Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Karel Slíva (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Autor: Karel Slíva Čas: 2020-06-02 20:35:03 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Dodavatelé, lavičky, prognózy, zisky... Já na to jebu, včera jsem se tak pěkně vožral, že jsem usnul na lavičce v parku, a bylo mi úplně jedno, kolik stála. Hlavně že mi můj dodavatel dodal zásobu lahváčů a je mi putna, jaký z toho měl zisk. A prognóza mé cirhózy jater také není zrovna top :-)
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-24 23:30:00 Titulek: Re: Neplatí to spíš pro Urzu? [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Jako bacha jo, kašlat na předraženou nabídku může bejt teď ve stavu nouze posouzeno jako úmyslný trestný čin šíření koravirusu. Radši se vožer.
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-24 23:17:46 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Lidstvo dostalo přesně tu nemoc, jakou potřebovalo..

Ale hovno...

Přestali jsme si vážit zdraví, a proto jsme dostali takovou nemoc, abychom si uvědomili, na čem nejvíc záleží..

Já na nějaký zdraví seru, kouřím a chlastám, plíce a játra mám stejně v prdeli a nějaká chřipka mě nerozhodí.

Přestali jsme si vážit přírody, a proto jsme dostali takovou nemoc, aby nám pobyt v ní byl vzácný..

Jaká příroda? Já do lesa stejně nechodil, co bych tam dělal, když tam nejsou hospody.

Přestali jsme fungovat v rodině, a proto nás tato nemoc zamkla do našich domovů, abychom se mohli znovu naučit fungovat jako rodina.. 👩 👧 👦 👦

Kravina! Mě nic nikam nezamklo, dál musim chodit do práce jako idiot, narozdíl od těch línejch prasat, co se válej doma v karanténě a neví roupama co dělat.

Přestali jsme si vážit starých a nemocných, a proto nám byla dána tato nemoc, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní..

Naopak! Právě že teď jsem si důchodců přestal vážit úplně, protože si kvůli nim nemůžu dvě hodiny denně dojít do krámu pro lahváče a vykupujou milevnej bůček ve slevách.

Přestali jsme si vážit zdravotníků a lékárníků, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní.. ⚕️

Vůbec ne! Ty debilové mi akorát furt říkají, abych tolik nechlastal a nekouřil.

Přestali jsme mít respekt k učitelům, a proto tato nemoc uzavřela naše školy, aby si rodiče mohli vyzkoušet sami roli učitelů....

Seru na učitele. Škola byl dycky vopruz, kouřit jsem musel tajně na hajzlu.

Mysleli jsme si, že si můžeme všechno koupit, být kdekoliv a s kýmkoli, a proto jsme dostali tento druh nemoci, abychom si uvědomili, že to není samozřejmost..

Píčovina, pivo a rum si můžu koupit i teď, pokud zrovna nejsou vyhrazené hodiny pro dědky a báby a nic jinýho nepotřebuju.

Mamon nám zamotal hlavu, volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato nemoc zavřela, abychom pochopili, že si štěstí koupit nemůžeme..

Nejsem vůl, abych chodil pro lahváče do nákupního centra, když ho má Vietnamec za rohem. Ke štěstí potřebujujen tu hospodu.

Zaměřili jsme velkou pozornost na náš vzhled a porovnávání se navzájem, proto nám tato nemoc zakryla tváře, abychom pochopili, že tam naše krása není.....

Volovina, já jsem naopak rád, že musím mít roušku a že není vidět, jak mám z chlastu červenej frňák a zkažený zuby.

Mysleli jsme si, že jsme vládci této země, a proto jsme dostali tuto nemoc, aby nás něco miniaturního, co ani není vidět, mohlo zkrotit, dát nám příručku a trochu pokory.. 🌏🌍🌎

To jsem si rozhodně nikdy nemyslel. Vždycky jsem byl jen vládcem svého půllitru.

Tato nemoc nám bere hodně, ale zároveň nám dává možnost se toho tolik naučit a pochopit, co je v životě nejdůležitější.
Dostali jsme nemoc na míru.. asi jsme ji jako lidstvo opravdu potřebovali....

Už aby ty hospody votevřeli...
Web: neuveden Mail: neuveden
To je dokonalý ty vole, ňákej blbec se tu hádá sám se sebou, to je mazec! Jdu se vožrat, nebo se z toho poseru.
Web: neuveden Mail: neuveden
Mě je to jedno. Do hospody sice nemůžu, ale chlastat se dá i doma. Zásoby mám dost. Olé!
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-14 02:12:14 Titulek: Re: 2. argument [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Tentokrát se mýlíš, Marťane! Vždy Jakuba Nachytáš na švestkách, ale teď si ho nachytal na jabkách. Jo, kalvádos sice není špatnej, ale slivovice je slivovice. Du se vožrat!
Web: neuveden Mail: neuveden
Mě stačí, že je Československo soběstačné v produkci piva a rumu (neuznávám termín Tuzemák, ten ať si EU strčí do prdele!). Naše pivo je nejlepší na světě, ty zahraniční chcanky, které nazývají pivem se nedaj chlastat.
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-12 19:42:13 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Nemám rád charitu. Vadí jim ožralí lidé, po bezdomovcích chtějí, aby byli střízliví, jinak je nenechají přespat v teple. Se těm houmlesákům nedivím, že radši hnípou někde v mrazu na ulici, kde si aspoň můžou pít svýho rumíčka.
Web: neuveden Mail: neuveden
A proto je lepší se uchlastat k smrti a nebejt nikomu na obtíž.
Web: neuveden Mail: neuveden
Já se vožeru jako prase a ňákej moribundus mám v prdeli.
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-10 03:01:51 Titulek: Re: Odstranění nesmyslu [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Nechceš se jít zejtra zajít někam vožrat, vole? Mohli bysme dát panáky, třeba vodku, nebo rum. Kurva, já se tak těšim!
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 20:41:53 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Já jsem to s tím chlastem asi trochu přehnal. Vidím Marťanovo komentář dvakrát!
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 20:16:20 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Mě ty vaše teorie nezajímají. Na chlast ještě mám i bez úvěru, banky mám v prdeli a teď jdu kalit :-)
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 19:28:16 Titulek: Re: Odhalil světu? [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Třeba i v parku :-)
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak jsem si to pustil, ale jak jsem byl nalitej, tak jsem hned po chvíli usnul, takže jsem se zase dozvěděl hovno. Kdy to opakujou, abych se moh kouknout znova?
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 14:42:42 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Kdybyste radši chlastali, volové!
Web: neuveden Mail: neuveden
Sedím u televize a leju do sebe lahváče. Nějaká diskriminace je mi u prdele!
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 12:58:33 Titulek: Re: Odhalil světu? [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Co k tomu říct? Nejlepší je na všechno se vysrat a pěkně se vožrat!
Autor: Karel Slíva Čas: 2020-03-08 12:57:11 Titulek: Re: [↑]
Web: neuveden Mail: neuveden
Úplně nejlepší je vypít se jak HOVADO!!!
Web: neuveden Mail: neuveden
Ty voe já sem se dneska pěkně vožral!
logo Urza.cz
kapky