Kanál Svobodného přístavu: Polycentrické vs centralizované právo – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2018-05-06 00:00:02

Kanál Svobodného přístavu: Polycentrické vs centralizované právo

Přečtení: 3174

Autor: pz100000 Čas: 2018-05-10 01:23:00
Web: neuveden Mail: neuveden
Oh, do haje temnyho nejtemnejsiho...

Tak jsem se v bojovne nalade probiral Vasimi videy a v tom jste mi vzal uplne vitr z plachet. Coyot. Vubec jsem netusil. I me parkrat skolil a peskoval, ale zabavy bylo mnohem vic. A k tomu ty neprekonatelne lekce precizni arogance a vybrousene ironie...
Velky ucitel, miloval jsem jeho komentare do jednoho, byt i padaly na mou vlastni hlavu.

RIP a Vam velky dik, ze jste ho takto verejne pripomnel.
Autor: pz100000 Čas: 2018-05-10 09:35:48
Web: neuveden Mail: neuveden
Jak jsem tak noci nostalgicky brousil starymi coyotimi komentari na DF, neodolal jsem (nakonec je-li to zde prilis mimo, klidne smazte). Ruzne vydobano a vytrhnuto, ale jen s nejlepsimi umysly. Pripadna shoda jmen je ciste nahodma, zadne zvizatko nebylo zraneno.

----------
Myslím, že v tom zbytecne hledáte neco osobního. Takhle totiž Ygorek na žvásty, bláboly a myšlenkové bramboracky reaguje naprosto bežne.
-----
Už je to drahne dávno, co jsem pri debate s jiným diskutérem zaregistroval, že mi neco mocí na nohavici. Bohužel, než jsem si stacil všimnout, že je to vážený kolega Misaka, nakopl jsem to. Velmi mne to mrzí.
-----
Názor dvou ruzných lidí „já a pak dlouho nic“ mužeme považovat za shodný, pokud uplatníme zdravý rozum. Tady ale byla, nemýlím-li se, rec o výrokové logice. Že není moudré to zamenovat, Vám na požádání Urza jiste rád predvede.
-----
Nepotrebuji si ulevovat vulgarismy, protože nejsem primitiv a snažím se na verejnosti vyjadrovat slušne. Pro úlevu mi naprosto stacilo zmlátit manželku a deti.
-----
Nekterí moji oponenti v této dikusi možná mají pocit, že úmyslne relativisuji jejich tvrzení prechodem na jinou myšlenkovou orbitu. Pokud ano, nemýlí se.
-----
Já se nerozciluji, protože chápu, že se srackovitostí zdejších diskusí se proste neco udelat muselo. Ted jsou zcela neprehledné a nikdo netuší, kdo na koho reaguje, což je logickým a správným krokem k jejich zkvalitnení.
-----
Termíny jako „prachsprostý“ signalisují silnou predpojatost, jež není dobrým pomocníkem nezaujatého poznávání. Mohu-li radit, oprostete své úvahy od nánosu onoho prachsprostého idealismu a morálky.
-----
Už to mám: To je irelevantní.
(Že jsem se ale kurva zpotil až na prdeli, než jsem prišel na to, jak to slušne ríct.)
-----
Lojza chtel zrejme jen pripomenout zajímavý jev, že nekdy stací zmenit i jen šest písmen z osmi, aby se zmenil význam téhož slova.
-----
Mohu-li neco odložit hned, není duvod tak cinit pozdeji.
----------


Vecna skoda, ze jeste o kus neodlozil ten posledni akt.
logo Urza.cz
kapky