Řízení opozice… všímejte si – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: BOMBON
Čas: 2018-03-05 00:00:02

Řízení opozice… všímejte si

K této úvaze mě přivedl článek D-FENSe o tom, jak nás stát kontroluje. Nemnoho lidí ví, že jsem byl členem první tzv. Komise 17. listopadu. O naivní, i když upřímné snaze se zorientovat ve struktuře bolševického státu a v tom, co se vlastně na Národní toho 17. listopadu 89 stalo, napsal Vašek Bartuška knihu Polojasno. Co bylo však zajímavé, byl poznatek, jak StB měla v opozici nasazeno tolik lidí, že ji fakticky kontrolovala. Koneckonců, pokud nepočítám poslance (pár z nich, asi logicky, spolupracovalo s StB), byli v komisi dva zástupci Občanského Fóra (jeden z nich spolupracovník StB), dva zástupci SSM (jeden z nich spolupracovník StB) a jedině já a Vašek coby zástupci Celostátního stávkového výboru studentů jsme byli skuteční protistátní živlové (mně to tedy trochu zůstalo… :)).

Netřeba se naivně domnívat, že dnešní mocenské složky mají důvody společnost kontrolovat méně, nežli ty bolševické. Možná, že důvody jsou více merkantilní než u bolševika, ale metody jsou analogické. Bylo by pro mě velkým překvapením, kdyby v každé skupince, které se nelíbí stávající poměry, včetně této, nebylo nasazeno dost lidí, kteří jednak monitorují, jednak „usměrňují“ a ovlivňují. Kdo zná „Jistě, pane ministře“, ten i tuší, jak se to dá snadno dělat. Nechci vyvolávat nějaké hony na čarodějnice, ale nemůžu se v poslední době zbavit dojmu, že lidí, kteří mají „divné“ příspěvky, všude přibývá. A myslím, že docela rozpoznám někoho, kdo je jen blbý nebo neinformovaný, od někoho, kdo třeba jen záměrně „okopává kotníky“. Na sociálních sítích se to podle mě dokonce hemží profily a posty, které bych snad podezříval i z toho, že jde o výplody (řízené) umělé inteligence, jak jsou blbé… :) Tak jenom – bacha na to! :)
Přečtení: 18911

Web: neuveden Mail: neuveden
Je tu jeden rozdíl - ti nasazení "agenti" vládnoucí třídy jsou tam proto, aby mohly převzít moc a opozici korigovat podle potřeb vládnoucí třídy. Problém je, že nám nejde o převzetí moci. Takže zbývá jedině trávení studen... a tím pádem jediný relevantní poznatek je: nenechme se otrávit. Nikým.
Autor: marek28 Čas: 2018-03-05 01:32:58
Web: neuveden Mail: neuveden
Jj to je z historie dobře známé. Hodně s tím svedla i CIA, která se snažila zevnitř rozvracet různé komunistické strany všude možně po světě, ale i přímo zakládala kom. buňky, aby je měla rovnou pod kontrolou. Další takovou aktivitou je jakási preventivní diskreditace, kdy se falešný člen skupiny projevuje tak, aby skupině u veřejnosti škodil, v případě CIA to dokonce došlo i tak daleko, že zorganizovala nějaké atentáty pod falešnou vlajkou.

Ale že by tací byli i mezi libertariány? Na jednu stranu mě to děsí, na druhou mi to lichotí, protože by to znamenalo, že začínáme být hrozba. :D
Web: neuveden Mail: neuveden
Nic až tak překvapivého to není a proto jsem si už od počátku "zvolil" nick Tomáš Fiala. Baví mě dráždit hada bosou nohou. O to víc, že i bez mého přičinění by stejně chcípnul. Jen jsem zvědav, jak zneužijí anarchismus. Jako ancapák se totiž postavím na jednu stranu barikády se skutečným anarchokomunistou, ne s minarchistou. :-D
Autor: pz100000 Čas: 2018-03-05 05:41:20 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
A kdybt ta anarchie nahodou nevyjde... oh, wait. Ale sak co uz...
Autor: Vostál Petr Čas: 2018-03-05 09:10:40 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
Jen jsem zvědav, jak zneužijí anarchismus.
..........................................
Taková privatizace státního majetku je lákavá nabídka,
voproti tomu privatizace komunistickýho majetku byla asi jen kapkou v moři...

A tak jako se z komoušů obratem ruky stali demokrati s trikolorou co cinkali klíčema,
stejně tak z demokrata se může stát uvědomnělý anarchista...

Všechno se dá zneužít,
zrovna včera jsem v TV zaslechl, že k zmanipulování davu postačí jen 1% pravdy,
což myslím, že řekl Benito Mussolini, trošku jsem u tý televize pochrupoval, takže ten autor není jistej...
Autor: Pavel (neregistrovaný) Čas: 2018-03-05 08:12:34 Titulek: Re: [↑]
Na kterém oddělení BIS pracujete Vy?
Autor: Vostál Petr Čas: 2018-03-05 09:57:44 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: VostalPetr v doméně seznam.cz
No nevím, řekl bych, že ani tato otázka vám to moc nepořeší,
voni někteří lidi totiž lžou,
takže mohou klidně zapírat, nebo naopak si z vás udělaj dobrej den, že tam jsou a přitom tam nejsou...
Autor: pz100000 Čas: 2018-03-05 05:43:16 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: schován
Cifix, pardon. Patri samozrejme k velkemu Kecalovi.
Autor: velkej Ká Čas: 2018-03-05 09:31:57 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jo, pěkná hrubyce se my povedla.
logo Urza.cz
kapky