Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele HonzaP (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: HonzaP Čas: 2023-09-01 11:43:08
Web: neuveden Mail: honza v doméně poboril.cz
Taky jsem o tom uvažoval. (Jsem vývojář.)

Myslím že nakonec to jinak než nějakým headless browserem nepůjde, protože prakticky všichni se robotům brání.

Klidně napiš kdybys to chtěl probrat, nejsem bot abych sledoval diskuzi na stokách. 😇
https://signal.me/#p/+420775802735
Autor: HonzaP Čas: 2023-04-01 10:28:51 Titulek: Vstupné
Web: neuveden Mail: honza v doméně poboril.cz
Přitom pořád jsou zákazníci zvyklí na tomto trhu platit vstupné. Když už se do toho má veřejný sektor plést, tak může být třeba věřitelem poslední instance - zatáhne náklady pokud se to studentovi nepovedlo, aby i dodavatelé byli ochotní takovým studentům dodávat. Ideálně by se pak finanční výsledek akce započítával do jeho hodnocení a s úplně ztrátovými projekty by nešlo školu dokončit.
Autor: HonzaP Čas: 2022-09-01 12:50:31 Titulek: Zkušenost z rodiny
Web: neuveden Mail: honza v doméně poboril.cz
Znám vcelku inteligentního a dobrého člověka, který umí jednat s lidmi a dříve dělal obchoďáka, ale už ho ta dravost přestala bavit. Chtěl klidnější profesi s větší jistotou a zaujal ho ideál pomáhat společnosti. A taky renta, kterou dostane když u policie přežije nějaká léta, což kompenzoval nižší plat.

Nakonec vystřídal několik útvarů a všude se setkal s více či méně toxickým prostředím. Kvůli tomu pak třeba i začal být zlý na svou ženu. Nakonec se na nějakou rentu vykašlal protože si uvědomil, že za to "prodání duše" to nestojí. Taky už se tak hezky nevyjadřuje k těm ideálům.
Autor: HonzaP Čas: 2021-03-01 18:40:55 Titulek: Technická
Web: neuveden Mail: honza v doméně poboril.cz
Viděl jsem první epizody, ale zbytek asi nikdy už neuvidím, protože to nebudu pravidelně sledovat jestli jsou už nové díly. Chybí mi tam jakákoliv funkce, která mě na ně upozorní.

Asi nejraději bych byl za podcast. Ale zkousnul bych i mailing. Každopádně mi musí to být nabídnuto jakmile dojdu na poslední epizodu.
logo Urza.cz
kapky