Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Rastislav (strana 3)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Web: neuveden Mail: rastislavlibert v doméně gmail.com
Ja som mal telesnú rad. A to čo popisujete som si zažíval skôr pri chémii a jazykoch. Ale chápem ako to myslíte.
Web: neuveden Mail: rastislavlibert v doméně gmail.com
No nebude lebo to budú musišť riešiť oni.
Web: neuveden Mail: rastislavlibert v doméně gmail.com
Tak ale snad sme sa už dostaliz tej fázi ked platilo právo silnejšiho. A podobne by si mohol argumentova pre mnoho inýchveci ktoré sa v prírode bežne dejú napríklad znásilnenie, zabitie potomkov iného samca atd.
Web: neuveden Mail: rastislavlibert v doméně gmail.com
Nie len šikanátori a a obete ale budú to musieť riešiť aj spolužiaci ktorým by to inak bolo jedno. A to podstatnejšie je že ti šikanátori už nebudú za tých "rebelov" ktorí s vzopreli učiteľom ktorí léziu deťom na nervy ale za debilov čo nedodržujú pravidla ktorých sa ľudia zhodli. Asi sa zhodneme na tom že na ľudí ma sociálni tlak väčší dopad než príkaz nadriadeného.

Navyše deti ktoré šikanujú sú často energické deti ktoré sú frustrované z disciplíny ktorú sú nedobrovoľne nútene dodržiavať v našich školách.
A v týchto slobodných školách by si mohli energiu vyčerpať ako chcú a nemuseli by šikanovať spolužiakov.
Web: neuveden Mail: rastislavlibert v doméně gmail.com
Ja súhlasím. Najme preto že mnohí ľudia sú disgrafici a tí sa na hodinách gramatiki len zbytočne nudia a trápia. Čím samozrejme nechcem povedať že tieto veci niesu dôležite samozrejme že je nutné poznať gramatiku a vedieť čítať a písať. Ale myslím si že by sa každý mal učiť tak ako chce a zvládne.
logo Urza.cz
kapky