza.cz; pracuji na nápravě.

Jak se stát autorem?

Chcete-li přispět do Stok vlastním textem, zašlete mi jej na urza@urza.cz. Na všechny maily od všech čtenářů vždy odpovídám (i kdybych jejich text neměl v plánu vydat), takže neobdržíte-li ode mě odpověď, znamená to, že někde něco spadlo do spam filtru; v takovém případě mi, prosím, zkuste napsat na urzanarchy@gmail.com nebo urza@seznam.cz, alespoň jeden snad dojde xD
Své texty můžete posílat v libovolném formátu, preferuji plaintext (leč nebude-li, převedu si to); ideální délka příspěvku je méně než 250 slov (čím kratší, tím lepší; svedete-li vyjádřit skvělou myšlenku v jediné větě, neváhejte), ale v některých případech vydávám i delší (nicméně prosím, snažte se držet pod 400 či 450). Protože domovská stránka Stok zobrazuje celé příspěvky (ne jen jejich hlavičky, jak bývá často zvykem na serverech s delšími články), je žádoucí, aby jejich výška byla co nejmenší; budu rád, pokusíte-li se tomu přizpůsobit své formátování, nebude-li to na úkor čitelnosti.
Ke svému výtvoru pokud možno připojte nadpis (nebude-li, nějaký si vymyslím) a ideálně též krátký perex (jedna nedlouhá věta), jenž sice nebude vidět ve Stokách, ale při vložení odkazu do různých fór a sociálních sítí jej tyto někdy zobrazují.
Čtenářské texty vydávám vždy pod jménem toho, kdo je napíše, proto mi spolu s příspěvkem sdělte nick, pod kterým jej chcete publikovat (v opačném případě nějaký založím); budete-li přispívat kvalitně a často, můžete se nakonec stát registrovaným autorem Stok s možností sami vkládat své vlastní příspěvky.