Diskuse – Stoky Svobodného přístavu (Urza.cz); (S)toky myšlenek Svobodného přístavu (Urza.cz)

hamburger menu

Komentáře uživatele Blbejaktroky (strana 1)

Nezobrazí-li se komentář po prokliku do odpovídající diskuse, znamená to, že se jedná o reakci ve vlákně, které se uživatelé rozhodli skrýt (tyto může každý zobrazit po přihlášení).

Web: neuveden Mail: neuveden
Ano, a až tu jednou budou dokonalí roboti, kteří nás všestranně nahradí, můžeme otevřít diskuzi o smyslu další existence člověka vůbec.
Web: neuveden Mail: neuveden
Když už ten trend popsaný už v ročence a v jistých obmněnách trvající dodnes zde zůstal v zásadě jen zamluven, tak aspoň prosím o návod, jak získat např. Urzovu hlavy coby podnožku pro stoj. Díky, částko tvárné lidské masy - tedy podle svého vlastního sebehodnocení.
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak to tě vycepovali špatně, nebo jsi nepiddajný kus, původní ale vlastně stále do značné míry aktuální účel škokství se popisuje třeba v téchto citacích:
"Vzestup moderní policie jde také ruku v ruce se vzestupem veřejného vzdělávání. Veřejné školy učí děti poslušnosti na pracovišti. Děti jsou odděleny od svých rodin, aby pod dohledem autority plnily se svými vrstevníky množství úkolů podle časového plánu. Reformy školství ve třicátých a čtyřicátých letech 19. století se zaměřovaly na morálku žáků. Předpokládalo se, že výsledkem bude ochotné podvolení se autoritě, schopnost tvrdé práce, sebekontroly a potlačení radosti."

"Klíčovým cílem školství by podle reformátora Horace Manna mělo být aby dětí získat větší smysl pro povinnost než policista."

"Školství, zákony o chudině a policejní dohled, to vše mělo za cíl usměrnit lidi tak, aby byli užiteční a poslušní."

Mj.je to centrálně bráno dodnes, interní informací je to, že přísnější přijímačky na SŠ se v Čr reálně prosazovaly díky tlaku kapitánů průmyslu z poradních výborů, aby víc lidí skončilo v učňácích a pak v průmyslových montovnách. Lidé jsou tak pořád vesněs bráni jako tvárná hmota lidských zdrojů.
Web: neuveden Mail: neuveden
Přece si pak jako společnost ten dospělý život děláme zhusta zrovna tak, jak nás v dětsví naučili, že vypadat má. A jakýpak by to byl život bez každodeního stresu i kvůli lecjaké blbosti, život kde na ty nedůležité věci hodíte bobika a jste v pohodě by přece nikdo normální nechtěl žít, tak proč k tomu zvrhlému pohodářství vést už děti a kazit je tím?
Web: neuveden Mail: neuveden
A spousta lidí si zase řekne, že kdyby to vyhrál gauner, tak by se nám žilo líp než s krasavcem… čili příště musíme volit tvrději a lépe! A opět olidismus. Mj. zaznamenal jsem názor, že ten gauner má také své silné specifické charisma, buď jako zlými médii štvaný bojovník, nebo aspoň charisma jako správný filmový záporák.
Web: neuveden Mail: neuveden
Kolok ti za tohle ten Prchal zaplatil? Dobře si spočítal, že právě anarchokapitalisti budou tím jazýčkem na vahách pro vítezství AB. ;D
Web: neuveden Mail: neuveden
Je to cca tak jak to popsal Lojza. Kdybys AI nakrmila názory z doby, kdy se věřilo v plochou zemi, tak ti pak myslím bude věrohodně obhajovat plochozemskost. A ne jako názor, ale jako fakt.
Web: neuveden Mail: neuveden
Takže odteď už se autoři Stok ani nemusejí namáhat s vlastní tvorbou. A oponenti vlastně taky ne.
Web: neuveden Mail: neuveden
Tak to nechme na rozhodnutí majitele nemocnice.
Web: neuveden Mail: neuveden
Vidím to naopak, není vždy samozřejmé se rozvést a udržet si přitom s druhým dobrý vztah, a taky pokud něco nefunguje, tak je lepší se rozvést ještě před vznikem rodiny a předejít tak dilematu u koho budou děti.
Web: neuveden Mail: neuveden
A co je to teda to vládnout, když to ten minarchista nechce? Když se to vezme z jiného konce, tak vládnout chce i ten anarchista, ale trochu mě mate už to, ze kterého konce to teď bereš ty?
logo Urza.cz
kapky