Babiš, živoucí karikatura politika – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Čas: 2020-12-30 00:00:02

Babiš, živoucí karikatura politika

Dřív mě Babiš, podobně jako četné voliče opozice, vážně sral. Dneska mi je spíš k smíchu, protože je podle mě úžasnou parodií na prostředí, ve kterém se pohybuje. Co proslov, to perla, která vystihuje jiný aspekt manipulativního chování. Má obrovskej střet zájmů, v každém druhém proslovu hází špínu konspirací na nejrůznější údajné škůdce a ve skoro každém z nich jde úplně mimo téma. Nevím jak vám, ale mně Babiš přijde tím, jak se prezentuje, jako odporný člověk, se kterým bych nikdy v životě nechtěl mít co dočinění. Je to ten typ člověka, kterej vás neustále obviňuje, že jste se proti němu spikli, a ten typ člověka, kterej vás zahlcuje naprosto irelevantními informacemi takovým způsobem, že zapomenete na jádro věci. Tohle je podle mě skutečný vrchol populismu – politik se svým charakterem přizpůsobí některým negativním rysům členů své voličské základny, která se s ním pak identifikuje, protože tam je konečně „normální“ člověk jako oni. Zajímalo by mě, kolik podobnejch magorů tam ještě bude muset sedět, aby došlo k přehodnocení přístupu k tomu, jak moc a komu chceme svěřovat moc nad našimi životy.
Přečtení: 6460

Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Mně se Babiš líbí,

jak se všema pěkně vymrdává a tvrdí, že nemaj pravdu,

nedá se ničím zvyklat a brání se útokem,

je to nejnadanější žák rakouské školy Adolfa Hitlera,

nejenže je takovej "lidovej"

ale lže stejně tak dobře, jako kdyby mluvil pravdu
Autor: Duce (neregistrovaný) Čas: 2020-12-30 15:58:44
Voliči opozície, iné krídlo závistlivých a nevraživých etatistov, ktorých idolom už nie je dovolené, aby ich priviedli k svetlej budúcnosti.
Autor: velkej Ká Čas: 2021-01-01 11:25:38 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Což by pověsti řemeslu politickému příliš nepomohlo.
logo Urza.cz
kapky