Poslechl jsem si, výborné pro první seznámení, zejména těch prvních pár minut, budu doporučovat. Úvody pro laické a dosud ankapem nepopsané publikum lze jistě udělat mnoha způsoby ale tenhle o povinném školství je zde obzvláště vhodný, protože ti studenti ještě nevydělávají a neplatí ještě daně ale výborně vědí, co obnáší pojem státní škola.
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 26921
Komentář 27118
I kdyz uz se mi to opakuje, je to dobry zpusob jak se sebe odstranovat tu dekady nanesenou indoktrinaci statem.
Komentář 27121
(A to ani nemluvim a vodach a stranich...)
Komentář 27130
...........
Tak, tak,
vždyt první čínští anarchisté měli tři důležité momenty :
láska k přírodě
intuice
společenská kritika