KSP21: Zuzana Candigliota, Škola – ústav – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu
Autor: Urza
Čas: 2021-10-09 12:00:00

KSP21: Zuzana Candigliota, Škola – ústav

Přečtení: 2498

Web: neuveden Mail: schován
To je legrace, že se na webu anarchokapitalstů objevilo vystoupení advokátky, která naplno využívá Listiny základních práv a svobod proti státu. Možná by stálo za to se tímto inspirovat, než brojit proti státu i Listině základních práv a svobod, která je základem každého právního státu. Možná by bylo efektivnější prosazovat více svobod tím, že bude stát nucen dodržovat svůj vlastní základní právní předpis, než se snažit zrušit stát i s Listinou a lopotně obhajovat svá práva sám na vlastní pěst vůči všem.
Autor: v6ak Čas: 2021-10-10 13:37:14 [↑]
Web: https://v6ak.com Mail: cz.urza v doméně reg.v6ak.com
Částečně souhlasím, částečně ne.

Pokud by mě někdo popotahoval za nějakou blbost (typu sám v autě bez roušky), nebudu se bát využít všech zákonných prostředků v obraně. Do jisté míry mi toto přijde analogická situace. Občas jsem si ale říkal, že se snaží vymáhat
Autor: v6ak Čas: 2021-10-10 13:41:55 [↑]
Web: https://v6ak.com Mail: cz.urza v doméně reg.v6ak.com
… svůj postoj ke správnému vzdělávání na škole. IMHO by si škola měla vybrat, kudy půjde, a rodič s dítětem si vybrat školu.

Pokud tu ale máme tak regulované školství, jak máme, dovedu to přinejmenším pochopit, byť by mi to bylo někdy proti srsti. Jinak bych se stavěl k tomu, kdyby některé z těchto zákonů přímo podporovala. Ona se je ale jen snaží využít
Web: neuveden Mail: vit.herman v doméně gmail.com
Možná proto, že lze postupovat různými způsoby. Tedy jak kultivovat, tak i brojit. A dokonce lze provádět obojí současně. Sílu vytvoří i sjednocení se na společném záměru a cíli. Pro změnu v realitě není nutně potřeba sdílet stejný postup.
logo Urza.cz
kapky