Web: neuvedenMail: sparesparrow v doméně protonmail.ch
Sběru podpisů by mohlo velmi pomoct oslovit lidi ve vězení. Je jich tam v jednu chvíli +- 20k, a když chcou volit, napíšou si žádanku a bengo je navede do volební místnosti. Kromě toho je to prostředí, ve kterém se pravidelně vynořují nadějné kolektivní myšlenky typu "Bude amnestie!". Poštovní služby tam fungují lépe než venku. Byl jsem v Brně na vazbě v době, kdy se volil podruhé Zeman. Sledují se tam zprávy v televizi. Bez delšího vysvětlování můžu s jistotou tvrdit, že někdo jako Urza, pokud dostatečně mediálně vysvětlí jak by to bylo s milostmi, si získá podstatnou část muklů na svou stranu.
To je super cílovka, můžete objíždět různé ústavy pro choromyslné, Tim určitě bude mít známosti :D Můžete je třeba nalákat heslem: "Budete zdrávi!" Poštovní služby budou :) https://youtu.be/FGHex-PbkGY?t=1629
Urza s Timem chtějí skutečně převzít tuto státní moc v ČR? Měli by tedy pravomoc uskutečnit ty sliby, pokud by to nakonec odmítli? :) Nebo by nakonec zradili ankapáky a funkci by přijali, jen kvůli amnestii?
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
4, nevidím nikde, kde píšu, že může každý. Existují lidé co můžou jíst jen maso. Nebo alergie na lepek atd. Pokud v článku píšu, že může každý, tak se omlouvám. Snažím se vždy vyhýbat tvrzení, že může každý. Píšu vždy "skoro každý"
Komentář 129539
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
3, nechápu otázku Já se ptám lidi proč dělají to a to, abych je pochopil a mohl vžít se do jejich kůže. Ptam se jich proč chtějí nutit ostatní platit poplatky ČT, když si nemyslí, že tím skončí demokracie. Atd
Nízkonákladovyzivot1 k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
2, Baví mně říci, že stačí 57 minut pracovat, abych naplnil denní životní náklady. Pak člověk má 7-9 hodin denně volna. Když mi lidí píšou, aby se ptali jak žít s málem, tak já se jich taky ptám. Výpravám se na jejich motivaci se dobrovolně uskromnit. Je […]
Komentář 129535
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Takze si myslis, ze nekdo jiny ti musi povinne pod hrozbou trestu zajistovat jidlo za cenu, ktera se ti libi, a zajistovat treba praci, ktera se ti libi? :-D :-D Chces jim to narizovat? :-D
Komentář 129532
Rakusak k Budeme mít co jíst i bez dávek?:
Tak at s temi kapitalisty nespolupracuji a nenechaji se tak ozebracovat, ne? Kdo te nuti nekde pracovat, nebo od nekoho neco kupovat? Zajisti si to sam, spoj se s ostatnimi sobe podobnymi...
Komentáře
Komentář 100052
Komentář 100057
Můžete je třeba nalákat heslem: "Budete zdrávi!"
Poštovní služby budou :) https://youtu.be/FGHex-PbkGY?t=1629
Komentář 100058
Komentář 100059
Měli by tedy pravomoc uskutečnit ty sliby, pokud by to nakonec odmítli? :)
Nebo by nakonec zradili ankapáky a funkci by přijali, jen kvůli amnestii?